SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
şu kişiyi yönetim banlasın benim konuma cinlerin oyuncağı bide ibretlik göründe ibret alın yazdı hakaret içerikli mesajlar ban sebebiydi sanırım

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
toplanıp 1 kişiye yüklenelim niye gıcık kapıyoruzya yönetim banlasın ne kadar ergence zaten forumun cıvkı çıktı dennise felan gitti banlansam umrumda olmaz
Bir kişi ertrafini saldırınca iyiydi, di mi? 46 yaşındayım ve burası maji ve parapsikoloji forumu. Ve bu konularda oldukça deneyimliyim.

Kendinizi Dennise ile kıyaslamayın lütfen. O cirkinlesmezdi.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
kimse bana varlık oyuncağı diyemez hakkımda hakarettir açın forum kurallarını okuyun ban geliyor galiba
kurallarda şöyle yazıyor çünkü

1. Site içinde şahıslara değil konulara yorum yapılacak.
2. Eğlence bölümü dışında lakayıt yaklaşımlar site içindeki diğer konularda olmayacak.
3. Kişilerin düşüncelerine ve inançlarına eleştiri hakaret yada fikir belirtilmeyecek.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
kimse bana varlık oyuncağı diyemez hakkımda hakarettir açın forum kurallarını okuyun ban geliyor galiba

2. Eğlence bölümü dışında lakayıt yaklaşımlar site içindeki diğer konularda olmayacak.
3. Kişilerin düşüncelerine ve inançlarına eleştiri hakaret yada fikir belirtilmeyecek.
Bravo! Uygulayın lütfen!

star53

Kayıtlı Üye

Burası her telden insanın girip düşüncelerini paylaşabildiği bir forum. Gördüğüm kadarıyla da birisinin fikirlerine saygınız olmadığı için eleştiriyorsunuz. Karşılığında da yine aynı kişiyi banlatmaya uğraşıyorsunuz. Bu üye buraya para vererek gelmedi zaten, banlansa da sorun olacağını sanmıyorum ancak tek taraflı bakış açınızı genişletmeniz gerekmez mi?
Ya da kişiyi engelleyip görmezden gelmeniz de yeterli olabilir. Forumun farklı görüşlere ihtiyacı var kavgalara değil.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
neyse admin görsün gerekeni yapar zaten kurallara aykırı durum var

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

star53

Kayıtlı Üye
şimdi bu kişi banlandı diyelim kurala aykırıdan diğer banlananlar gibi destekçileri ne yazacak bana acaba hahaha :)
Bu kadar destekçisi varsa bir düşünmek gerekir "neden onun destekçileri var" diye. Sorunu da cevaplayayım, sana bişey yazacaklarını sanmıyorum, hele şu mesajdan sonra :D

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
neyse ban başka birşey yazmicam admin gelir bakar banlar kurallara aykırılık var ve sonucu ban .

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu kadar destekçisi varsa bir düşünmek gerekir "neden onun destekçileri var" diye.
Ayyy, çok tesekkur ederim destekçilere. :love:

O yazıyı de hakaret olsun diye değil, ibret olsun diye yazdım. Bir sürü acemi üye var burada , astral seyahatı öğrenmek isteyen. Yanlış bilgiyi doğru sanıp ta hayatı mafetmesinler diye.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
tamam o zaman şunada yanıt versin astral seyahatte kim bilgi öğrenmek için boynuzlu 2 metre varlıkdan korkmadan geçiş izni ister benim orda yazdıgım nuranilerle iletişime geçen kişiler içindi tabi yanlış anladıgı için haksız göstertmeye çalışıyor

duyquxx

Kayıtlı Üye
Buraya 2008 tarihinde kaydolmuşum. O zamanlar parapsikolojik olaylar çok dikkatimi çekiyordu ve sürekli buradaki yazıları okuyordum. Son zamanlarda her akşam uyku felci geçirdiğim için internetten araştırma yapıyordum ve karşıma burası çıktı, görünce şaşırdım ve duygulandım :) liseliliğimden kalma mail adresimi ve asla değişmeyen şifremi deneyerek giriş yapabildim, buraya geri dönmek çok güzel :)