Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

pembekiraz

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben bunun haksızlık olduğunu düşünüyorum iradesi dışında bi insana bunu yapmak uygun mu

caglar34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba.. Ben bu telepatiyi yaklaşık 1.5 ay denedim. Hiçbir olumlu etkisini görmedim sadece 1 kez üzgün olduğunu ve beni düşündüğünü hissettim anlık olarak. Onu deli gibi sevmeme rağmen gelmedi. Karar size kalmış ama bence denemeyin. bir zaman sonra iyice bağlanıyorsunuz sürekli onu düşünüyorsunuz ve düşüncelerinze şu ekleniyor. Ben düşündüğüm için mi düşünüyor ? Aslında zerre kadar umurunda değilsin. Enerjiyi kendine bağlama durumuda oluyor bu en kötüsü. En son yazdığım mesajda artık benden sıkıldığını söyledi. Antidepresanlarla unutmaya çalışıyorum. Yaptıktan sonra düşünmeyecekmişsin,düşünmedim. Etkisini görenler olmuş ama ben görmedim artık görmekte istemiyorum açıkçası. Sizi sevmeyeni zorla döndürmeye çalışmayın. Meditasyon yaparak kendinizi rahatlatmaya çalışın. 4 aydır ne düzenli bir işte tutunabiliyorum nede ruh sağlığım yerinde. İyi düşünerek yapın.

lyaprakl

Kayıtlı Üye
haklısın aslında aklımdan çıkmıyor sürekli beynim onunla meşgul saçma sapan işlerle uğraşıyorum etrafımdaki herkes ne kadar dalgınsın dıyor ama onu aklımdan cıkarmayı beceremiyorum onun umrunda bıle degılım belkide .. zaten çok sevseydi bu durumda olmazdık : ( herseye rağmen üzülüyorum böyle olmamalıydı ben kendımi avutmaya çalışıyorum sadece . Bu kadar kolay biteceğine rüyamda görsem inanmazdım önceleri gerçekten bitti hala inanmak istemiyorum..

caglar34

Kayıtlı Üye
Aynı şeyleri bende yaşadım,ara ara yaşıyorum. Kabullenemiyorum gittiğini,bu kadar çabuk bitmemeliydi filan filan. Bir umut bekledim hep,düşündükçe battım. Bu telepati hiç iyi birşey değil. Sende benim gibi olmuşsun. Telepatiyi bırakmalısın. Meditasyon yaparak kendini rahatlatmayı dene.

ridd

Kayıtlı Üye
çağlar bu süre zarfında o kişiyle iletişim içindemiydin.yani mesajlaşma konuşma filan varmıydı aranızda

caglar34

Kayıtlı Üye
Hayır, 1.5 ay içinde ben 2 3 kere mesaj atmışımdır. geri dönüşü olumsuz ve kırıcı oldu..

caglar34

Kayıtlı Üye
Olabilir. Ben çok acı çektim şu anda antidepresanlarla dik durmaya çalışıyorum. Herkes sonuçlarını hesap ederek yapmalı telepatiyi..helede sevdiği insana yapacaksa kötü sonuçlarına hazır olmalı. Umudum vardı,yıkıldı..

ridd

Kayıtlı Üye
mesaj atman olayı bozmuş.hiç atmayacaktın.o zaman kapına gelirdi büyük ihtimal.sen mesaj attıkça sıfırlamışsın olayı

caglar34

Kayıtlı Üye
Bakın,Başarılı olanlar şu şekilde başarılı olmuştur. yeni ayrılmışta olabilirler yada öncedende bu hiç fark etmez.Biz 1 ay çıktık beni sevdiğini,benden etkilendiğini filan söylemişti. Beni sevdiğine inandım mı evet. güvendim mi evet.. Ama karşı taraftaki kişi size karşı duygusal birşey hissetmiyorsa bu telepati anlık olarak aklına girmekten başka bir işe yaramaz. Ben telepati seanslarım sırasında sadece 1 kere beni düşündüğünü hissettim. bana geri dönüş yaptı mı ? hayır. Üzgün olduğu anı hissettim yanında olamamak ne kadar kötü birşey o an orada olmak istiyorsun,seviyorsun çünkü ama o seni sevmiyorsa bu kendini üzmekten başka bir şeye yaramıyor Anladığım şuymuş ki beni zerre kadar sevmedi. attığım mesajlar filan bitirmedi olayı. sevse mesaja karşılık verirdi. Olacağına inanın dediler sonuna kadar inandım,umud ettim sevindim v.s ama sonuç 0 şimdi başkalarıyla mutlu. Demek istediğim sevdiğini düşünmüyorsanız asla yapmayın yoksa kendinize acı çektirirsinz.. saygı ve sevgiyle kalın :)

lyaprakl

Kayıtlı Üye
ben sevdiğini düşünüyorum ama bu o kadar basit bişey değil bence biz sadece beynimizi yormaktan başka ileriye gidemiyoruz telepati ile yoğun olarak uğraşan kişiler yapabilir belkı ben cok kez denedım ama beceremedımm yanı sonuç alamadım

caglar34

Kayıtlı Üye
Beynini yorup enerjiyi kendine bağlıyorsun,ister istemez aklından çıkmıyor. sonra sevdiğini düşünüyorsun arar diye sonuç 0

uyuzçirkin

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu kadar umutsuz olmayın bence. tek yol telepati değil ki. gerçekten seviyor ve istiyorsanız daha birçok yol var. onları deneyin. sizin için hayırlıysa döner mutlaka. sabretmek lazım. imtihansız aşk mı olur

ridd

Kayıtlı Üye
çağlar bende aynı durumdayım senle.sende benim gibi ilgiden bunaltmışsın karşındakini.gözünde değerin sıfır olmuş.bunu geri kazanman için kovalanan pozisyonuna dönmen lazım.bunuda ona hiç mesaj atmayarak ve attığı mesajlara cevap vermeyerek, güçlü görünerek sağlayabilirdin.telepatiyle yapabileceğin sadece beynini drtmek.kendine bağlayamazsın.bende bekliyorum şu an.bana bikaç kez mesaj attı cevap vermedim.

caglar34

Kayıtlı Üye
Yeni bir ilişkisi var. son yazdığı mesaj rahatsız ediyorsun artık oldu.. Dahada asla yazmam zaten biten bitti. evet ilgiden sıkılmış. unutmaya çalışmaktan başka yapacak birşey yok..

ridd

Kayıtlı Üye
çağlar umutlandırmak gibi olmayım ama istediği kadar ilişkisi olsun.onada sana yaptığını yapmayacağı ne malum.gerçekten seviyorsan umudunu kesme derim.benimkininde ilişkisi var güya.gerekli hamleleri yapabilirsen herşey yoluna girer.

Nevra

Kayıtlı Üye
Bizimkinin de ilişkisi var ama telepatiden sonra sevgilisinin yanında bile bana bakıyodu.

rayyur

Kayıtlı Üye
İş
İnsanları Seviyor
gerçekten işe yarıyor değerli bir paylaşım teşekkürler..