Nekromanci

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben bu sorulara sanki daha önce cevap verdiğim. Ölü derken, mezarlikta kalan ruh parçalarından bahsediyorum. Nekromantlar o ruh kalıntılarıyla çalışıyor.

Cennetle Cehennemi buraya katmayalim liutfen. Konumuz nekromansi.

zeydln

Kayıtlı Üye
Ben bu sorulara sanki daha önce cevap verdiğim. Ölü derken, mezarlikta kalan ruh parçalarından bahsediyorum. Nekromantlar o ruh kalıntılarıyla çalışıyor.

Cennetle Cehennemi buraya katmayalim liutfen. Konumuz nekromansi.
Size sorup aldığım cevaplar gerçekten benim için değerli. Forumda açtığınız konuları ve cevaplarınızı sürekli takip etmeye çalışıyorum. Nekromansiye merakım varmış sizin sayesinizde anlamış oldum. Önerebileceğiniz kaynak vs var mıdır hiç okuyup bilgi edinebilmem için?

nurumm

Kayıtlı Üye
Onları anmak. Mezarı ziyaret etmek. Adlarına bağış yapmak. Dua etmek. Fakat abartmadan. Onları fazla beslerseniz iyi olmaz. Varlığa dönüşürler.
Absoluta bunun derecesi nedir mesela ? Günlük dua etmek çok mu fazla gelir? Mezar ziyareeti yine aynı şekilde ne sıklıkta olmalıdır? Bağış günlük yapılabilmesi biraz zor onu ara ara yapıyoruz da yada haftada bir bağış yapan tanıdıklarım var bu fazla mı sizce ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

createtherules

Kayıtlı Üye
Ölüme kısa süre kala insanların boşta kalması gibi bir kavram var mı? Yani o tarihe kadar askıya alınmış ya da bir listeye girmiş gibi bir durum söz konusu mu? Bahseden bir arkadaşımdan duydum yaklaşık 6 ay kadar bir süre kala insan açığa düşermiş gibi bir bilgiden bahsetti ama ben @Absoluta Virtute yorumunu almak isterim

SoldierO

Kayıtlı Üye
Ölüme kısa süre kala insanların boşta kalması gibi bir kavram var mı? Yani o tarihe kadar askıya alınmış ya da bir listeye girmiş gibi bir durum söz konusu mu? Bahseden bir arkadaşımdan duydum yaklaşık 6 ay kadar bir süre kala insan açığa düşermiş gibi bir bilgiden bahsetti ama ben @Absoluta Virtute yorumunu almak isterim
Abso biraz inzivaya çekildi. Umarım tez zamanda aramıza katılır.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hiç bir fikrim yok. Neyden bahsettiğiniz bile anlamadım

Maximillian

Kayıtlı Üye
Forumun yöneticileri müsade ederse sarsıcı dercede gerçek ve bir o kadar da dehşet verici necromanci uygulaması atmak isterim böylelikle bütün sorunlar ve sorular çözülmüş olur grimoire kitabından , yapabilen azdır zaten yapanada insan diyemem

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
O
Bu bilgilere katılıyorum ama tamam mantıklı gelmiyor.Okuduğum bazı yazılarda anne ile olan ilişkinin dişil enerjiyle bağlantılı olduğu söyleniyor ve hayat yolunda gitmiyorsa anne ile olan bağın olumsuzluğuna yoruluyor.Çok başarılı,varlıklı,ünlü,şanslı saydığımız insanları da gözlemlediğimde annesi hayatta olduğu halde görüşmeyip de yine de isteklerine ulaşmışlar.Herkeste aynı sebep çalışmıyor demek ki...Örneğin bir insanın işi rast gitmiyorsa hemen atalarımıza bağlanıyor,ben bu görüşe de katılıyorum,atalarımız bilinçaltımıza kadar nesiller boyu iyi ya da kötü bizi etkiliyorlar ama dedelerini,ninelerini iyi anmayan,onlardan çok da hoşnut olmayan bir çok kişiyle sohbet etmişimdir..Hayatlarında istediklerini bir bir gerçekleştirmiş,maddi ve manevi alanda kendilerini başarılı ,iyi hisseden,hali vakti yerinde insanlardı.Herşeyi bu ilişkilerin niteliğine bağlamak doğru mu sizce?Bu bilgileri kabul ediyorum,sizin yazdıklarınıza da katılıyorum ,sadece beyin fırtınası yapalım diyorum.Bazı insanlarda sistem farklı çalışıyor sanki...Umarım kendimi doğru ifade edebilmişimdir.
Olay aileyle görüşmekle ilgili değil, küçükken atılan temeller insanın konfor alanı oluyor.Eninde sonunda insan babasına benzeyen birini çekiyor, triggerlıyor.Eğer kişi yönetemezse annesine dönüşüyor.bende baba dişil anne eril mesela.Mesele bunun farkındalığı ve dönüşmek, kolay değil

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Soruyu anlamadım..
Daldan dala konan kadınlar enerjidir olurlar. Bir erkekle kadının cinsel ilişkiden sonra yaklaşık 4 sene bağ olur. 7 seneye kadar uzayabilir. Çok partneri olan kadınlardan çok erkek beslenmiş oluyor. Erkeklerde tahmin ederseniz durum ta tersi.
Tabi istisnalar da var. Bazen kadınlar erkeklerden enerji çekiyor ve bu olduğunda çektikleri miktar epey çok oluyor.
Bağ kesmek yeterli mi bu tür durumlarda, enerjiyi kadın geri kazanabilir mi?