SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Lütfen ilaçlarınızı kullanmamazlık yapmayın. Sonra daha kötü olursunuz. Benimkilere de bağımlılık yapar demişlerdi ama ben çat diye bıraktım geçen yıllarda. Birkaç yıl iyi idare ettim . Ama sonra ne oldu bana kat kat dert olarak geri döndü.
İlaçları kafamıza göre bırakmak hiç doğru değil. Doktor azalta azalta bıraktırır zaten zamanı gelince.
Ben bunun cevabını veren arkadaşla biraz ilaç(!) geçtim. 2000tl ödediğim psikiyatriye burada sırf o dedi diye ilacı bırakacağımı düşünmesi çok enteresan bir cesaret. Hani ben neler yaşamış olabilirim ki gitmişim, o psikiyatrist ne yapmış ki o ilacı vermiş bunları düşünmeden "Aman o ilaç da şöyle(..)" edebiyatı yapılması benim artık sinirimi bozmuyor böyle dalga geçmeme sebep oluyor.

Ü

Üye silindi 76175

Ben bunun cevabını veren arkadaşla biraz ilaç(!) geçtim. 2000tl ödediğim psikiyatriye burada sırf o dedi diye ilacı bırakacağımı düşünmesi çok enteresan bir cesaret. Hani ben neler yaşamış olabilirim ki gitmişim, o psikiyatrist ne yapmış ki o ilacı vermiş bunları düşünmeden "Aman o ilaç da şöyle(..)" edebiyatı yapılması benim artık sinirimi bozmuyor böyle dalga geçmeme sebep oluyor.
2000 lira verdiğiniz için mi sadece? psikiyatrinin payından çok görünüyor.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Birisi demişti 'sokak kedisi gibiyiz gidecek yerimiz yok' bazen öyle hissediyor insan, sonsuz bir özgürlük hali kimseye de minnetimiz yok 😐