Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

caglar34

Kayıtlı Üye
Gerekli hamleler derken ? Fofoğrafa odaklanıp düşünceleri yerleştirmek mi ? Daha sonra istemedende olsa enerjiyi kendine bağlamak mı ? Senin sevdiğin kişinin de ilişkisi varmış sence sana geri döner mi ?

ridd

Kayıtlı Üye
dostum sadece telepatiyle yapamazsın demek istiyorum.kız seni terkettiyse bir sebebi var.yapman gereken şu.telepatiyle onun beyninin dürtüp sana ilgisini artttırmak.sana mesaj atarsa veya ararsada umursamayacaksın.ne zamanki peşpeşe mesaj atar hale gelir ve kovalayan o olur o zman mesafeli yaklaşıcaksın.değerini anlaması lazım.sen şuan onunla ne kadar konuşsanda vereceği cevap aynı.kadınların her dediğine inanma:) bildiğini oku.güçlü ol.sen ona kötü birşey yapmadıysan değerini anlayacaktır emin ol.

caglar34

Kayıtlı Üye
1.5 ay yaptım. hiçbirşey olmadı. şu an inancım yok. İlaç kullanıyorum. Bitsin birkaçgün kendimi yapacağıma inandırıp 1 hafta denerim bakalım duruma göre. ;)

ridd

Kayıtlı Üye
güçlü görün bu arada.seni mutlu görmesi lazım.uyuz olucaktır :)

Nevra

Kayıtlı Üye
gerçekten işe yaradı mı diyorsunuz yani ?

Evet ve garip bir şekilde sürekli laflarımın içine atlamaya başlamıştı. Son olarak da sosyal paylaşım sitesinden eklemişti. Bunlar garip çünkü selam bile vermezdik tanışmıyorduk sayılır.

caglar34

Kayıtlı Üye
Ne sosyal medyada ekli nede ulaşabileceğim bi yer var. Neyse deneyelim bir süre sonra. :)

Lexsor

Banlı Kullanıcı
İş
Lise Öğretmenliği okuyorum
Aşk büyüsü filan saçmalıyorsunuz arkadaşlar... Zihin gücü bu gibi işlerde, insanları iradeleri dışında bir işte kullanmaya yarayan bir şey değildir. Sahip olunan irade doğruyu-yanlışı ayırt edebilmemizi sağlıyor. Sizler ise bu doğru ve yanlış arasındaki dengeyi zihin gücüyle bozabilmekten bahsediyorsunuz hele ki aşk gibi her şeyi güzelleştiren bir duyguyu bu gibi kötü işlerde kullanarak kirleteceksiniz. Hiç bir insanın enerjisi ve zihin gücü bir insanın iradesine aşk konusunda müdahale edebilecek güçlü değildir, olamazda...

hokucu

Kayıtlı Üye
iyi geceler dilerim..öncelikle böyle bir başlık açtığınız için çok teşekkür ederim..benim bu konu ile ilgili bir kaç sorum olacaktı:

1 - ben bir kızla 3 aydır çıkıyordum..hanımefendi beni 5 ağustosta bıraktı..yani neredeyse 2 aydır görüşmüyoruz..zaten aramızda mesafe olduğu için yüzyüze görüşme şansımızda yok..o zaman bu büyü işe yarar mı? (ben kadıköydeyim o ataşehirde)

2 - gözbağcı olarak illaki kendimizin hayal ettiği bir obje mi olmalı..mesela ben çok güzel mavi gözlü,sarışın bir kız çocuğu resmi buldum internette.bu çocuğu göz bağcım olarak hayal edemezmiyim.illaki kaşını,gözünü,boyunu v.s. illa kendimizin mi hayalinde oluşturması gerekiyor (kız arkadaşım çocukları çok seviyor da o bakımdan)

teşekkürler..

littleeve

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim bu yöntemle etkilemek istediğim kişinin tek tutkusu fenerbahçe.Şimdi ben gözbağcı olarak fenerbahçe bayrağını seçsem olur mu?

Ramazan345

Kayıtlı Üye
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ilk dememden onbeş dk sonra ispatla affederim dedi sevdiğim kız gülleri seviyor allah sizden razı olsun çok teşekkür ederim beni nasıl mutlu ettiniz bilemezsiniz

urban72

Kayıtlı Üye
ağalar kız çok ağır takılıyor.nasıl yapacam,kız farklı şehirde ben farklı şehirde.birbirimizi çok az hatta yok diyecek kadar az görme şansımız var.kız galatasaray tutkunu ne yapabilirim.Uzaktan akrabamızda oluyor.Ablamla sık görüşürler ve birbirleriyle samimiler ne yapayım ne önerirsiniz?

tugcekdz

Kayıtlı Üye
bunu yapmak istediğim kişinin her hangi bir şeye karşı ilgisi yok onu iyi tanıyorum ve ilgi duyabileceği bir obje yada hayvan bulamıyorum. ama ablasına aşırı şekilde bağlı onu çok seviyor. örnek verdiğiniz kedi yerine ablasını koyabilir miyim? yani bir insan olur mu? yada ablasıyla bir sorun yaşadı diyelim, kavga ettiler veya ilerde görüşmeyecek kadar bir sorun yaşadılar (ki pek mümkün değil ama olasılıkları düşünmeli) bir sorun olur mu? bilgilendirirseniz sevinirim.

bellesutopies

Kayıtlı Üye
Ben denedim ve gerçekten işe yarıyor arkadaşlar fakat göz bağcını mutlaka oluşturmalısınız ben sevdiğim kişinin en çok sevdiği ve ilgi duyduğu hayvanı yaptım siz de deneyin mutlaka :beta1:

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Kedi imajine edin tavsiyem. Çita'nın da kedigiller'den olduğunu düşünürsek, hem zararı olmaz hem de etrafta bolca olduğu için de kolaylık olur. Lakin etrafta Çita görmek pek tesadüfi de olmaz, pek mümkün de olmaz şayet Afrika'da yaşamıyorsanız.
Peki , ünlü birine bağımlıysa dünyada star çok sevdiği bi ünlü... Ünlüyü omzuma alamam ki hayali olarak :) kurt cobaini çok seviyor mesela.. O benim herşeyim laf söyletmem falan diyor hani erkek olduğu halde hemcinsinin sesine ve yorumuna bayılıyor bunu mu kullanmalıyım?

Ladyangell

Kayıtlı Üye
2 sütun arası derken ? 3 nokta derken neyi kastettiniz acaba?

Neysee

Kayıtlı Üye
Sabah yorgun bi sekilde, her yerim özellikle kaburgalarim agriyarak uyandim. Bu normal mi?

ekin_yıldız

Kayıtlı Üye
sevgili mabet yöneticisi ya d abu sayfayı yazan kişi ve sevgili arkadaşlar benim önemli bir sorum var. ben sevgilimden ayrıldım aslınd aonu seviyordum ama yoğun olduğum için gerçekten odak noktam değildi sonra aniden ayrıldık bi tartışma geçti aramız da. ben 3 4 gün sonra hatalarımı anladım en sevgi dolu halimle ona hatalarımı anladığımı söyledim ama araya başka bir kız girmişti bile üstelik onunla aramızı yapan kızın arkadaşı sanırım ben den çok d ahoşlanmıyorlarmış sevgilim iyi biriydi şaşırdım bunu nasıl yaptığına bekler diyodum telepati yapıyorum ona değer verdiğimi düşündüğü gibi olmadığını sevdiğimi söylüyorum ama sonra acayip yorgun uykusuz hissediyorum. ben ne yapmalıyım başka kız da var üstelik ? ben pişman olmasını ve dönmesini istiyorum çünkü onla mutlu olmadığını hissediyorum. sevgiyle kalınn....:)) teşekkür ederim şimdiden cevaplarınız için

bundy

Kayıtlı Üye
Merhaba... Göz bağcıyı ne yapacağıma karar veremedim açıkçası. neyden hoşlandığını tam olarak bilmiyorum çünkü. Aklıma onun arabasında sürekli çalan şarkı geldi. Acaba o şarkıya telepatik olarak söyleyeceklerimi yerleştirsem , arabada o şarkıyı dinlediğinde mesajımı almış olur mu? :) buna benzer bişey okudum çünkü mabette. Müzik ve telepati ile ilgili. Siz ne dersiniz? :)