Nekromanci

createtherules

Kayıtlı Üye
İlginç geldi aslında bir şekilde konuşuyor veya iletişim kuruyorsunuzdur diye düşünmüştüm anlattıklarınıza göre...

Bence kritik önemde sorulardan biriydi:unsure:
Onlar yeni ölmüş daha alışmamışlar ortama gibi düşün. O yüzden muhtemelen isyan çıkarıyorlardır

Darkon

Kayıtlı Üye
Biz sizle niye anlaşamıyoruz onu çözemedim daha😁

Benim sorduğum şey; hani "ölülerin 40'ı çıkar" derler ya (aynısı bebekler için de yapılır gerçi) o anlatılanlarla uyuşuyormu diye merak etmiştim de @Absoluta Virtute "ben onlarla konuşmam" dedi öyle havada kaldı... Tabi ölüm anı veya sonrası ne oluyor gibi de sormuştum.

Herkes ka merkezi nasıl bırakacak. Tamam belirli enerjilerimiz kalıyordur da gezici kütüphane mi bu nasıl olacak o iş? :LOL:

createtherules

Kayıtlı Üye
Biz sizle niye anlaşamıyoruz onu çözemedim daha😁

Benim sorduğum şey; hani "ölülerin 40'ı çıkar" derler ya (aynısı bebekler için de yapılır gerçi) o anlatılanlarla uyuşuyormu diye merak etmiştim de @Absoluta Virtute "ben onlarla konuşmam" dedi öyle havada kaldı... Tabi ölüm anı veya sonrası ne oluyor gibi de sormuştum.

Herkes ka merkezi nasıl bırakacak. Tamam belirli enerjilerimiz kalıyordur da gezici kütüphane mi bu nasıl olacak o iş? :LOL:
O başka tamam. Ben başka konuya geçtim heyecanlandım aklıma bir sürü soru geliyor aniden :D

Metanoia

Kayıtlı Üye
Bir konuda aklıma hep siz geliyorsunuz, sorayım sorayım diyorum kalıyor sonra hep. Ölü bir bedenin enerjisini ritüelde kullanarak doğa ruhunu iletişim kurmak için çağırmak mümkün olabilir mi sizce? Daha çok ayrıntı vermem gerekirse eğer, yöre halkı tarafından ölüleri için kutsal sayılan bir nehirin ruhu.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Nehir Stiks ise olabilir belki. :)

Nehir ruhunu çağırmak için bence gereksiz. Nehir ruhu ölüyü ne yapsın ki? Kendine hizmet edecek varlık yapabilir onu aslında... Olabilir... Ben bu tür bilgilere rastlamadım gerçi.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Yöre halkı ölülerini o nehirde yıkıyorlar galiba @Elarieth ? Tam olarak nehirde ne yapılıyor? Neden bu kadar önemli bahsedebilir misiniz?

Metanoia

Kayıtlı Üye
Yöre halkı ölülerini o nehirde yıkıyorlar galiba @Elarieth ? Tam olarak nehirde ne yapılıyor? Neden bu kadar önemli bahsedebilir misiniz?
Yöre halkı o nehiri kutsal saydığı için uzun bir zamandır ölülerini hep o nehire atmışlar. Hindistan'da olmalı. Hintli ölü bir kadın, Afrikalı bir nekromant ve o nehirin ruhu. Vaktinde bazı şeyleri görebiliyordum, bu da onlardan biri. Dünya için önemli bir ana tanıklık etmek istemiştim, gördüğüm şey de bu olmuştu. Nekromant bir ritüel yaptı, ki bana oldukça ütopik gelmişti, ve bu ritüel sonunda nehirin ruhunu çağırdı. Güçlü varlıklar dışında varlığımı sezen olmazdı genelde, ruh beni gördü ve konuşmaya beni de davet etti. Nekromant sorular sordu, ruh anlattı biz de dinledik. Ruhun gözünden dünyanın geçmişi ve geleceği ile ilgili şeyler. Ayrıntı vermeme gerek yok zaten hepimiz biliyoruz malesef iyi bir yere gitmediğimizi. Ritüel bana çok ilginç ve garip gelmişti, aklıma da hep Absoluta geliyor bu olayı her hatırladığımda 😊

Metanoia

Kayıtlı Üye
O kadar vakittir bunu Absolutaya yazsam dedim yazmadım, sonunda yazdığımda da bir bakıyorum banlanmış. Neden banlandı acaba? 🧐

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum. Üzüldüm de gerçekten sanırım sitedeki insanları dolandıran ve istismar eden kişiyle alakalı. Urum kişisel bilgileri paylaşanları banlayacağını söylemişti ama zaten Absolute böyle şeyleri paylaşmazdı. Bilemiyorum o yüzden.

Darkon

Kayıtlı Üye
Ben mi yanlış görüyorum yoksa ben de mi banlı görünmüyor. Belki de geri açılmıştır.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yöre halkı o nehiri kutsal saydığı için uzun bir zamandır ölülerini hep o nehire atmışlar. Hindistan'da olmalı. Hintli ölü bir kadın, Afrikalı bir nekromant ve o nehirin ruhu. Vaktinde bazı şeyleri görebiliyordum, bu da onlardan biri. Dünya için önemli bir ana tanıklık etmek istemiştim, gördüğüm şey de bu olmuştu. Nekromant bir ritüel yaptı, ki bana oldukça ütopik gelmişti, ve bu ritüel sonunda nehirin ruhunu çağırdı. Güçlü varlıklar dışında varlığımı sezen olmazdı genelde, ruh beni gördü ve konuşmaya beni de davet etti. Nekromant sorular sordu, ruh anlattı biz de dinledik. Ruhun gözünden dünyanın geçmişi ve geleceği ile ilgili şeyler. Ayrıntı vermeme gerek yok zaten hepimiz biliyoruz malesef iyi bir yere gitmediğimizi. Ritüel bana çok ilginç ve garip gelmişti, aklıma da hep Absoluta geliyor bu olayı her hatırladığımda 😊
Çok ilginç. Ritüeli anlatır mısınız
:)