SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Aisling

Kayıtlı Üye
Son mesajından sonra seni gördüğüme sevindim.
Dün belki uykuda geberip giderim diye uykuya yatmıştım ama hala hayattayım. Hala bu dünya denen cehennemdeyim.
Dün sabahtan akşama kadar öyle büyük bir kriz yaşadım ki anlatılmaz yaşanır ancak.
Ama burada olduğuma bende seviniyorum.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Böyle bir aşk yok, yalan ki. Vefadır bu.
Ben inanıyorum olduğuna, ama herkes hak etmiyor böyle bir sevgiyi, hak edenlerin yaşaması dileğiyle..

Çoğunda böyle bir sevgi de yok vefa da,, karısının kırkı çıkmadan genç hanım arayanlar var, sanki bütün genç kadınlar o azgın tekeyi bekliyor, kaşına gözüne aşık sanıyorlar kadınları..

Ü

Üye silindi 76175

Ben inanıyorum olduğuna, ama herkes hak etmiyor böyle bir sevgiyi, hak edenlerin yaşaması dileğiyle..

Çoğunda böyle bir sevgi de yok vefa da,, karısının kırkı çıkmadan genç hanım arayanlar var, sanki bütün genç kadınlar o azgın tekeyi bekliyor, kaşına gözüne aşık sanıyorlar kadınları..
Teke var teke var şimdi, koç var koç var))

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@Mya Tabi, ama aynı kartalozun xx formatlısı da var. Teke her yerde teke :*)
İşte format attırıyor para o özelliklerine, yoksa görüyoruz ne yakışıklı, donanımlı, genç adamlar var kadınlar tapmıyor onlara nedense..
Oğlumu evlendiremiyorum diyenler var, bulamıyorlar.. ne ilginç dimi..
Erkekler böyle durumlarda kendini kandırmayı tercih ediyor genelde, gerçekler gözüne sokulsa da başka bi yerine sokulunca anlıyor hanyayı konyayı :D

Ü

Üye silindi 76175

İşte format attırıyor para o özelliklerine, yoksa görüyoruz ne yakışıklı, donanımlı, genç adamlar var kadınlar tapmıyor onlara nedense..
Oğlumu evlendiremiyorum diyenler var, bulamıyorlar.. ne ilginç dimi..
Bu tarife uyan biri var.

Kim onlar ya? Hiç, bir arkadaş soruyor.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Buldum @Retro buldum, günün sözünü buldum :) Evreka Evreka :love:
Bir yerde okudum bu yorumu, çok hoşuma gitti.

Demekki her iyi insanın hayatını mahveden bir kötü, her kötünün hayatına iyilik olarak giren bir güzel insan oluyor, ama ne olursa olsun hiçbir zaman kıymet bilinmiyor.

Kötülerden uzak kalman, iyilerin kıymetini bilmen dileğiyle ;)