Nekromanci

Retro

Kayıtlı Üye
Sebep? Ve yöntem?

Sebep : enerjimizi kaptırmamak.
Yöntem : bilinçlenmek.

Bu varlıklar bizi daha doğduklarında doğal yolla görmeye ve tanımaya bașlıyorlar. Bizse onların mevcudiyetlerini çook sonradan, 3. gözümüz açıldıkça, onların uğramalarına maruz kaldıkça ve tıptan ümidimizi kestikçe öğreniyoruz.

Hatta bazılarımız onların varlığını hükmen tanımayı inkar ediyoruz ve onların telkinleri doğrultusunda bir totemsel şifaya dayalı batıl yollara bile sapıyoruz. Bizi, kendilerini farkedemeyeceğimiz hale getirdiklerinde ise kısmen bize şifa oluyorlar. Kozmik bir tuzağa çekerek bizi Yemlemek için.

Bu varlıkların en ortak özelliği, hayvan terbiye eder gibi insan terbiye etmeleridir.

6. Hissin olurlar, kendi dıșkını yersen iyilesecegini söylerler, bu iğrençliği yaparsın ve birden azabını sevince dönüştürebilirler.

Negatifi veren varlık pozitifi de gayet kolay vererek seni igrenliklere sürükleyebilir.
Anlayamazsın. Kendini iyi bir falcı zannettirirler sana, ama bunu kendi beyin gücünden bilmeni sağlarlar..

Uzun lafın kısası biz akıllıyız, ama onlar zekiler. Akıl zekayı hapsedebilir. Ama zeka aklı çelemez.

O yüzden Kuranda bile bu varlıkların hileleri çok zayıf ve inanç nazarı ile baktığında hemen farkedilebilir olarak nitelenir. Sağduyuya karşı zaafları vardır ama onlarla zeka yarıștırırsan süratli boyutta oldukları için çok daha fazla paralel yalan düşünce üretebilirler. Yani zamanı neredeyse durdurma avantajları var düşünecek.

Uzun lafın kısası bu varlıklardan emin olmanın en etkili yolu : onları doğru kaynaktan tanımak ve dinamiklerini bilmektir.

Ritüelle olacak şey değil bu. Ritüel anca bilinçte kalma antrenmanı yaptırır sana. Bu varlıklar bilinçle yönetilir.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Dişil enerjiyi sadece annesinden alınmıyor. Evlenince asıl eşinden alıyor erkekler. Annesine fazla bağlı erkekler mutlu bir evlilik yapamıyorlar.
Benim annem ile aramdan güzel bir bağ var.Metafizik kanalımin ondan geldiğine inanıyorum.Daha önce bişey duymuştum.Huddamli kişilerde mesela.Anne ölünce çocuğun kanalında değişimler oluyor.Artiş oluyor diye.Bilmiyorum ne kadar doğru.Nasil bir değişim oluyor acaba @Absoluta Virtute konu hakkında bilin var mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Benim annem ile aramdan güzel bir bağ var.Metafizik kanalımin ondan geldiğine inanıyorum.Daha önce bişey duymuştum.Huddamli kişilerde mesela.Anne ölünce çocuğun kanalında değişimler oluyor.Artiş oluyor diye.Bilmiyorum ne kadar doğru.Nasil bir değişim oluyor acaba @Absoluta Virtute konu hakkında bilin var mı?
Kanal babadan geliyorsa baba ölünce mi değişimler oluyor?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Bazı alimlerin annesi küçük yaşta ölüyor mesela.Bu işlere çok erken yaşta vakıf oluyor.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Filminde örnek olucak ama mesela Voldemort annesi doğarken ölüyor.Annesinin kanalı daha küçük yaşta çocukta tehazür ediyor.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Peki kan gruplarıyla ilgisi var mı bu kanalların..
Olabilir.Kanalin olduğun kişinin kan grubunu taşımak bir benzerlik DNA açısından.Mesela ben Annemin kan grubundayim.A grubu.Kiz kardeşim AB hem babamın hem annemin kini taşıyor.Bağ olan kişiyle aynı kan grubunu taşımak bir aktarım işareti benzerlik olabilir.Sonuç olarak onun Dnasindan kodlaniyorsun.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Alınmasın tabi ama böyle bi durumda ne yapılır? İspatlanamıyorsa adaletin yetersiz kaldığı konularda? Peki o enerji ne kadar sürer bi yerde tükenir illa ki?
Bağ kesilir. Arınma yapılır. Psikolojik tedavi de gerekir, ama sözkonusu metafizik uygulamalar.
Ve intikam amaçlı ritüeller yapılır. Baştan erkekliği bağlama. Sonrada türlü şeyler yapılabilir.

Retro

Kayıtlı Üye
Peki kan gruplarıyla ilgisi var mı bu kanalların..

Var tabi.

Kan grubu A(-) olanlar bağışıklığı en düşük gruptur. Kaynaklarda yahudi kan grubu diye de geçer.

Bilimsel olarak ta bu kan grupları 3 gün arka arkaya 3 öğün et yerlerse hemen kilo alırlar. Çünkü sindirimleri zayıftır. Hemen depo eder ve damarları tikamaya başlar. Bu Kanın asit oranı düşüktür.

Her nimetin külfeti, her külfetin bir nimeti olur. Bu kan grubu çok hassastır ama bu durum sprituel olarak onun en büyük avantajı olabilir. Yani kolaylıkla duyu ötesi algılama kanallarına bağlanabilir.

Tabi doğru bir beslenme ile. Az yiyerek. Yoksa bu grup şekerli şeylere karşı pek bir heveslidir de.

Düşmüş kartal vardı. Dünya insanlığının tüm tarihi A (-) kan gruplarında kodlu derdi. Dünya dışılar istilaya gelirse gözlerini ilk A- kanlara dikerler derdi.

Onların da atası kim? Yahudiler.

Kuranda çölde aç kaldıklarında Musaya ne diyorlar? Yeter artık manna yediğimiz. Bize yerin bitirdiklerinden sarımsak sogan mercimek dile Allahtan diyorlar. Yani kan gruplarına göre beslenme usullerine bakarsanız görürsünüz ki, bu kan baklagiller ve sarımsak (sebze) ile beslenmeye devam ettiğinde tam anlamı ile formunu yakalayabiliyor. İçgüdüsel olarak talepleri bu yönde oluyor.

Retro

Kayıtlı Üye
Kanal babadan geliyorsa baba ölünce mi değişimler oluyor?

Kanal genellikle anneden gelir. Anne, beșer üretim atölyesidir bu varlıklar için. O yüzden kadınları mesken tutarlar.

Yoksa erkekte de milyonlarca sperm var ama fıtratı gereği sürekli bunu atar, yerine yenileri üretilir. Yani spermler ișlevsiz ve zipli dosyalar gibidirler. Kuru tohumlar gibidirler. Hangisi ölü, hangisi diri, hangisi yarıșı kazanacak tespit edilebilir de değildir gaybın bilinmezlik yasası gereği, ayrıca sperme değil döllenmeye ruh üflenir.

Erkeği mesken tutmazlar yani. Çünkü netice belli olunca, sperm yumurta ile birleşince oluşan o kimya sürecine müdahil olabilirler anca. O da kadınları kollamaları demek.

Yahudiler neden anaerkil? İşte bu gizli ilimlere sahip çıkarak dikey büyüdükleri için.

Ama erkek te illa ki bu durumdan nasibini alır. Mesela belli bir soydan geliyordur. Algıları açıktır. İlla o erkekten doğma bir adanmış nesil gerekir, öyle durumlarda da erkeğin o kadın ile olması için onu gece gündüz celbederler. Erkek te illa onla evlenirim yoksa evlenmem der durur. Anadolu bu örneklerle dolu.

Son düzenleme:

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ölülerle yapılan büyüler gliflerle temizlenebilir mi, bedene musallat olan ölü ne şekilde uzaklaştırılır, mesela kurbanın ölmüş bir yakını var diyelim kan bağı olan, bu süreçte destek alınabilir mi (mezarına gitmeden) büyünün bozulması için ?

hekate22

Kayıtlı Üye
Kanal genellikle anneden gelir. Anne, beșer üretim atölyesidir bu varlıklar için. O yüzden kadınları mesken tutarlar.

Yoksa erkekte de milyonlarca sperm var ama fıtratı gereği sürekli bunu atar, yerine yenileri üretilir. Yani spermler ișlevsiz ve zipli dosyalar gibidirler. Kuru tohumlar gibidirler. Hangisi ölü, hangisi diri, hangisi yarıșı kazanacak tespit edilebilir de değildir gaybın bilinmezlik yasası gereği, ayrıca sperme değil döllenmeye ruh üflenir.

Erkeği mesken tutmazlar yani. Çünkü netice belli olunca, sperm yumurta ile birleşince oluşan o kimya sürecine müdahil olabilirler anca. O da kadınları kollamaları demek.

Yahudiler neden anaerkil? İşte bu gizli ilimlere sahip çıkarak dikey büyüdükleri için.

Ama erkek te illa ki bu durumdan nasibini alır. Mesela belli bir soydan geliyordur. Algıları açıktır. İlla o erkekten doğma bir adanmış nesil gerekir, öyle durumlarda da erkeğin o kadın ile olması için onu gece gündüz celbederler. Erkek te illa onla evlenirim yoksa evlenmem der durur. Anadolu bu örneklerle dolu.
Enteresan....🤔 Böyle şeylerin olabileceği aklıma gelmezdi.
Hiç tasfir etmediğim ve hatta çok gereksiz bulduğum birini neden aklıma sık sık geldiğini düşünüyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ölülerle yapılan büyüler gliflerle temizlenebilir mi, bedene musallat olan ölü ne şekilde uzaklaştırılır, mesela kurbanın ölmüş bir yakını var diyelim kan bağı olan, bu süreçte destek alınabilir mi (mezarına gitmeden) büyünün bozulması için ?
Yapılabilir de , yapilmayabilir de. Duruma bağlı