SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Anlıyorum, size her cevap yazan o gruplarda ilan ediliyor sanırım. Ben olayı bile bilmiyorum. Bu kasvetli günde ilaç gibi geldi gülmek. Teşekkürler ve iyi forumlar.
siz bana küfürde edin hakarette ben birşey demem güldürdüysem bir Allah razı olsun derseniz sevinirim artık anladım tartışmak ve daha fazla yazmak istemiyorum artık kuran okicam vaktim az kırdıysamda affedin bir anlık sinir geliyor

Ori

Kayıtlı Üye
siz bana küfürde edin hakarette ben birşey demem güldürdüysem bir Allah razı olsun derseniz sevinirim artık anladım tartışmak ve daha fazla yazmak istemiyorum artık kuran okicam vaktim az kırdıysamda affedin bir anlık sinir geliyor
Dediğim gibi olaylardan haberim yok ve bilgim yok. Sadece yukarıda yazdıklarınıza hitaben yazdım. Eğer ortada bir küfür ve hakaret varsa hakkınızı arayın ona zaten lafım yok. Allah kabul etsin. İyi forumlar.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi olaylardan haberim yok ve bilgim yok. Sadece yukarıda yazdıklarınıza hitaben yazdım. Eğer ortada bir küfür ve hakaret varsa hakkınızı arayın ona zaten lafım yok. Allah kabul etsin. İyi forumlar.
gözümen 1 damla yaş aktı demekki benide savunan biri varmış YaResulAllah

Ori

Kayıtlı Üye
gözümen 1 damla yaş aktı demekki benide savunan biri varmış YaResulAllah
Ben sizi savunmuyorum. Yukarıda yazdıklarınız çocukça yazılar. Olayı bilmeden ne bir tarafı ne de diğer tarafı savunacak değilim. Ki hoş ben sadece tavrınıza yönelik yorum yaptım. Bunu genel bir çerçevede kullanmak akıllıca değildir.

4

43887

bende diyorum bana karşı niye guruplaşma var arkadaşlar kendileri özeleden konuşmuş burdan başkabir foruma davet ediyolarmış galiba orda konuşuyolarmış vs ordan özelden benim hakkımdada konuşuyolar sanırım biri star53 mesela o guruptaki ha Bide kim benim hakkımda kötü konuşup iftira atıyorsa Allah izzet hakkı için yemindirki dünyadada kıyamettede yalandan ve iftiradan yüzleri Gece çöken zifir gibi kararsın tek bunu diyorum kıyamet günüde yüz yüze gelince kim yalancı kim doğrucu görürüz Mesela o benle sürekli dalaşa giren kişi yemin olsunki camiye gitsin hatta yanında biriyle Namaz kılmaya başlasın ters kılacaktır
Sn üyemiz özelden konuşup gruplaşarak başka formlara davet etmek ban sebebidir. Bu üyeler özelden takip edilir gereği yapılır. Normalde baska platformlarda iletişim de kurulur, ancak bunu sitemiz üzerinden yapmak uygun değildir. Ki zaten gruplaşan sitede bu tarz özelden yazışmalar yapanlar yasaklandı. Yönetim görüyor. İsim verdiğiniz üye başka platformlarda paylaşım yapabilir, ancak sitemizde söylediğiniz üzere gruplaşma yaparak foruma davet gibi ban kuralı ihlali yapmamıştır. Yapsa idi burada olmazdı. Her üyemiz için herhangi bir problem, küfür, yasak yazılar paylaşılıyorsa şikayet raporlama şeklinde bildirimde bulunabilirsiniz. Değerlendirilip ona göre hareket ederiz. İyi forumlar.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Sn üyemiz özelden konuşup gruplaşarak başka formlara davet etmek ban sebebidir. Bu üyeler özelden takip edilir gereği yapılır. Normalde baska platformlarda iletişim de kurulur, ancak bunu sitemiz üzerinden yapmak uygun değildir. Ki zaten gruplaşan sitede bu tarz özelden yazışmalar yapanlar yasaklandı. Yönetim görüyor. İsim verdiğiniz üye başka platformlarda paylaşım yapabilir, ancak sitemizde söylediğiniz üzere gruplaşma yaparak foruma davet gibi ban kuralı ihlali yapmamıştır. Yapsa idi burada olmazdı. Her üyemiz için herhangi bir problem, küfür, yasak yazılar paylaşılıyorsa şikayet raporlama şeklinde bildirimde bulunabilirsiniz. Değerlendirilip ona göre hareket ederiz. İyi forumlar.
biri kişi bana varlıklarım oyuncağı olmuş derse bundan ban yermi yerse nereye şikayet etmem gerek onu söyleyin

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
bunlar zaten guruplar ama fakirler yazık ücretsiz domainle yada 5 tl lik domainle site açıyolar insan az para yatırır ........... nedir yada .co nedir bedavaya site açmışlar :D bananlar gitmiş akılları sıra site açcaklar tamamı gizlimabedi geçcekler felan hayallere bak hayatlarda 139 üye oda kendi hesapları ha şimdi ben diyorumki bunlara bana yaşınız küçük diyosanız reale gelin hala gelmiyolar kimin yaşı küçük görüyoruz kimin kudurup agladıgıda belli 6 kişi kendini gurup sanıyolar tebrikler insan oglu o kadar cahilki gerçek hayatta yapamayacağı şeyleri klavyede yazar işte 10 yaşındaki çocuk gelir 40 yaşındayım der real gel dersin gelemem der galiba anneleri kızıyor yada sokaga çıkma yasakları var

Admin notu: Site ismi vermek yasaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Hayaller yeni forum açalım Gizli mabedi geçeriz
Gerçekler 3 tl lik indirimli domain

dünyalı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gerek varmı böyle şeylere...Zaten herkes zor bir zamandan geçiyor. Sinirler gergin ama bu saygısızlığa kalp kırmaya sebep değil olmamalı...Kendi içimizde daha anlayışlı daha saygılı olmanın farkındalığını arttırmamız gerekiyor diye düşünüyor ve üzülüyorum olanlara... :(

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gerek varmı böyle şeylere...Zaten herkes zor bir zamandan geçiyor. Sinirler gergin ama bu saygısızlığa kalp kırmaya sebep değil olmamalı...Kendi içimizde daha anlayışlı daha saygılı olmanın farkındalığını arttırmamız gerekiyor diye düşünüyor ve üzülüyorum olanlara... :(
sorun yok şişen balonlar sinirden patlamış galiba usta

Ü

Üye silindi 70925

Henüz yaşı bir hayli küçük ergen bir arkadaşımızsınız sanırım.
tabi canım küçügüm sizde o guruplardasınız iyi bilirsiniz dostun sırtını sıvazlamak iyidir
Ama Göktürkcugum öyle davranıyorsun ? Bende Ori gibi düşündüm. Sanki biri cinayet işlemiş gibi davranıyorsun. Bak bi yazdıklarına. Çok tepkili gördüm seni. Lütfen sakinleş. 🙁

Gerek var mı ufak tefek olaylar için bu kadar birbirimizi üzmeye. Konuyu artık birbirimizi daha fazla yormadan kapatalım güzelce olur mu?