Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın caglar34, anladığım kadarıyla onu düşünmediğiniz bir an yok:) Sevdiğinizin üstüne bir ağ attığınızı düşünün, ellerini oynatabilir mi? Hatta kımıldaması bile zor olur ki sizi de arayamaz. Yapmak istediğinizin tam tersi olur ve onu bu şekilde bağlayan kişiden uzaklaşır. Siz farkında olmadan enerji ağıyla onu zihninize hapsediyorsunuz. Asıl yapmanız gereken yazılanları yaptıktan sonra onu düşünmemek, enerjiyi salmak. Bırakın ki enerji de ona gidebilsin ve işini yapsın. Allah'tan- evrenden bir şey isterken niyet ettikten sonra salmalıyız, ipini elimizde tutmaya devam etmemeliyiz. Yoksa boşuna beklemiş oluruz.
Kişilerle telepati kurmaya çalışırken gözünüzü kapatıp, iki kaşının orta noktasına odaklanmanız ve düşüncelerinizi o kişiye yönlendirmeniz de fayda sağlayacaktır.

caglar34

Kayıtlı Üye
Şimdi öğrendim ki baska biriyle konusuyormus. Simdiye kadar yaptiklarim olmadi. Yilmadan dediginiz sekilde yapicam. Yapicam ve dusunmicem. Dusunmemeyi becerebilirim sanirim. :) birkac gune sizi birdaha rahatsiz edebilirim iyi geceler

ekcs

Banlı Kullanıcı
Telepati benim bildiğim ve yaptığım kadarıyla düşüncelerin aktarılması veya alınmasıdır sizin ise bahsettiğiniz çok farklı belki majikal uygulamaların haricinde hipnoz ile aşık edilebilir ama ben bu yola pek itibar edemedim peki siz denedinizmi denediyseniz işe yaradımı cevap verirseniz çok sevinirim :)

-Işığınız Konuşsun :Angel_anim:

Şifacı1

Kayıtlı Üye
göz bağcıyı yolladıktan sonra ben yine onu düşünüyorum ne yapmalıyım ?

Ssnowflake

Kayıtlı Üye
göz bağcıyı yolladıktan sonra ben yine onu düşünüyorum ne yapmalıyım ?

Bunu çoğumuz istemeden yapıyoruz maalesef bu en son süreç acaba işe yaradı mı diye düşünmek ya da beni hissetti mi acaba düşüncesine kapılmak en iyisi kafanızı başka yere odaklayın bir film açın ya da dışarı çıkın ama onu düşünmeyin bu işleri zorlaştırır meleklerle çalışırken beki hanımın dediği taktik bu meleklerden istedikten sonra isteği unutmak gibi eğer istemeye devam edersek ve beklersek sadece işi zorlaştırırız.

Şifacı1

Kayıtlı Üye
Günde kaç defa yapmalıyım ? Bıraksam günümün çoğunu bu işe ayırabilirim sanırım :)

caglar34

Kayıtlı Üye
Ssnowflake

Bende senin yaptığın hatayı yapıyormuşum başından beri. Dün gece telepati ve göz bağcını yollayıp uyudum yorgun hissediyorsun zaten. Gece yapmanızı öneririm her ikisinide. Öğlen vaktiniz varsa odaklanmaya çalışın belirli bir nesneye yada gevşeme egzersizleri yapın. Sabah yine uyandım aklıma geldi. Hemen başka şeyler buldum sesli şarkı söyledim,bilgisayarı açtım müziği son ses açtım yemek yedim arkadaşlarımla konusuyorum. Facebookta olduğu için görüyor büyük ihtimal güldüğümü. Doğru yoldayım demi arkadaşlar. Aklıma ne zaman gelse başka şeye odaklanıp sabır,gelecek,arayacak diyorum.

Şifacı1

Kayıtlı Üye
Günde sadece 1 keremi yapayım ? Çok zor çünkü :D Birde nasıl bir teknik uyguluyorsunuz siz ? Ben yatağa uzanıyorum göz bağcımı hazır edip yolluyorum , sonra yine onu düşünüyorum.Elimde değil düşünmemek beynim hep dolu illaki bişeyleri düşünüyorum

caglar34

Kayıtlı Üye
Ben ilk önce nefesimi dinleyip rahatlıyorum. sonra gece ampulu yakıp ışığa odaklandıktan sonra gözlerimi kapayıp ışığı görmeye çabalıyorum. Ardından resmini açıp odaklanıyorum. beni seviyorsun,herşeye yeniden başlamalıyız,benden başka kimseyle mutlu olamazsın gibi şeyler söylüyorum. en son kronometre açtıktan sonra 25 dakika filan telepati yapmışım. Ardından da yatağa uzanıp tekrar rahatlıyorum ve göz bağcını yolluyorum. 6 gün oldu ama arayan soran yok. hatta şu an başkalarıylada konusuyor. Umudumu kaybetmedim. sürekli onu düşündüğüm için olmuyormuş. Eğlenmeye çalışıyorum ve telepatiyi unuttum. birazdan yapınca hatırlayacağım. 2 kere yapıyorum ben bir gündüz bir gece. Uygulayanlar ve başarılı olanlar yardımcı olursa seviniriz :))

Şifacı1

Kayıtlı Üye
bende resim yok ama bana yakın ... Benimkiler kısa sürüyor sanırım denerken biraz daha uzatayım zamanı , ondan sonrada düşünmeyeyim , teşekkürler :)

caglar34

Kayıtlı Üye
Önemli olan enerjiyi iletmek. Şimdi yaptım öyle yorgun hissediyorumki kalkamadım resmen. Hemen müziği açtım olumlu düşünüyorum. İnşallah hepimizin istediği olur.

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Ben bunu yaklasik bi 6 ay once yapmıştm zor biseydi okisi bnden uzaktydi onnla uzn flortlesmeye grmistk snra bikip brakmistm 2 hfta snra başka kzla ckmaya başlamıştı.

caglar34

Kayıtlı Üye
Phoneix21

Bizim gibi mi yaptın. Detaylı anlatır mısın ? Özellikle talepati sonrası ruh halini anlatır mısın ?

saltanart

Banlı Kullanıcı
ben zihin gücüyle yapılan hiçbir şeyin büyü olduğuna inanmıyorum.Bu yaradanın bize sunduğu ve henüz birçoğumuzun keşfedemediği bir yeti.

aksamci

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar 1 haftadır telepatik aşk büyüsü yapmaya çalışıyorum. Resme bakıyorum ve onu hayal ediyorum, aklımdan geçenleri gece yatakta beynimle ona söylüyorum. Aslında bu kişi benim şu anda ayrı olduğum eşim, umarım işe yarar. Çünkü bundan başka her şeyi denedim gelsin diye bunu da deniyorum. Acaba sadece resme bakmak yetiyor mu? Ben geceleri de aklımdan geçenleri ona okuyorum doğru mu? Yoksa yanlış mı yapıyorum? Beni düzeltir misiniz yanlışsa!
Boşver giden gitmişse onu atık hiç bir şey döndüremez. Hayatına yeni bir yön ver. Tecrübemle sabit. :)

caglar34

Kayıtlı Üye
Telepatiyi dün durdurdum. Çünkü başkalarıyla konuşacak kadar mutlu benim yazdıklarımdan sonra beni silecek kadar aşşağılık birisi.. Sadece üzgün olduğu anı ve birkaç kere beni düşündüğünü hissettim aramadı.. Şu anda kızgınım ona. Sanırım ben başaramadım düşündüğüm için. Telapatiye şu yaşananlardan sonra devam etsem sonuç değişir mi ?

Arkadaşlar tekrar merhaba. Telepatiye yılmadan devam ediyorum sonuç çıkar umudu besliyorum içimde.. Öğlenki telepatiyi yaptıktan sonra garip bişey yaşadım. İlk önce telepati yaptıktan sonra ve telapati anında vicudumun kasıldığını hissediyorum sanki içimdeki düşünceler çıkıp gidiyor gibi. Bugünde telepati yaptıktan sonra arkadaşın dediği gibi uzandım ve beynimi dinlendiriyordum. Uyumadım,rüyada görmedim. Faceden bana bişey yazmaya çalışıyordu yanlış kişiye yazmış ama bana yazmıştı. tam hatırlamıyorum ne olduğunu. Sonra birden silkelendim kendime geldim birden aklıma ferhat göçer'in gidemem şarkısı geldi.. Arkadaşlar bu yaşadıklarımın sebebi beni düşünüyor olması mı ? Ben öyle düşünüyorum. Lütfen yardımcı olun. Doğru yolda mıyım yoksa kendi kendime senaryolar mı uyduruyor beynim ?

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben bir konuda sizden yardım istiyorum..
Telepati çalışmalarım sırasında ara ara gelen bir kasılma oluyor sanki enerjim çıkmış gibi. ama aynı zamanda içimde enerji oluyor gibi. Telepati sonrasıda ara ara saniyelik kasılmalar yaşıyorum. Bunun nedeni nedir bilen var mı ?