SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Ori

Kayıtlı Üye
Ama cok cüzi rakamlara yapay zeka bot satıyorlar ve basari orani yüksek neden uğraşayım diyorum sonra kendi kendime
Borsanın kara lekesi bana sorarsan bu botlar. Arzum'da da var. Kap günü terste kaldı hepsi ama yine ortamı soğutmaya başladılar. Çok sinir bozucu.

S

SoldierO

Borsanın kara lekesi bana sorarsan bu botlar. Arzum'da da var. Kap günü terste kaldı hepsi ama yine ortamı soğutmaya başladılar. Çok sinir bozucu.
Yapay zeka analiz botları var ya senin yerine analiz ediyor her şeyi çıkartıyor. Cuma halk günü yapan bir bot var mesela kullanıyorum coinler için yardımcı oldu bayağı

Ori

Kayıtlı Üye
Yapay zeka analiz botları var ya senin yerine analiz ediyor her şeyi çıkartıyor. Cuma halk günü yapan bir bot var mesela kullanıyorum coinler için yardımcı oldu bayağı
İşte bunların borsada işleme dökenleri de var.

Ecem12

Kayıtlı Üye
Merhaba Sevgili Üyeler, sohbet ve muhabbet edeceğimiz bir platformda tekrar beraberiz. Daha önce Tabula Rasa, Gevezelik başlıkları altında açılıp, sistemde değişim ve bazı alanlarda yığılma olması nedeniyle teknik sistemin temizlik yapılması isteği üzerine ara ara sohbet alanı silinmiştir. Şu an sistem rahat, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler her zaman ki gibi saygı sevgi çerçevesinde fikirlerinizi özgürce beyan edebilirsiniz. Yığılma olduğunda ara ara silinip tekrar yenilenecektir.Tabi günlük silinmeler olacaktır :)) Hayırlı olsun mabedimize. Yeniliklerle yakında karşınızda olacağız. Sevgi ve ışık ile ?
Merhaba bende yeni üye oldum güzel değişik bir yere benziyor 😊

Ori

Kayıtlı Üye
Hoşgeldiniz. İyi vakitler dilerim.

Xian

Banlı Kullanıcı
Aşıyla ilgili konu ve mesajlar silinmiş. Forum bir yerden şikayet mi aldı yoksa adminler kendileri mi öyle istediler?

4

43887

Aşıyla ilgili konu ve mesajlar silinmiş. Forum bir yerden şikayet mi aldı yoksa adminler kendileri mi öyle istediler?
Aşı hassasiyet gerektiren bir konu sevgili üyeler. Açılan konuda yorumlarda da net veri belgeler gösterilmeden önyargılı yorumlar yapılıyor. İnsanların kafasını karıştırabilir. İkileme sürükleyebilir. Bu yüzden silinmistir.

Xian

Banlı Kullanıcı
Aşı hassasiyet gerektiren bir konu sevgili üyeler. Açılan konuda yorumlarda da net veri belgeler gösterilmeden önyargılı yorumlar yapılıyor. İnsanların kafasını karıştırabilir. İkileme sürükleyebilir. Bu yüzden silinmistir.

Daha çok yasal kaygılardan dolayı silinmiş gibi görünüyor ama hadi sizin dediğiniz gibi olsun.

4

43887

Daha çok yasal kaygılardan dolayı silinmiş gibi görünüyor ama hadi sizin dediğiniz gibi olsun.
Yasal kaygı değil bahsettiğim konulardan ileri gelen bir durum. Konu hassas ciddi bir konudur. Araştırmadan, sorgulamadan, önyargılı konuşmaya ve inanmaya açık bir toplumumuz var malesef. Bu tarz konularda yetkin kişi tarafından bilgiler aktarılmalıdır. Doğru yanlış konu üzerinde durmuyorum. Konu kurallar gereği silinmiştir.