SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Değişiyor o durum. Ailenin hangi hallerini düzeltip hangi hallere bulaștıklarına göre değişen bir durum. Ama kardeşlerden biri illa kapalı ve dezavantajlı doğuyor. Sonradan hallerini düzeltmek için zorlanıyorlar da.

Alimler ilişkinin tohumu atılırkenki ruh hallerine, psikolojik durumlara kadar sorguluyorlar bunu. Korunman var mıydı mesela, usule duydun mu, çünkü şeytanlar ilişkiye giren çiftlere geçebiliyorlar, ve bu toplu bir ilişki seansına dönüşebiliyor ,böylece metafizik alemde mahremin açık hale geliyor.. Anlamıyorsun bunu ama içinde bulanmaya başlayan hisler artık iyice yoğunlaşıyor. Ama zevk damarından girdiği için çaresiz bırakıyor seni...

Absoluta çok güzel bir şey söylemişti.
Asıl anne babamız, kendi zannettiğimiz anne babamız olmayabilir demişti.

Durum tam da bu.
"Evlatlarından pay alacağım" demek, doğduktan sonra onlara musallat olacağım demek değildir. Çünkü usule uyan çocukları melekler zaten koruyor. Cinnas olamıyor onlar. "Evlatlarından pay alacağım" demek döllenmelerinden bașlayacağım onları kendimle terbiye demek..

Burada bırakın cinsel ilişki esnasında şeytan musallatını, belki çok daha öncesinden bir şeytan güdümlü insanlara vurgu var.

Yani soydan gelen varlıkları anlayabiliyoruz ayet dili ile.
Ben tecavüzle olduğumu düşünüyorum :/

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ama bedenlenebilmesi lazım bir kadını hamile bırakabilmesi için.. bunu her varlık yapamaz, çok güçlü olması lazım yüksek miktarda enerji gerekir, yada erkeğin vücudunu kullanacak.. babanın bedenine girmiş olması ihtimali daha fazla gibi..

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Herkesin hayatına dokunuşlar var.

Alakasız yerlerde karşıma çıkan tüyler ve rüyama gelen siyah ama güneş gibi parlayan atlar her zaman duygusal dünyama dikkat çeker. Görmeye başladığım anda bir şeylerin değişeceğini anlarım..

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Ama bedenlenebilmesi lazım bir kadını hamile bırakabilmesi için.. bunu her varlık yapamaz, çok güçlü olması lazım yüksek miktarda enerji gerekir, yada erkeğin vücudunu kullanacak.. babanın bedenine girmiş olması ihtimali daha fazla gibi..
Metafiziksel değil de kurban bilincinin ta ilişkiden geçtiğini düşünüyorum annemde

Retro

Kayıtlı Üye

Bu devirde bu çok var artık. Daha doğrusu kadın kendini ilişkiye girebilecek durumda hissetmeyebiliyor. Ama adamın bu pek umurunda olmadığı için bazen karısının rızasını gözetmeyebiliyor. Bu durum bazı ilişkilerde gurur kırıcı yani blokaj atıcı hale gelebiliyor da.

Bu tip zoraki birleşme seanslarındaki huzursuzluk gizli ruhaniyet kimyası doğrudan enerji bedenlere yapışıyor. Dișil enerji tamamen bloklanıyor herseyden önce. Çünkü sevișmeyi körükleyeceği yerde kapanıyor ve hakkına tecavüz ediliyor. Gayri ihtiyari bir bedensel zevk kıvılcımları olușsa da bu haz ruh bilinci için rüșvet olarak tanınıyor. Beden çocuğu doğmadan önce ruh çocuğu talep edilir. Sex, bunun bir ön Rituelidir. Sunaktır sex. Ruhunun o ana kadar gelmiș olan mertebesini sunarsın tanrıya. Iște bunu yaparken de tecavüz ediyorsan, egonla ve șehvetinle kontrol dışı hareket ediyorsan, bi kere oradan kesinlikle şeytanın alıyor o hazları yani evren faturayı sana hakettiginle kesiyor. Evlatların da senin gibi bedensel zevklerini herzaman ruhani gelişimlerine tercih edecek kadar istidatsız doğabiliyorlar.

Erkek veya kadın olmanız farketmez. Eril dișil dengeniz bozulduysa, bunun kodları tohumunuz atılıyorkenki durumlarda saklıdır.

İslam' da herseyin bir usulü var. Usulü bozduğun anda metafizik aleme uzanan akrabaliklar da kurmaya başlıyorsun.

Son düzenleme:

Retro

Kayıtlı Üye
Not : bu durum tecavüz konseptinde sevișmeyi tercih eden çiftler için geçerli değildir.👻

Son düzenleme:

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Bu devirde bu çok var artık. Daha doğrusu kadın kendini ilişkiye girebilecek durumda hissetmeyebiliyor. Ama adamın bu pek umurunda olmadığı için bazen karısının rızasını gözetmeyebiliyor. Bu durum bazı ilişkilerde gurur kırıcı yani blokaj atıcı hale gelebiliyor da.

Bu tip zoraki birleşme seanslarındaki huzursuzluk gizli ruhaniyet kimyası doğrudan enerji bedenlere yapışıyor. Dișil enerji tamamen bloklanıyor herseyden önce. Çünkü sevișmeyi körükleyeceği yerde kapanıyor ve hakkına tecavüz ediliyor. Gayri ihtiyari bir bedensel zevk kıvılcımları olușsa da bu haz ruh bilinci için rüșvet olarak tanınıyor. Beden çocuğu doğmadan önce ruh çocuğu talep edilir. Sex, bunun bir ön Rituelidir. Sunaktır sex. Ruhunun o ana kadar gelmiș olan mertebesini sunarsın tanrıya. Iște bunu yaparken de tecavüz ediyorsan, egonla ve șehvetinle kontrol dışı hareket ediyorsan, bi kere oradan kesinlikle şeytanın alıyor o hazları yani evren faturayı sana hakettiginle kesiyor. Evlatların da senin gibi bedensel zevklerini herzaman ruhani gelişimlerine tercih edecek kadar istidatsız doğabiliyorlar.

Erkek veya kadın olmanız farketmez. Eril dișil dengeniz bozulduysa, bunun kodları tohumunuz atılıyorkenki durumlarda saklıdır.

İslam' da herseyin bir usulü var. Usulü bozduğun anda metafizik aleme uzanan akrabaliklar da kurmaya başlıyorsun.
Sunaktır ve ritüel kısmı beni benden aldı.Bana verdiğiniz gelmiş geçmiş en efsane cevap , mest oldum yine ya.

Gülra

Kayıtlı Üye
Buralardan hemen gidesim var
Yeniden başlama hevesim var
Ne varsa attım içime
Cart diye diyesim var