SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Ori

Kayıtlı Üye
Buraya 2008 tarihinde kaydolmuşum. O zamanlar parapsikolojik olaylar çok dikkatimi çekiyordu ve sürekli buradaki yazıları okuyordum. Son zamanlarda her akşam uyku felci geçirdiğim için internetten araştırma yapıyordum ve karşıma burası çıktı, görünce şaşırdım ve duygulandım :) liseliliğimden kalma mail adresimi ve asla değişmeyen şifremi deneyerek giriş yapabildim, buraya geri dönmek çok güzel :)
Zamanda yolculuk. Hoşgeldin. :)

dünyalı

Kayıtlı Üye
Milletçe Pazartesi günü sendromumuz var bu bende hep pazar günü sendromu olmuştur...Ne bileyim ufaklığımdan kalma pazar günü banyo sorunsalı,erken yatıyor olmak vs vs bilinçaltımı yemişler resmen :)

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
bende diyorum bana karşı niye guruplaşma var arkadaşlar kendileri özeleden konuşmuş burdan başkabir foruma davet ediyolarmış galiba orda konuşuyolarmış vs ordan özelden benim hakkımdada konuşuyolar sanırım biri star53 mesela o guruptaki ha Bide kim benim hakkımda kötü konuşup iftira atıyorsa Allah izzet hakkı için yemindirki dünyadada kıyamettede yalandan ve iftiradan yüzleri Gece çöken zifir gibi kararsın tek bunu diyorum kıyamet günüde yüz yüze gelince kim yalancı kim doğrucu görürüz Mesela o benle sürekli dalaşa giren kişi yemin olsunki camiye gitsin hatta yanında biriyle Namaz kılmaya başlasın ters kılacaktır

star53

Kayıtlı Üye
bende diyorum bana karşı niye guruplaşma var arkadaşlar kendileri özeleden konuşmuş burdan başkabir foruma davet ediyolarmış galiba orda konuşuyolarmış vs ordan özelden benim hakkımdada konuşuyolar sanırım biri star53 mesela o guruptaki ha Bide kim benim hakkımda kötü konuşup iftira atıyorsa Allah izzet hakkı için yemindirki dünyadada kıyamettede yalandan ve iftiradan yüzleri Gece çöken zifir gibi kararsın tek bunu diyorum kıyamet günüde yüz yüze gelince kim yalancı kim doğrucu görürüz Mesela o benle sürekli dalaşa giren kişi yemin olsunki camiye gitsin hatta yanında biriyle Namaz kılmaya başlasın ters kılacaktır,
Özel olsa herkese açık yerde tartışmazdık, buyurun bunlar benim yorumlarım, gayet açık bakabilirsiniz

Ayrıca inanın sizinle konuşmaya giren kimsenin umrunda değilsiniz. Sadece benim yazılarımı sizinle karşılaştırdığım yer kişisele girebilir, evet. Ama onda da kendi topuğunuza sıktığınız için hiç alınmayın. Herkese açık olan bir platformda bir şey yapıp sonra da ağlayacaksanız yapmayın daha iyi. Ben pişman değilim, bu forumdaki emek veren herkese de teşekkür ederim, şimdiye kadar buradaki hiçbir bilgiyi kullanmamış olsam da bakış açımı oldukça geliştirdiler. Şimdiden sonra da hakkımsa bir adet ban rica ediyorum. Böyle sığ görüşlü insanlarla uğraşmaktan daha önemli işlerim var. Hepiniz kendinize iyi bakın, hoşçakalın :)

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Özel olsa herkese açık yerde tartışmazdık, buyurun bunlar benim yorumlarım, gayet açık bakabilirsiniz

Ayrıca inanın sizinle konuşmaya giren kimsenin umrunda değilsiniz. Sadece benim yazılarımı sizinle karşılaştırdığım yer kişisele girebilir, evet. Ama onda da kendi topuğunuza sıktığınız için hiç alınmayın. Herkese açık olan bir platformda bir şey yapıp sonra da ağlayacaksanız yapmayın daha iyi. Ben pişman değilim, bu forumdaki emek veren herkese de teşekkür ederim, şimdiye kadar buradaki hiçbir bilgiyi kullanmamış olsam da bakış açımı oldukça geliştirdiler. Şimdiden sonra da hakkımsa bir adet ban rica ediyorum. Böyle sığ görüşlü insanlarla uğraşmaktan daha önemli işlerim var. Hepiniz kendinize iyi bakın, hoşçakalın :)
tamam hadi görüşürüz @URUMHAMATAHAYİL şimdi hakaret içerkli mesajlara ban gelmicekmi yoksa ben yasal işlem ve mahkemeyemi vermem lazım

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
tabi laf atınca birşey yok arkadaşlarda ama kaldıramayınca hemen varlık oyuncağı ibretlik,ağlak,ağlıyor felan gibi laflar ediyolar madem yaşları 46 50 30 felan gerçek hayatta ben adresimi atıyım gelsinler bi kafede oturalım tabi yazdıklarına bakılınca mesajlarına felan yaşları hiç 46 30 yada 20 değil 20 yaşındaki biri böylemi mesaj yazar üstteki yorumu okuyun mesela az o mesajları yüzünüz varya hani klavyeden yazıyonuz gelin bi kafe adresi atayım gelin yüzüme söyleyin buluşalım klavyede yazdıklarınızı yüzüme söyleyebilecek cesaretiniz varmı acaba merak ettim

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
böyle klavyeden yazmak kolay ordan burdan o siteden felan sallamasıda kolay gelin gerçek hayatta yüzüme deyin cesaretiniz varsa yazdıklarınızı okuyunca zaten 16 yaşında oldugunuzu belli ediyorsunuz neymiş savaşa katılmış hepsi birden bana yazıyor burdan belli zaten yaşları 15-16 max 17 zaten gördügünüz gibi dayanamayıp hakaret ediyolar zamanında böyle bir kişiyi daha önce ss ini aldım verdim bana diyordiki 35 yaşımdayım hani versene nolcak kimsin felan diyordu evine kağıt gidince annesi arayıp nolur geri çekin bizim ödicek durumumuz yok iykide o ss i almışsın dosyama ekledim topluluk önünde edilen hakaretlerde cezalar dahada artıyordu

atesch

Kayıtlı Üye
bende diyorum bana karşı niye guruplaşma var arkadaşlar kendileri özeleden konuşmuş burdan başkabir foruma davet ediyolarmış galiba orda konuşuyolarmış vs ordan özelden benim hakkımdada konuşuyolar sanırım biri star53 mesela o guruptaki ha Bide kim benim hakkımda kötü konuşup iftira atıyorsa Allah izzet hakkı için yemindirki dünyadada kıyamettede yalandan ve iftiradan yüzleri Gece çöken zifir gibi kararsın tek bunu diyorum kıyamet günüde yüz yüze gelince kim yalancı kim doğrucu görürüz Mesela o benle sürekli dalaşa giren kişi yemin olsunki camiye gitsin hatta yanında biriyle Namaz kılmaya başlasın ters kılacaktır
ohaaaaaaa, ağzım açık okudum yazılanları.. aklıma gelmez böyle ah etmek .

Ori

Kayıtlı Üye
Olayı bilmiyorum fakat sevgili Göktürk sizin yukarıda yazdıklarınızı gülerek okudum. Komikti. Henüz yaşı bir hayli küçük ergen bir arkadaşımızsınız sanırım. Yalnız gerçekten çok güldüm. Allah'ta sizi güldürsün.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Olayı bilmiyorum fakat sevgili Göktürk sizin yukarıda yazdıklarınızı gülerek okudum. Komikti. Henüz yaşı bir hayli küçük ergen bir arkadaşımızsınız sanırım. Yalnız gerçekten çok güldüm. Allah'ta sizi güldürsün.
tabi canım küçügüm sizde o guruplardasınız iyi bilirsiniz dostun sırtını sıvazlamak iyidir