SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Fener taraftarın dün yaptıkları tezahüratı ayipliyorum... 🤮
Bir fenerli olarak çok utandım ki bu sadece fener'in üzerine değil tüm tr'nin üzerine bulaşacak. Gerçekten bu yüzyılda böyle bir akıl tutulması rezalet. UEFA'dan sağlam bir ceza yiyince de hatırlasınlar aynı tezahüratı. O kadar fanatikler ya :D

Ori

Kayıtlı Üye
Ori korede yaşam pahalı mı? Bu seyahat ortalama ne kadar maliyet yarattı sana
Ben tabiri caizse fiyatlarda olücü bir insanımdır. Bu yüzden fiyat kovalarım. İlk etapta gidiş dönüş almıştım 8 bin tutmuştu fakat ben aldıktan sonra biletler tavan yaptı gidiş dönüşler 30 binlere kadar çıktı. Şuan dönüşümü de 9 bine aldım. Ortalama 12 veya 13 bin bandındaydı en son dönüş biletleri. Yaşam bize göre pahalı fakat burada çalışırsan ve tutumlu olursan güzel para kazanırsın. Yalnız burada bizim insanımızdan uzak durmakta fayda var. Çoğu dolandırıcı. Ben çalışmaya gelip ağlayarak geri dönenleri çok gördüm.

Bizim yerimize de keyfini çıkarın sayın @Ori
Çalışmasam daha güzel olacak aslında :))

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Ben tabiri caizse fiyatlarda olücü bir insanımdır. Bu yüzden fiyat kovalarım. İlk etapta gidiş dönüş almıştım 8 bin tutmuştu fakat ben aldıktan sonra biletler tavan yaptı gidiş dönüşler 30 binlere kadar çıktı. Şuan dönüşümü de 9 bine aldım. Ortalama 12 veya 13 bin bandındaydı en son dönüş biletleri. Yaşam bize göre pahalı fakat burada çalışırsan ve tutumlu olursan güzel para kazanırsın. Yalnız burada bizim insanımızdan uzak durmakta fayda var. Çoğu dolandırıcı. Ben çalışmaya gelip ağlayarak geri dönenleri çok gördüm.

Aynı eşy almanyada da geçerli,Almanyada yaşayan gurbetcilerden hep uzak dururum,Ben sonradan gelmedım almanyaya tabi.Ama sonradan gelip Türkiyeye tatile giden çok akrabam var hiç birisiyle ticaret yapılmaz

SoldierO

Kayıtlı Üye
Sanki bi ara kitap önerileri konusu vardı buralarda ama bulamadım herhalde silindi.
1) Evren , Yaratılış ve Köken Mitleri
2) Mitoloji Kitabı

Alex06

Kayıtlı Üye

Kore de çalışmak isteyen arkadaşlarımız hangi sektörlerde daha kolay is bulabilirler?