SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Retro

Kayıtlı Üye
Daha farklı bir dil kullanacaktım ama seni mi kırcam @Retro

- Potasyumun eksik lanet olası 👊🏼 Geleceğini kurtarmak istiyorsan asla üreme !

Derim.

Belki burnunu da kırarım. E bu da benim potasyumum 🤷🏻‍♀️

Harika dedin kötü polis. Gerisi bende.

"Bak canım kardeşim, sakın üreme, çünkü sen yumurtanın ipana ile fırçalanmamıș tarafısın, zaiyatsın, hem seni tam yapamamıșlar olm. Senin yarıdan fazlan çarşafta kalmış , şu aynaya Bi bak, görüyor musun? yarıșı resmen en yavaș yüzen sperm kazanmıș olm. Anlaman bile gecikiyor, Sen üreme karșim"

Kötü polisten sonra giren ve tutukluyu yerden kaldıran șevkatli iyi polis.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
"Bak canım kardeşim, sakın üreme, çünkü sen yumurtanın ipana ile fırçalanmamıș tarafısın, zaiyatsın, hem seni tam yapamamıșlar olm. Senin yarıdan fazlan çarşafta kalmış , şu aynaya Bi bak, görüyor musun? yarıșı resmen en yavaș yüzen sperm kazanmıș olm. Anlaman bile gecikiyor, Sen üreme karșim

Özdeğere oynamak 👏🏼👏🏼

Arka cebine pamuk da koy sana zahmet. Belli ki bu iş burunla kalmayacak 😅

star53

Kayıtlı Üye
Çok şekil yazıyorsunuz siz ama. Ben şöyle açıklama yapardım:
"Her zamanki gibi stratejiyi size bırakacağım, Usta büyücüler. Fakat bilin ki her yeni jenerasyona olan sorumluluğumuz artıyor. Kaminolu klonlar bile açlıktan isyan etmek üzere. Cumhuriyet ve Galaktik federasyon birbirine girerken yarınları kurtaracak azmi kendinizde bulamıyorsanız, onları sith'lerin önüne atmayın! Biliyorum zor ama, eğer güce dair umut yoksa, geleceğimizi karanlıkta bırakmak yerine bu olasılığı hiç oluşturmayalım. Son olarak -I love democracy-
-Senator Palpatine​

star53

Kayıtlı Üye
Bu arada olaylardan hiç haberdar değilim, salça değil direk ketçap oldum geldim. Bir iki gün sonra çekirdek alıp gene okurum buraları 😃

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Kim kimi eleştirdi çözemedim.Fazla kibar yazılmış.'Bu fikrin önemsiz olduğunu düşünüyorum.' gibi cümleler var.

Retro

Kayıtlı Üye
Bence @Retro gibiler çoğalmasa bile...-

...çoğalmak için ne gerekiyorsa yapmaları bile taktire şayan mıdır?

Marifet bölünerek çoğalmakta değil, bulaștırarak çoğalmakta. 😀

Bulașıklar dahi neden hep çoğalır? Çünkü hayat paylaştıkça güzel. 🦸

Mesela benim lavabom şu an üst üste yan yana dip dibe yıkanmamıș bulașıklarla dizili. Hermetik ama düzensiz. Bulaşıklardan oluşan bir Gecekondu mahallesi gibi. Neden? Çünkü samimiyet var. Misafirlerin anıları falan hala öylece duruyor tabakların kenarlarında Galatasaray şampiyon olduğundan beri.

Son düzenleme:

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Retro'nun zekasını değil de travmalarını, cinlerini, cin takıntılarını ve hatta cinolarını genetiğine alan bir çocuk düşünün..

Yani konu eleştirmek değil ortaya çıkacak olasılıktan korkmak 🤣

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Retro'nun zekasını değil de travmalarını, cinlerini, cin takıntılarını ve hatta cinolarını genetiğine alan bir çocuk düşünün..

Yani konu eleştirmek değil ortaya çıkacak olasılıktan korkmak 🤣
Tipini ve zekasını, az biraz da kişiliğini alsın yeter, her şeyi almasına gerek yok yani öyle olsa klonlardık direk :)

Retro

Kayıtlı Üye

Düşündüm, sanırım evlat sevgim ağır bastı.
5 parmağın 5'i de bir olur mu derim bağrıma basarım. Sonra da gidip yenisini yaparım.

Retro

Kayıtlı Üye
Tipini ve zekasını, az biraz da kişiliğini alsın yeter,

Onların asgarisini alsa da yeter ona.

her şeyi almasına gerek

Mesela kadınlar üzerindeki vahşi cazibemi almasın. Annesi bende olan birşey için beni darladikca, aynısı çocuğunda olunca gurur duyar falan, ben öyle haksızlığa gelemem..

Vahşi cazibemi almasın.
İkna kabiliyetimi alsın, la casa de papeldeki profesör gibi zeki ama ilk görüşte pek dikkat çekmeyen biri olsun yoksa olay çıkar.

yok yani öyle olsa klonlardık direk
Hiç,...
Ama bisey diyim mi, tipim de öyle güzel ki tam klonlamalik. Yani bal mumu heykelim bile yeter dizleri titretmeye. Ama işte çok durmuyorum üstünde.

Son düzenleme:

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ayol ne adamlar var. Şu yazdıklarının kombosu hatta 10..00x'i yani olay tipiyse ateş edecek insan çok @Rhea 🤣

Acı bize 🥺
Tatlım var da çoğu boş beleş tipler, akıllısı zekisi de bin tane ihtimal hesap eder kafasında dünyanın dört bir yanında yüzlerce çocuk düşününce korkunç gelir onlara.. bi de tabi çoğunluğu 3B seviyesinde, @Retro boyutlar arası takılıyor her türlü her şeye dayanıklı, çocuk da güçlü olsun işte onun gibi, belki tükkan açar ilerde aç kalmaz yani :love: