SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Retro

Elit Üye
Angelina bir oyuncu. Onun kişiliğini bilebilmek çok zor. Hatta bir psikologdan duymuştum. Oyuncularla çalışırken, gerçek kişiliğine uglasmak çok zor. Lahana gibi üst üstte farklı kişilikler giyinmiş ve o kişiliklerde kaybolmuslar.

Oyunculukla ilgili en postmodern tarifi Kenan Imirzalioglundan işittim :

Oyunculuk olmaktır demişti. O şeyi o șey olarak oynamaktır demiști. Bedelini de deli yürek dizisinin final yapmasından sonra 3 yıl türkiyeden kaçarak ödemiştir çünkü boşluğa düşmüş.

Son dönemde Tarantino gibi bazı çılgın ve vahși yönetmenler daha çok doğaçlama yakalamak için seni rolünün içine hapsetmeyi seviyorlar.

İntihar eden Heath Ledger, joker karakterini fazla içselleștirerek iç seslerinin kurbanı haline gelerek intihar etmiştir.

Harry Potter' daki oyuncu 6 yıl psikolojik tedavi görmüştür. Çünkü gerçek hayatta herseyin sönük, anlamsız, büyüsüz olduğu gerçeğine alisamamistir.

Johnny Depp tam bir şizofrendir.
Al pacino da şizofrendir.
Çünkü boğa burçlarına șizofrenlik yakışır.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch

Oyunculuk olmaktır demişti. O şeyi o șey olarak oynamaktır demiști. Bedelini de deli yürek dizisinin final yapmasından sonra 3 yıl türkiyeden kaçarak ödemiştir çünkü boşluğa düşmüş.

Son dönemde Tarantino gibi bazı çılgın ve vahși yönetmenler daha çok doğaçlama yakalamak için seni rolünün içine hapsetmeyi seviyorlar.

İntihar eden Heath Ledger, joker karakterini fazla içselleștirerek iç seslerinin kurbanı haline gelerek intihar etmiştir.

Harry Potter' daki oyuncu 6 yıl psikolojik tedavi görmüştür. Çünkü gerçek hayatta herseyin sönük, anlamsız, büyüsüz olduğu gerçeğine alisamamistir.

Akrep burçları daha yatkın psikiyatrik hastalıklara..
Oyunculukta balıklar one number oscarlık figüranlar.
Boğalar asabi olabiliyor ama erkekleri.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch

Şimdi fark ettim en karizmatik erkek oyunculardan her ikisi de..

Retro

Elit Üye
Bunlar sosyal hayatlarında da özel hayatlarında da arızalı insanlar @Mya

Sinema neden güzel? Çünkü sana sinerji bulașıyor ekrandan. Ayna noronlarin tepki veriyor. Çünkü sinema demek, açmazları olan, uçlarda hayatlar yașayan karakterler veya durumlarla empati yapman demek.

Ama oyuncu için daha da fazlası. O oskar töreninde ödül almak için deliyi oynamak için delirerek rol yapanlar var. 😀

Çünkü aura denen o etki sıradan seyirciden önce tam bir canavar olan o çılgın yönetmeni tatmin etmek zorunda.

Bazen sana tuzak film setler kuruyor, tuzak sahneler, bazen sana küfrediyor seni așağılıyor yüzündeki o şaşkın ifadeyi almak için,

Asrın yönetmenleri, seyirciyi ağlatmak için de güldürmek için de oyunculara acımıyor. İyi geçinenler iyi işler yapıyor ama dahi yönetmenler seni içinden geçiyor resmen.

Tarantino, Margot Robbie' defalarca taciz etmiş, ama bunun doğal tepkiler almak için olduğunu söylemiş mesela.

Filmin adı Bir Zamanlar Hollywood' da.

Zaten o filmde toy bir aktrisi oynuyor.

Retro

Elit Üye
Boğa burcunun kadınları güzel olur genelde, bir tane biliyorum ama hayatta söylemem öldürür beni..

Anladık bu forumdan biri anladık...
Öldürmez merak etme öyle biri değil o.
(zarf attım tmm panik yapma, ama atmamış ta olabilirim)
Ben ağlayabilirim :D

O kadarını nenem de ağlar.
Biraz çileli yıllarından bahset, oskarlik performans bile sergiler.

Demek demek doğru yönettigin için yönetmen oluyorsun. Yönetmene herşey caiz bence

Retro

Elit Üye
Ben ağlayabilirim :D

Tebrik ederim👌,

Ben ağlayamam ha dedin mi.
Ama benim bence daha next level bir Hollywood yeteneğim vardı. Keske üstüne gidip geliștirseydim 😩

Çocukken hüngür hüngür ağlarken hiç bozmadan kıkır kıkır gülmeye transit geçiş yapabiliyordum.

Hatta bir keresinde güle ağlaya güle ağlaya 4'lü kombo bile yaptığımı hatırlıyorum.

Keşke bir yetenek avcısı görseymiș içimdeki cevheri.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Tebrik ederim👌,

Ben ağlayamam ha dedin mi.
Ama benim bence daha next level bir Hollywood yeteneğim vardı. Keske üstüne gidip geliștirseydim 😩

Çocukken hüngür hüngür ağlarken hiç bozmadan kıkır kıkır gülmeye transit geçiş yapabiliyordum.

Hatta bir keresinde güle ağlaya güle ağlaya 4'lü kombo bile yaptığımı hatırlıyorum.

Keşke bir yetenek avcısı görseymiș içimdeki cevheri.

Bende de var ki o özellik, ağlarken komik bir şey olsa gülerim yada aklıma gelse, sonra yine ağlamama devam ederim..

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Abartıyor muyum hassas olduğum için mi etkileniyorum yani aslında gerçek bir tehlike var mı bilemedim.. toplu taşımada bir kadına denk geldi şeytan gibi bakıyordu gözümün içine bakmaya çalıştı fırsatını bulup yanından uzaklaştım, belli ki hastaydı başkaları da farkındaydı durumun, böyle durumlarda varlıkların saldırısına uğramış ve garip davranan kişilerden korkup panik oluyorum.. yani göz göze gelmeyi kabul etsem o varlık bana da bulaşır mıydı sizce?

business woman

Kayıtlı Üye
Sebebi olmayan bi öfkeden ötürü duvarları tekmeleye tekmeleye ağlayasım var. Sizde de bşy olcakmış gibi bi his var mı? Böyle çok kötü birşey hemde.

Retro

Elit Üye
Sebebi olmayan bi öfkeden ötürü duvarları tekmeleye tekmeleye ağlayasım var. Sizde de bşy olcakmış gibi bi his var mı? Böyle çok kötü birşey hemde.

Büyük ihtimalle istem dışı bir beklentidir. Bende de var.

Medya ve komplo teorileri ile kıstırıldık özellikle son 10 yıldır.

Ve bu durum kolektif bir şekilde daha kötü olan şeylerin titreșimine hizalanmis oluyor.

Buna istemeye istemeye katkı sağlıyoruz.

Öyle bir kısır döngü ki bu : 40 milyonun çektiği kötü enerjiyi, diğer 40 milyon "biseyler geliyor" diye hissediyor ve sürece destek olmuş oluyor.

Retro

Elit Üye
Bir şeyi hissetmek o şey gerçek olsun diye imajinayson yapmaktır. Bu doğal yolla olur ama anlayamaz insan. Olacak diye hissediyor sanır. Halbuki hissediyor diye olma yoluna gidiyordur.

İçimde kötü bir his var diyen kişi, Quantum boyutundaki bilinci ile, hala kesinleşmemiş olan serbest enerjileri istikrarlı hale getirmeye çalışıyordur.

Kötü his gelir gelmez kötü olaylar yaratıyorum buna bir son vermem gerek denmeli ve 1688e DEPREM yazıp 20 liralık sadaka vermelidir.

Sadaka belayı defeder. Kuran'a göre o his gelir gelmez tanıyabiliyor olacak kadar ortalamanın üstünde olmalısın