SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Ori

Kayıtlı Üye
Boğalar sahiplenici, erkekleri babacan dostane, kadınları anaç olur, boğa kadınları iyi bir eştir, evine bağlıdır, boğa erkekleri biraz sinirli olurlar genel olarak idare edilebilir iyi insanlar.
Sinirlilik dışında diğer dediklerin hamurumda var sevgili Mya. Özellikle çevrem çok sabırlı biri olduğumu söyler. Çoğunlukla tanıştığım insanlarla çok iyi anlaşırım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sinirlilik dışında diğer dediklerin hamurumda var sevgili Mya. Özellikle çevrem çok sabırlı biri olduğumu söyler. Çoğunlukla tanıştığım insanlarla çok iyi anlaşırım.
Aynen bende de. Yalnız sabrımı zorlayıp, beni sinir etmeye basaranlarin, vay haline!

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Katılıyorum. Benim yükselenim de boğa. Yani tam bir öküzüm. Düşündüğümü suslemeden, yumusatmadan olduğu gibi söylüyorum. Nezaket hiç uğramamış bu bedene. Bundan dolayı çok sorun yaşasam da, bu huyumu degistirmek istemiyorum.
Ben sizin gayet nezaketinizi koruduğunuzu düşünüyorum. Merkür ve açılarına, yine venüse de bakmak gerek ama en azından bu sitede kimseye nazik tutumunuzdan vazgeçtiğiniz görmedim. Tatlı-sert bir yapınız var.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rüyamda birinizi gördüm, bankacıydı, saçları da boyalı. Hanginiz o?
Selam verdiğim rüyama geliyor diyen arkadaştan bahsederken işte bunu demek istedim. Burdan sohbet ettiklerim içinde bankacı yok.. orta yerde ben şu işi yapıyorum bunu yapıyorum diyenin de samimiyetine inanmam.. bunu yapan kişi de sohbete yazmaz... demekki hakkında öğrenmek istediği şeyler var ki rüyana gelmiş ;)

Ü

Üye silindi 76175

Uzun yol tepmiş.

Banka hesaplarımda bir şey tutmam, tüm varlığımı güvenli evlere bölüştürüp gerçek kimliğime ait geçmişimi de Basel'de bulunan gizli bir kasaya kilitledim.

Bazen Fas Kazablanka'da, bazen de Bask bölgesindeki grotesk Şatomda Asya harikası bir hatunla yaşıyorum.

Sorsa söylerdik yani.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
World Cup'ta bu lilakovic'in oyununu çok seviyordum. Bence Hırvatistan dengesiz oynuyor biraz ve kaleci çok iyi koruyor ama milli duygularım sebebiyle euro 2024'te Lilakovic'e gıcığım. Tutmadığı hiçbir şey yok. Bizim boncuk Mert de garibim yediği ikinci gole çok üzüldüm.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
@Echerzy Benim bir dedem vardı, gece tuvalete gizlice giderdim. Neden o lamba yandı? diye uykusundan uyanıp yarım saat söylenirdi rahmetli.
Benim de babam böyleydi.sağ olsunlar 18 imde okul bahanesiyle evden kaçırdılar hayatın sillesini böyle böyle yedim :D galiba bazen bu ufak şeylere tahammül etmek lazımmış 😁

Retro

Kayıtlı Üye
@Echerzy Benim bir dedem vardı, gece tuvalete gizlice giderdim. Neden o lamba yandı? diye uykusundan uyanıp yarım saat söylenirdi rahmetli.

Bizim köyde bir tuvalet vardı, geceleri oraya yanında birini götürmeden gidilmezdi. Kapısı kovbov filmlerindeki kapılar gibiydi. Evin arka bahçesinin de arkasında bir Western tuvaleti. Bi stadyum yol yürüyordun. Hele kışın. Bir tuvalet yapacan diye sibiryalılar gibi giyinmen, eskimolar gibi vazifeye çıkar gibi çıkman gerekiyordu evden. Zaten sıkışmışsın.. sabahı da bekleyemiceksin, üstüne bir de karları yara yara hem bastırıp hem mücadele vermek..:DOraya ampul de dayanmıyordu. -15'te patlıyordu hep. Cep telefonları da yoktu. Koca kamp fenerini alıp giderdik.

Ne çektim be. Hem çektim hem dayıma çektirdim. Çünkü onla gelirdik. Gerçi bana teşekkür etmesi lazım. Çünkü ne zaman gelsek , hazır gelmişken o da yapardı. Muhabbeti de iyiydi muhabbet ederdik. ikide bir üşüdüm hadi bitir de gidelim derdi, ben başka konu açardım. Birgün muhabbet bi sardı, sabahladık.