SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Ben hayatımın dinamiklerini başkalarına teslim edemeyenlerdenim benim fal baktırmiyor olmam arkadaşımızın faldan rahatsızlık duyması bu sebepten. Siz bunu macera olarak görürsünüz eğlence olarak görürsünüz belki de söylenenlerden çok etkilenmiyor olabilirsiniz. Tercih sizin.😍
Kaderimi yazan kimse elimden tutsa ve beni geleceğe götürse olacak olan bu dese yine de belki değişir ya derim veya amaaan yaşar görürüz derim.

Ori

Kayıtlı Üye
Dünya, Covid-19 ve Maymun Çiçeği salgınlarıyla savaşırken Hindistan'dan yeni bir salgın alarmı geldi. Hindistan'da son derece bulaşıcı bir virüsün çocuklar arasında yayıldığı bildiriliyor. Domates gribi olarak bilinen hastalık ilk olarak bu yıl Mayıs ayında tespit edildi ve şimdiye kadar beş yaşın altındaki 82 çocuk hastalığa yakalandı. Domates gribinin en belirgin semptomu ciltte gözüken büyük kırmızı kabarcıklardır. Diğer semptomları ise yüksek ateş, yorgunluk, vücut ağrıları ve şiddetli eklem ağrılarıdır.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Dünya, Covid-19 ve Maymun Çiçeği salgınlarıyla savaşırken Hindistan'dan yeni bir salgın alarmı geldi. Hindistan'da son derece bulaşıcı bir virüsün çocuklar arasında yayıldığı bildiriliyor. Domates gribi olarak bilinen hastalık ilk olarak bu yıl Mayıs ayında tespit edildi ve şimdiye kadar beş yaşın altındaki 82 çocuk hastalığa yakalandı. Domates gribinin en belirgin semptomu ciltte gözüken büyük kırmızı kabarcıklardır. Diğer semptomları ise yüksek ateş, yorgunluk, vücut ağrıları ve şiddetli eklem ağrılarıdır.
Domatesede bayılırım oldu mu bu şimdi hiç yakıştı mı domatese :(
Covid servisleri zaten dolu. Umarım çok sıçramaz. Maymun çiçeği hastalığına da yakalananların neredeyse tamamı erkek diyorlar.

Darkon

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Bu konuya davet edeyim o zaman :D

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Bu konuya davet edeyim o zaman :D
Denedim ben onları. Yaramiyorlar Akdeniz ikliminde

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Şimdi yanlış anlaşılmasın. İklim gliflerin işe yaramadığını söylemiyorum. Ben de işe yaramıyor. Yağmur yagdiramiyorum. Bir sürü değişik ritüel ve harf denedim. Olmadı. Sebebi benim. Ben havayı yönetmek çok zor olduğunu ve yapabilmenin en üst seviye majisyenin olduğunu nedense inanıyorum. Bana zararlı bir inanç. Bu konuda önce bilincaltimla çalışma yapmalıyım.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Şimdi yanlış anlaşılmasın. İklim gliflerin işe yaramadığını söylemiyorum. Ben de işe yaramıyor. Yağmur yagdiramiyorum. Bir sürü değişik ritüel ve harf denedim. Olmadı. Sebebi benim. Ben havayı yönetmek çok zor olduğunu ve yapabilmenin en üst seviye majisyenin olduğunu nedense inanıyorum. Bana zararlı bir inanç. Bu konuda önce bilincaltimla çalışma yapmalıyım.
Sadece bir kere başarabildim diye düşünüyorum 30dk falan sürmüş sürmemiş ama yağmış uyuyakalmışım göremedim 😅.
Bu harflerle değil başka bir yöntem kullanmıştım.
Aslında çok müdahale etmek istediğim bir olay değil ama sen isteyince denemek isterim.
Burada toplu ritüel yasak zaten. Yine de teşekkür ederim. Yağmurun keyfini benim için de çıkart. :D
Kesildi yağmur güneş geldi yine sıcak yine sıcak 😶‍🌫️