Nekromanci

Metanoia

Kayıtlı Üye
Çok ilginç. Ritüeli anlatır mısınız
:)
Gece karanlığında nehirin kenarına gelip ölünün bedenini soyarak çıplak bir şekilde toprağın üzerine yatırdı. İki eline birbirinin eşi iki keskin bıçak alarak ölüden bir miktar uzaklaşıp bazı sözler söylemeye başladı. Sözler ve bıçaklarla yaptığı bir çeşit dans iç içe geçiyordu. Söylediği sözlerin bir ağırlığı vardı, bunu iliklerime kadar hissettim. Fakat kullandığı dil insan dili değildi ona eminim. Bıçaklarla yaptığı dans hareketleri sözlere vurgu yapıyordu. Oldukça zarif bir görüntüydü aslında. Havada bir ağırlık oluştuğunda da ritüeli sonlandırdı ve nehirin ruhunu çağırdı.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Gece karanlığında nehirin kenarına gelip ölünün bedenini soyarak çıplak bir şekilde toprağın üzerine yatırdı. İki eline birbirinin eşi iki keskin bıçak alarak ölüden bir miktar uzaklaşıp bazı sözler söylemeye başladı. Sözler ve bıçaklarla yaptığı bir çeşit dans iç içe geçiyordu. Söylediği sözlerin bir ağırlığı vardı, bunu iliklerime kadar hissettim. Fakat kullandığı dil insan dili değildi ona eminim. Bıçaklarla yaptığı dans hareketleri sözlere vurgu yapıyordu. Oldukça zarif bir görüntüydü aslında. Havada bir ağırlık oluştuğunda da ritüeli sonlandırdı ve nehirin ruhunu çağırdı.
Vudu mu Şamanizm mı bu büyü?

SoldierO

Kayıtlı Üye
Görebiliyordum derken rüyada mı gördünüz? Yoksa öyle ani gelen bir görümüydü?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kesinlikle aktarma şekliniz çok iyi. Kısa ama zevkle okunuyor. Yazarlık kısmına eğilmelisiniz.

Metanoia

Kayıtlı Üye
Kesinlikle aktarma şekliniz çok iyi. Kısa ama zevkle okunuyor. Yazarlık kısmına eğilmelisiniz.
🤗 Teşekkür ederim sözleriniz mutlu etti beni. Rüyalarımda karşılaştığım şeylerle ilgili birşeyler yazmaya karar versem birden fazla roman çıkar herhalde 🤣 Ama bu hikayelerin muhattapları olduğu için saygısızlık olur diye düşünüyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Çok iyi anlıyorum. Lakin hayal dünyası ile eklemeler ya da bazı şeyleri değiştirerek yazabilirsiniz. Bence doğal bir yeteneğiniz var. Kısacık bir şey nasıl merakımı uyandırdı. Ayrıntılıları hikayenin bütünü ve devamını öğrenmek istemedim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
🤗 Teşekkür ederim sözleriniz mutlu etti beni. Rüyalarımda karşılaştığım şeylerle ilgili birşeyler yazmaya karar versem birden fazla roman çıkar herhalde 🤣 Ama bu hikayelerin muhattapları olduğu için saygısızlık olur diye düşünüyorum.
Bir saniye, o anlattığınız rüya mıydı?

Metanoia

Kayıtlı Üye
Açıkçası verilen tepkilerden rahatsız oldum. Bu foruma bir şey yazarken defalarca düşünüyorum acaba yanlış anlaşılır mıyım vs. diye. Buna rağmen böyle olması üzücü. Fakat hata bende olmalı kendimi düzgün ifade edememişim galiba. Herkesin yeteneği kendine özgü, bunu hepiniz biliyorsunuz. Bunu bir rüyada görmüş olmam hayal ürünü haline mi getiriyor? Durugörü yeteneğim oldukça sınırlı, benim bütün çalışmalarım rüyalar üzerine. Bütün edindiğim bilgileri rüyalardan edindim. Bu sebepten olay diye nitelendirmişim, çünkü bu gördüğüm şey benim için gerçek. Başka bir şey yazmak istemiyorum. Konunu gereksiz işgal etmiş oldum kusura bakma Absoluta.

Alex06

Kayıtlı Üye
Herkesin yeteneği kendine özgü, bunu hepiniz biliyorsunuz. Bunu bir rüyada görmüş olmam hayal ürünü haline mi getiriyor?
Kesinlikle katılıyorum herkesin yeteneği kendine özgü görüyorum diyorsanız görüyor duyuyorum diyorsanız duyuyorsunuz. Benim bundan bir şüphem yok. Bu konu başlığı da ölüler hiç birimiz olmaz ölülerle iletişim kurulmaz demiyoruz.

Güzel bir dille yazılmış bir gönderi okudum. Bir türlü anlayamadim rüya mı hayal mi duru görü mü.,?
Ben kendi adıma karışık içerikli gönderileri okumaktan hoşlanmıyorum çünkü anlamiyorum anlamadım şey kafamda bir yere oturmuyor. Bu tarz yazan üyelerin gönderilerini de genelde okumadan geçiyorum.

İstediğinizi yazın bence , çünkü burası bir platform burada yazdığımiz tüm yazıları yoruma ve begeniye sunuyoruz. Begenenler veya beğenmeyenler olacaktır. Benim beğenmemiş olmam eleştirel soru sormuş olmam çok önemli değil çünkü ben bu konularda üstad değilim otorite değilim.

Tek söyleyebileceğim.Rüya başlığı altında anlatmanız daha uygun olur sanki.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Rüya kelimesini, beynin gelişigüzel olarak olarak uyku esnasında elektriklenmesi değil de, Rüya alemi olarak, eskilerin kullandığı şekilde kullanıyor olabilir. Bazı kimselerin gördüğü rüya herkesin gördüğü rüyadan değildir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Elarieth, konuyu boşuna iskal etmediğiniz. Sadece şuan anlattığınızı baştan anlatsaydiniz, başka bir gözle bakilirdi anlattiklariniza. Rüyalarınızda genelde neler görüyorsunuz?
Hatta arı bir konu açıp deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Benim de anlatacaklarım olacak.