SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
vermediği köpeklerde gözlerimin içine baktı orada.biz açız bizede ver der gibi bir bakış.
Ben hayatım boyunca köpek bakıyorum. En sinir oldum huyları tabakları dolu olduğu halde gelip te sana acıklı acıklı bakıp, yediğin lokmayı boğazından geçirmeye çalışmaları. On nuara duygu sömürüsü yaparlar. Söz konusu tatlı ise zirlamaya bile başlayabilirler. Kanmamak gerekir.;)

Ori

Kayıtlı Üye
İyi geceler sevgili Dünyalı. 🙏

Ori

Kayıtlı Üye

Merhabalar, linkte ülkemiz üzerinde bulunan kükürtdioksit miktarı bulunmaktadır. Bugün için trakyanın bir bölümü hariç ülke genelinde fazla dışarıda bulunmamanızı tavsiye ederim. Cam ve pencereler elinizden geldiğince kapalı kalmalıdır. Sadece önlem amaçlı paylaşıyorum. Kükürtdioksit hakkında ufak bir yazıyı alıntı olarak aşağıya bırakıyorum. Bu sebepten ötürü kendini korona ilan edenler olabilir.

Kükürtdioksitin Sağlığa Olası Etkileri Nelerdir?
Soluma: Çok zehirlidir hatta ölüme bile neden olabilir. Burun ve boğazın ciddi şekilde tahriş olmasına neden olabilir. Yüksek miktarlarda: akciğerlerde hayati tehdit edici sıvı birikimine sebep olabilir (akciğer ödemi). Semptomları arasında öksürme, nefes darlığı, nefes alırken zorluk ve göğüste daralma bulunabilir. Yüksek konsantrasyona bir kere maruz kalmak astım gibi uzun süreli bir duruma neden olabilir. Eğer bu oluşursa, diğer kimyasallar veya soğuk havalar gibi bir çok şey hava yollarını tahriş edebilir. Semptomları arasında nefes darlığı, göğüste sıkışma ve hırıltı bulunabilir. { Reaktif Hava Yolları Bozukluk Sendromu (RADS)}.

Bilgiler alıntıdır.

Xian

Banlı Kullanıcı
İstanbul yeni sahiplerine hayırlı ve uğurlu olsun.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
İstanbul yeni sahiplerine hayırlı ve uğurlu olsun.
:oops: ?

Merhabalar, linkte ülkemiz üzerinde bulunan kükürtdioksit miktarı bulunmaktadır. Bugün için trakyanın bir bölümü hariç ülke genelinde fazla dışarıda bulunmamanızı tavsiye ederim. Cam ve pencereler elinizden geldiğince kapalı kalmalıdır. Sadece önlem amaçlı paylaşıyorum. Kükürtdioksit hakkında ufak bir yazıyı alıntı olarak aşağıya bırakıyorum. Bu sebepten ötürü kendini korona ilan edenler olabilir.

Kükürtdioksitin Sağlığa Olası Etkileri Nelerdir?
Soluma: Çok zehirlidir hatta ölüme bile neden olabilir. Burun ve boğazın ciddi şekilde tahriş olmasına neden olabilir. Yüksek miktarlarda: akciğerlerde hayati tehdit edici sıvı birikimine sebep olabilir (akciğer ödemi). Semptomları arasında öksürme, nefes darlığı, nefes alırken zorluk ve göğüste daralma bulunabilir. Yüksek konsantrasyona bir kere maruz kalmak astım gibi uzun süreli bir duruma neden olabilir. Eğer bu oluşursa, diğer kimyasallar veya soğuk havalar gibi bir çok şey hava yollarını tahriş edebilir. Semptomları arasında nefes darlığı, göğüste sıkışma ve hırıltı bulunabilir. { Reaktif Hava Yolları Bozukluk Sendromu (RADS)}.

Bilgiler alıntıdır.
Mart ayında kırsal bir yerde olmama rağmen aşırı bulutlu bir kış ayında yaz mevsimi gelmiş gibi bir sıcakla dünyanın oksijeni vakumlanmış emilmiş gibi bir durum vardı açıkçası. :sick: Oluyo böyle arada dünyanın şirazesi kaydı

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese. Uzun süredir foruma girmiyordum çoğu insan değişmiş, tema bile değişmiş özlemişim. Chillout vardı bir aralar. Nerelerde bilen var mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Xian

Banlı Kullanıcı
Ne kendi hakları, ne ölen askeri, ne zulme uğrayan kardeşleri için sokağa çıkamayan, her şeye tepkisini sadece iki tweetle ortaya koyup oturan halkımız, konu filistin olduğunda sokağa dökülüyor...Hem kendi canına, hem de milletine düşman bir topluluk.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Karantinadan etkileneyip evde ne işle meşgul oluyorsunuz çok merak ediyorum.Sıkıntıdan hep aynı sitelere girip refresh çekiyorum

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Karantinadan etkileneyip evde ne işle meşgul oluyorsunuz çok merak ediyorum.Sıkıntıdan hep aynı sitelere girip refresh çekiyorum
yemek yapıyorum hunharca. yeni tatlar deniyorum. sanata sardım akrilik tablolar yapıyorum. öyle dizi bitireyim film izleyeyim olayları olmuyor boşlukta sanki bende. onlar dar zamanda iş yoğunluğunda kaçak Göçek izleyince güzel :) araştırmayı çok seviyorum bunla da epey zaman geçiyor

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
yemek yapıyorum hunharca. yeni tatlar deniyorum. sanata sardım akrilik tablolar yapıyorum. öyle dizi bitireyim film izleyeyim olayları olmuyor boşlukta sanki bende. onlar dar zamanda iş yoğunluğunda kaçak Göçek izleyince güzel :) araştırmayı çok seviyorum bunla da epey zaman geçiyor
Sanat okuduğum için içli dışlıyım.Yemeğe de pek düşkünüm her gün farklı tatlar yapıyorum.Ama onun dışında hobim kalmadı malesef

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Boyalarımı özledim 🥲
inanılmaz bi terapi değil mi:love:
Sanat okuduğum için içli dışlıyım.Yemeğe de pek düşkünüm her gün farklı tatlar yapıyorum.Ama onun dışında hobim kalmadı malesef
şimdi sizin işinizin bir parçası olunca pek farklı gelmiyordur ama ben sağlıkçıyım bi tablo yapabilmek benim için çok farklı bi deneyim 🤩 aslında show kısmı insanı biraz daha heveslendiriyor. yaptıklarımı paylaşıyorum sürekli fotoğraf çekmeyide çok seviyorum e beğeni geldikçe nasıl yaptınlar tarif verirmisinler havada uçuşunca çok hoşuma gidiyor🤓🤓 bunlar sadece 300kişilik kişisel instagramımda oluyor ama olsundu.. show devam etmeli...