SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Ori

Kayıtlı Üye
Bir tımarhane müdürü, başka bir tımarhaneye tayin ediliyor. Diyorlar ki; Bunlar çok ilginç tipler... Terfien gidiyor. Daha ilginç bir şey! Bakıyor ki kuyruğa giriyorlar, bir delikten bakıyorlar... O da kuyruğa giriyor, delikten bakıyor... Hiçbir şey yok! Bir daha giriyor... Bir daha... Onuncu da, “Artık yeter!” diyor.

-Ne var bu delikte?
-Ne olsun? diyorlar.
-Ben baktım. Bir şey göremiyorum!
-Biz, 30 yıldır bir şey göremedik. Sen, bir bakışta mı göreceksin?!

Ne zaman okusam gülerim. İyi akşamlar olsun.

nurumm

Kayıtlı Üye
O halde herkese merhabalar. Bir muhabbet konusundan da ben bahsedeyim.Bu ay'ın Dolunayına henüz vakit var.Son zamanlarda malum ritüeller baya bi ilgi alanımız oldu :) Yapmak isteyen arkadaslara denemiş biri olarak basit ama bi o kadar da etkileyici bir yöntem önerebilirim.Sirke,tuz,su ve büyükçe bir su bardağı kullandım ben.her gece yattığınız odaya bir bardak dolusu suya bir tutam tuz ve az biraz elma sirkesi ( 1 tatlı kaşığı kadar yeterli oluyor ) kesinlikle elma sirkesi kullanıyorsunuz,bardağa su doldururken niyetinizi içinizden ve hazıfanızdan geçirmeniz de fayda vardır.yattığınız odanın herhangi bi yerinde sizinle beraber sabahlıyor sabah uyanınca sirkeli tuzlu suyu lavaboya boşaltabilirsiniz boşaltırken niyetinizi yine içinizden geçirirken dille söylemeniz olayın akıbiyetini hızlandıracaktır.21 gün devam ediyorsunuz..Bende 12.günde evrene nasıl mesaj verdiysem artık :) olmuştu 21 günü tamamladım tabi ki.Oldukça basit ve yormayan bi ritüel güzelde enerji veriyor.İlk defa denedim evet ama eminim son değil :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
O halde herkese merhabalar. Bir muhabbet konusundan da ben bahsedeyim.Bu ay'ın Dolunayına henüz vakit var.Son zamanlarda malum ritüeller baya bi ilgi alanımız oldu :) Yapmak isteyen arkadaslara denemiş biri olarak basit ama bi o kadar da etkileyici bir yöntem önerebilirim.Sirke,tuz,su ve büyükçe bir su bardağı kullandım ben.her gece yattığınız odaya bir bardak dolusu suya bir tutam tuz ve az biraz elma sirkesi ( 1 tatlı kaşığı kadar yeterli oluyor ) kesinlikle elma sirkesi kullanıyorsunuz,bardağa su doldururken niyetinizi içinizden ve hazıfanızdan geçirmeniz de fayda vardır.yattığınız odanın herhangi bi yerinde sizinle beraber sabahlıyor sabah uyanınca sirkeli tuzlu suyu lavaboya boşaltabilirsiniz boşaltırken niyetinizi yine içinizden geçirirken dille söylemeniz olayın akıbiyetini hızlandıracaktır.21 gün devam ediyorsunuz..Bende 12.günde evrene nasıl mesaj verdiysem artık :) olmuştu 21 günü tamamladım tabi ki.Oldukça basit ve yormayan bi ritüel güzelde enerji veriyor.İlk defa denedim evet ama eminim son değil :)
Keşke ayrı bir konu açıp. Oraya yazsaydiniz. Burada kayıp olacak.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bağ kesme meditasyonları yaptığımızda başkalarından bizi bulaşan negatif enerjiler temizlenir mi? yani mesela başkasına şifa çalışması yaparken aldığımız enerjiler, negatif varlık tesirleri, yada hak etmeyen birilerine gönderdiğimiz pozitif enerjiler, şifa enerjileri, bize geri döner mi..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bağ kesme meditasyonları yaptığımızda başkalarından bizi bulaşan negatif enerjiler temizlenir mi?
Bağ kesme işlemi yapıldığında sadece bağ kesilir.
yada hak etmeyen birilerine gönderdiğimiz pozitif enerjiler, şifa enerjileri, bize geri döner mi..
Enerjinin vicdanı yok. İstiyerek gonderdiyseniz geri alamazsınız.
Eğer kişiyle şifa cslismslarinin para karşılığında yapılacağı anlaşması varsa, ve o parayı vermedi ise iş başka.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sert kayaya çarpmak bu olsa gerek

• Beğendim
Tepkiler: Ori

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
2 gün önce çanakkaleye gittim.Gezmek için kilitbahir tarafına gittiğimde yoldan geçen köpeğin bana bakarak ağlamasına şahit oldum 2-3 adım ilerde 'de yavruları vardı.Bana bakıp bakıp ağladı yemek veremedim.Hala uyurken köpeğin o uluması ağlayışı aklıma geliyor.Birşey yapmadığım için kendimi çok suçlu hissettim eve gelene kadar.Bu moralle hayatımın geri kalanını nasıl yaşıyacam bilmiyorum tabi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
2 gün önce çanakkaleye gittim.Gezmek için kilitbahir tarafına gittiğimde yoldan geçen köpeğin bana bakarak ağlamasına şahit oldum 2-3 adım ilerde 'de yavruları vardı.Bana bakıp bakıp ağladı yemek veremedim.Hala uyurken köpeğin o uluması ağlayışı aklıma geliyor.Birşey yapmadığım için kendimi çok suçlu hissettim eve gelene kadar.Bu moralle hayatımın geri kalanını nasıl yaşıyacam bilmiyorum tabi.
Issız yer değil ise, uzulmenize gerek yok. Normalde sokak köpekleri besleyen çok insan var, özellikle yavruları olanı. Köpeğin ağlama sebebi, emziren anne olması. Memelerine bakmış olsaydınız, onların mosmor olduğunu farkederdiniz. Hele yavruların dişleri çıkmaya başladığı zaman sadece morluklar değil yara da olur. Annelik zordur...🤷‍♀️
Yapacağınız birşey yoktu...

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Issız yer değil ise, uzulmenize gerek yok. Normalde sokak köpekleri besleyen çok insan var, özellikle yavruları olanı. Köpeğin ağlama sebebi, emziren anne olması. Memelerine bakmış olsaydınız, onların mosmor olduğunu farkederdiniz. Hele yavruların dişleri çıkmaya başladığı zaman sadece morluklar değil yara da olur. Annelik zordur...🤷‍♀️
Yapacağınız birşey yoktu...
biraz rahatladım bu açıklamadan sonra,ıssız değil ama gelibolu yarım adasında bulunan bir yer.Ve nüfusu çok az yaz aylarında hareketlilik oluyor tabi biraz o taraflarda. elimde kek vardı ileride ki köpeklere verdiğimde 3 köpekten birincisinin zorla o keki aldığını ve diğerlerine vermediğini gördüm.tabi vermediği köpeklerde gözlerimin içine baktı orada.biz açız bizede ver der gibi bir bakış.Normalde böyle şeylerden hiç etkilenmezdim ama evime kedi aldıktan sonra nedense çok hassaslaştım.