SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Ben bir şey için istihare yapacaktım ya hani.. Rüyamda yanımda biri var görünmüyor yüzü. Eliyle bir sokağı gösterip bak bak o uzun olan diyor ve uyanıyorum. Umarım bilinçaltıdır.

Leila

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda içimde oluşan boşluk, içim boşalmış gibi bomboş. Ne bir his, ne bir duygu dönüyorum kendime, soruyorum, dinliyorum bir cevap, bir dönüş yok. Bomboş.

createtherules

Kayıtlı Üye
Hımm peki sonuç neye karar verdin ? Sağlam derken astroloji eğitimi olan birisi mi..
Astroloji de uyguluyor evet ama ben Da Vinci destesiyle uzun vade öngörülü tarot açılımı aldım.
Bana daha önceki kişilerin hiç birinin kader döngümde yer almadığını bu kişinin aldığını söyledi. Yani kader bunun olmasını destekler ama şu an kesinlikle olmamalı dedi. Aranız şifalanmadan asla dedi. Benim ve onun ödememiz gereken karma sınavları varmış ve yaklaşık 2023 ortalarına kadar bu kişiden gelecek olan canımı yakacak tecrübeleri deneyip yaşayıp bitirmem gerekiyormuş. Tamamen 3, kişilerle sınanacakmışım. (Ben aslında bu karmanın neden bende olduğunu biraz biliyorum.Ben de başka birinden borçlandım) Bu kişinin beni aslında istediğini de söyledi ama kendi boşluğunu dolduramıyor olması, her şeye sahip olma isteği ve yüksek egosu da onun karmasını biriktiriyormuş. Bana verdiği üzüntülerde ben borcumu bitirdiğim an 3. kişiden büyük bir darbe yiyerek bana net olarak döneceğini ve bu sefer benim onu istememem nedeniyle onun pişmanlık içinde üzüleceğini söyledi. Bu şekilde birbirinizi şifalandıracaksınız bu görev sizin birbirinize olan bağınız dedi. Ondan sonra temiz bir şekilde başlayabilirsiniz ancak dedi.
Tabii hemen sordum, karmayı farkedip müdahale edemez miyim diye... Sonuçta bakım uyarı ve tavsiye almak için bakılır. "Aranızdaki bağ için sık sık şifalandırma niyetli çalış ya da bağınızı arındır" dedi. Karmanın çıkması daha ciddi bir şey sınavınızı vermeniz gerekir bir şekilde ama şifalandırarak daha hızlı daha kolay atlatabilirsin dedi.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Zihinsel gücünüzü arttıracak ne gibi şeyler yapıyorsunuz?
Ben arada biberiye çayı içiyorum. Biberiye zaten kapımın onunde dikili. Geçerken mutlaka saklarım kokusu yayılsın diye. Kokusu da şifalı.
Bir dönem neyrojimnastik yaptım. Çok rahatsız edici. Beyni resmen kaynatiyor ve kafayı davul gibi yapıyor. O yüzden uzun surduremedim. :confused:

Alex06

Kayıtlı Üye
Yakında kuzenimin düğünü var ve benim zerre gidesim yok. O kalabalığı gürültüyü nasıl çekerim hiç bilmiyorum. Kına gecelerinde düğünlerde afedersiniz ayı gibi 3-4 saat tepinmeyi kim adet haline getirdi hiç bilmiyorum. Türk düğünleri rezalet.
Bence gidip biraz tepinmekte fayda var. Anksiyeteye iyi gelir.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
O kadar imansızlar ki camilerin sesini gürültü seviyesine çekip halkın kafasını ezanla ezmeye çalışıyorlar akıllarınca. Bu da yetmezmiş gibi yırtık sesli tanıdıklarını camilerden bağırttırıyorlar. Bir şeyi de saygıyla, doğru yöntemiyle, hakkıyla yapın be! Sonra neden bu kadar deist artmış da bilmem ne. Sen nesin ki şeytan?