SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Etrafında tanıdık normal anlamda bi hoca varmı koruyucu anlamda bi muska yazacak o etkisini büyük anlamda gösterir mesela.Biraz tecrübeli cami imamı dahi yazabiliyor.Aynı şehirde olsak halledebilirdik de yaşanılan mekan uzaklığı bu durumda haliyle biraz dezavantaj.
Bana yapmıyor yapamıyor artı işine yaramam :D

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben koruyorum kendimi :)

Bu gayet güzel düşmanına karşı boş değilsin sonuçta.gerisini de yaparsın halladersin eminim 🤩

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İçinden öyle mi geldi ? Ben de öyle hissediyorum ama emin olmak istiyorum sadece..

nurumm

Kayıtlı Üye
Evet :) tüm içtenliğimle söylüyorum bunu.olmasa benim yaptıklarım olmazdı.ruh halim darmadağındı yapmak istiyordum içimden geliyordu lakin kalbimi beynimi harekete geçiremiyordum o modu yakaladığım an müsait olacam ki yapacam bi de düşün yani.pes etmedim yaptım oldu.Emin ol sende başarırsın.

nurumm

Kayıtlı Üye
Esmalarla çalışma yapıyorsan Tuba Özdoğanın kitapları var kesinlikle tavsiye ederim elinin altında hazır rahatlıkla bulabileceğin herşey mevcut ben manevi dilekçe adlı kitabını almıştım.Çok çabuk tesir ediyor içinde okudugun esmalar.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Esmalarla çalışma yapıyorsan Tuba Özdoğanın kitapları var kesinlikle tavsiye ederim elinin altında hazır rahatlıkla bulabileceğin herşey mevcut ben manevi dilekçe adlı kitabını almıştım.Çok çabuk tesir ediyor içinde okudugun esmalar.
Yok ama alırım, tekrar teşekkür ederim :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Ahh canım benim @Mya😘
işte bu da bana terazi burcunun bi etkisi sanırım böyleyim.Dedin ya haklı olmak değil de mutlu olmak diye mutlu olalım sevelim sevilelim bi daha dünya yok tekrarı yok.Hepimizin duaları kabul olur inşallah 🙏

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ahh canım benim @Mya😘
işte bu da bana terazi burcunun bi etkisi sanırım böyleyim.Dedin ya haklı olmak değil de mutlu olmak diye mutlu olalım sevelim sevilelim bi daha dünya yok tekrarı yok.Hepimizin duaları kabul olur inşallah 🙏
Ben terazi severim sadece işte erkek değilsin minik bir sorun istersen hallederiz :D Senin adam da ben de oğlak yani :D

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Baktım donanımlı birisi, ilahiyatçı yazarmış Tuba Özdoğan kendi sitesinde dört kitap var, dördünü de alırım muhtemelen.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ahhh oğlaklar 😅 yaaa değil mi bende severim.Oğlak ve aslan burcu beni çok cezbeder nedense.Su grubu burçlarının hepsiyle full mükemmel bi diyaloğum vardır.Kovalar bambaşka bi dünya mesela çok çok beğendiğim insan tipleridir yani onlar bu dünyanın insank değiller hatta benim gözlemlediğim 😌 Başaklarda iyi insalardır da mutlaka niyeyse ben bi anlaşamadım sevemiyorum da başak dediğin an bitiyor bende bi daha o insanı sittin sene görmeyim mümkünse 🤪😂

Tuba Hoca güzel bi yazar,güzel bi insan boş insan değil gerçekten.Evet 4 kitabı var zaten birini aldıgında ikili olarak alıyorsun.Ben severek takip ediyorum.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Öyle bir depremdi ki depremin merkez şehrinde olmadığım halde korkunç sallandım ki ben 2020'deki büyük depreme de şahit oldum. Bu çok daha kötüydü merkezi olmadığı halde. Herkese geçmiş olsun. Umarım bu sitedeki herkes iyidir

Ori

Kayıtlı Üye
Yanimdaki insanlarin cogu deprem bölgeliler. Şuan anasi, babasi, kardesi veya akrabalari göçük altında kalan var. Herkes bana nasil giderim en hizli diye telefon ediyor. Herkes ağlıyor ve perişan. Çok kotu cok. Allah depremzedelerin yardimcisi olsun.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ahhh oğlaklar 😅 yaaa değil mi bende severim.Oğlak ve aslan burcu beni çok cezbeder nedense.Su grubu burçlarının hepsiyle full mükemmel bi diyaloğum vardır.Kovalar bambaşka bi dünya mesela çok çok beğendiğim insan tipleridir yani onlar bu dünyanın insank değiller hatta benim gözlemlediğim 😌 Başaklarda iyi insalardır da mutlaka niyeyse ben bi anlaşamadım sevemiyorum da başak dediğin an bitiyor bende bi daha o insanı sittin sene görmeyim mümkünse 🤪😂

Tuba Hoca güzel bi yazar,güzel bi insan boş insan değil gerçekten.Evet 4 kitabı var zaten birini aldıgında ikili olarak alıyorsun.Ben severek takip ediyorum.
Bana yapılan büyülerden kurtulmak için internetten hoca ararken İlahiyatçı Tuba Hocaya denk gelmiştim.. Kitap çıkardığını yeni öğrendim. Epey methini duymuştum.

Retro

Kayıtlı Üye
Birinin büyü yapmasına maruz kalmanın en temel sebebi nedir sizce?