Kendini çukurdan çıkartma planı.

createtherules

Kayıtlı Üye
Huzursuz, kötü bir enerjim yokmuş. Aksine huzur veriyor ama uyku moduna sokuyormuşum...eskiden şifacıydım. Neyse...Fakat, kötü hissiyat aldığım birine bunu ona verebiliyorum;
Özellikle karşısındakinin enerjisini bilinçli olarak alıp majide kullanırsa....
Yanıt için teşekkür ederim. Bu arada, ben majiden anlamam yanlış anlamayın. Bu konuda aklıma gelecek soruları sormamda bir mahsur yoktur umarım.
Zaten siz huzur verirsiniz karşılığında huzursuzluk alırsınız. Bunu anlatmaya çalıştım.
Kötü his aldığınız biri negatif bir enerjiyle yüklüdür evet onu da alırsınız.
Şifacı iseniz bunlar bariz durumlar.
İsterseniz bunu bir kaynak olarak majide kullanabilirsiniz evet. Ne çalışacağınıza bağlı.
Veya bunu düzenli olarak akıtıp arınmaya çalışırsınız

SoldierO

Kayıtlı Üye
Huzursuz, kötü bir enerjim yokmuş. Aksine huzur veriyor ama uyku moduna sokuyormuşum...eskiden şifacıydım. Neyse...Fakat, kötü hissiyat aldığım birine bunu ona verebiliyorum;
Özellikle karşısındakinin enerjisini bilinçli olarak alıp majide kullanırsa....
Yanıt için teşekkür ederim. Bu arada, ben majiden anlamam yanlış anlamayın. Bu konuda aklıma gelecek soruları sormamda bir mahsur yoktur umarım.
Evet bu olur etrafınızdan enerji çekerek majide kullanabilirsiniz. Sonuçlarına katlanmak şartıyla tabi. Bi süre sonra sürekli dışa bağımlı hale gelip her enerjiyi çekmeye başlarsınız ister istemez ve bu zarar vermeye başlar. Yüksek enerjiye sahip olmakta iyi bir şey değil aslında gizlemeyi bilmek gerekiyor yoksa sadece insan değil başka varlıklarında ilgisini çekersiniz.

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye
Zaten siz huzur verirsiniz karşılığında huzursuzluk alırsınız. Bunu anlatmaya çalıştım.
Kötü his aldığınız biri negatif bir enerjiyle yüklüdür evet onu da alırsınız.
Şifacı iseniz bunlar bariz durumlar.
İsterseniz bunu bir kaynak olarak majide kullanabilirsiniz evet. Ne çalışacağınıza bağlı.
Veya bunu düzenli olarak akıtıp arınmaya çalışırsınız
Huzur alındığında, huzurlu oldum aksine, yani şefkat gibi; bende eksilen bir durum olmadı. Çünkü şefkat hissi ile kendimi ödüllendiriyorum... Bu kalp çakramı canlı tutuyor. Fakat nekatif bir enerji alırsam öfkelenmemeyi yeğlerim. ..o yıkıcı olabiliyor. Neyse ki kabala dengede durmamı bir nebze sağlıyor.
Eskiden şifaciydım , şimdi yapmıyorum...kimbili belki yine olabilir çünkü karma meselem burada biraz tıkanıyor.

Maji çalışmıyorum ama okuyorum, araştırıyorum. Belki sadece güçlenme adına küçük bir ritüel çalışması uygulayabilirim. Size teşekkür ediyorum ; bana yazdıklarınız faydalı oldu. Dediğiniz gibi huzur veriliyorsa huzursuzluk alınır, bu aklıma gelmemişti...

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye
Evet bu olur etrafınızdan enerji çekerek majide kullanabilirsiniz. Sonuçlarına katlanmak şartıyla tabi. Bi süre sonra sürekli dışa bağımlı hale gelip her enerjiyi çekmeye başlarsınız ister istemez ve bu zarar vermeye başlar. Yüksek enerjiye sahip olmakta iyi bir şey değil aslında gizlemeyi bilmek gerekiyor yoksa sadece insan değil başka varlıklarında ilgisini çekersiniz.
Hayir bunu yapmam, dediğiniz gibi dışa bağımlı kalırım; çünkü böyle birini tanıdım....gizlemekle alakalı sözleriniz gayet mantıklı, bu aklıma gelmemişti. Başka varlıkların içinde yaşıyoruz zaten ve çoklar. Teşekkür ederim.

createtherules

Kayıtlı Üye
Huzur alındığında, huzurlu oldum aksine, yani şefkat gibi; bende eksilen bir durum olmadı. Çünkü şefkat hissi ile kendimi ödüllendiriyorum... Bu kalp çakramı canlı tutuyor. Fakat nekatif bir enerji alırsam öfkelenmemeyi yeğlerim. ..o yıkıcı olabiliyor. Neyse ki kabala dengede durmamı bir nebze sağlıyor.
Eskiden şifaciydım , şimdi yapmıyorum...kimbili belki yine olabilir çünkü karma meselem burada biraz tıkanıyor.

Maji çalışmıyorum ama okuyorum, araştırıyorum. Belki sadece güçlenme adına küçük bir ritüel çalışması uygulayabilirim. Size teşekkür ediyorum ; bana yazdıklarınız faydalı oldu. Dediğiniz gibi huzur veriliyorsa huzursuzluk alınır, bu aklıma gelmemişti...
Karsıdan yüklendiğiniz negatif enerji miktarı sizin sahip oldugunuz yüksek frekanslı enerjinin cok altında olabilir. Böylece kötü hissetmezsiniz. Durumun ağırlığına bağlı

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Enerji kaptırmamayı tabi ki düşünürüm fakat sanırım ben farkında olmadan alıyormuşum...ama kadınların aldığı zaten bilinir. ...hissetmeyen, ama karşısındaki nin üzüntüsünü, hislerini hissederek o duyguyu tatan kişi, sizce ne olabilir ve bir nevi hissiyatı olmayan ama karşısındaki hissiyatı alıp bu duyguyu yaşayan...bunun olması mümkünmüdür ?
Buna empat derler. Ben yapabiliyorum. Enerji çalmakla alakası yok. Aynı frekansa giriliyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
sinirlerimizi bozduğunu hissettiğimiz şeyler esnasında biz onların negatifini çekeriz onlar bizden sağlıklı yaşam enerjisi alır.
Yok, onlar zaten negatif eneji ile beslenir. İnsan sinirlenince dışarıya bir miktar enerji atıyor işte onu aliyorlar. Bu olaya bir de atık enerji ile beslenmek ye deniyor.

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye
Yani size istediği duyguyu aşılıyor?
Bu mental maji. Tehlikeli bir insan. Korunma yapın kendinize.
Şöyle düşünmüştüm: " bu bana ait duygu ve hissi alıyor, yani kısır bir insan başkalarının hisleri ve duygularıyla mı yaşıyor? Bu insani değil " yani ne olduğunu bilmiyordum ama normal de görünmüyordu. Ama çözmeliydim...ve ben onun beklediği duyguyu yaşıyor gibi oldum. Sonra bir deneyimi kendi bıraktı çünkü benim onu emdiğimi farketmiş..
Tabi ben bunun bilincinde değildim; açıkca beni kobay gorurken o benim kovayım olmuştu. Sonuç da ben bırakmasaydım, bilerek de olsa o devam edecekti.

Büyük ihtimalle maji çalışmaları enerjisini düşürmüştü. Yoksa ben vampirella degildim , onun dediği gibi.. benim isteğim karmamı kırmak, nekadar olursa o kadar kâr diye düşünüyorum. Bu insandan tabii ki uzaklastim...ama istenseydi buna izin vermezdi, yada denedi olmadı; kimbilir!...
Neyse...buda bir tecrübe 🙂

Alex06

Kayıtlı Üye
Sevgilli @Absoluta Virtute konu ile ilgili buradan devam edeceğiz sanirim. İzninizle benim bir kaç sorum var.
1) Arachne glif ile çalışırken ölü ruhlar ile çalışıyoruz ve sevdiklerimize bize zarar vermemesini istiyoruz. Futhark runeler ve Göktürk alfabesi de ölü ruhlar ile mi çalışıyor?
2) Ölü ruhlar hep aramızda ve enerji çekiyorlar ise korunma günlük hayatın parçası mı olmalı???
3) Bizim yakınlarımızın ruhları da aramızda mi dolaşıyor yoksa başka bir boyutta başka bir enerji düzeyinde huzurlular mi??? Huzur ya da rahatsızlıkları ne ile alakalı? Çünkü her din ölüm sonrası için farklı şeyler söylüyor.
4) Bu soru kişisel, bir kaç gündür ölen yakınımı rüyamda görüyorum birşeyler yapmaya çalışıyoruz ama uyandıktan sonra ruyaya bir türlü anlam veremiyorum. Ölü ruhlar rüyalar ile iletişim kurarlar mi???

cathrine

Kayıtlı Üye
@Kızılsancılar @createtherules @SoldierO Konu nerelerden nereye geldi ve bu enerji çalmak ,enerjiyi alıp kullanmak,farkında olmadan enerji çaldırmak gibi konularda kafamda çok soru oluştu.Bu bahsettiğiniz konuyu yüzeysel olarak hepimizin bildiğini farz ediyorum ama ayrıntıları bilmediğim için bunun üzerine somut örnekler verebilir misiniz ya da bir makale,kitap önerisi olabilir mi?Ya da bildiklerinizi zamanıınız olduğunda biraz daha açarak yazabilir misiniz?Çünkü hepimizin yaşadığı ama bunun farkına varamadığımız günlük deneyimler yaşadığımızda ya da bunu engelleyemediğimiz ortamlarda bulunmak zorunda olduğumuzda ne yapabiliriz?BU enerji vampirliği benim için hep muğlak bir konu gibi duruyor.Ama örneklendirirseniz hem bana hem de benim gibi konuyu tam kavrayamayan insanlara bir yardımınız olur,eğer cevaplarsanız çok sevinirim:)Bazı konuları burada bire bir tartıştığımızda daha da kalıcı olduğuna inanıyorum.Biraz somut örnekler de eklerseniz daha iyi olur...Bu konulardan kendimi alamıyorum,benim gibi meraklı takipçilere de bir aydınlanma olur...

Alex06

Kayıtlı Üye
@Kızılsancılar @createtherules @SoldierO Konu nerelerden nereye geldi ve bu enerji çalmak ,enerjiyi alıp kullanmak,farkında olmadan enerji çaldırmak gibi konularda kafamda çok soru oluştu.Bu bahsettiğiniz konuyu yüzeysel olarak hepimizin bildiğini farz ediyorum ama ayrıntıları bilmediğim için bunun üzerine somut örnekler verebilir misiniz ya da bir makale,kitap önerisi olabilir mi?Ya da bildiklerinizi zamanıınız olduğunda biraz daha açarak yazabilir misiniz?Çünkü hepimizin yaşadığı ama bunun farkına varamadığımız günlük deneyimler yaşadığımızda ya da bunu engelleyemediğimiz ortamlarda bulunmak zorunda olduğumuzda ne yapabiliriz?BU enerji vampirliği benim için hep muğlak bir konu gibi duruyor.Ama örneklendirirseniz hem bana hem de benim gibi konuyu tam kavrayamayan insanlara bir yardımınız olur,eğer cevaplarsanız çok sevinirim:)Bazı konuları burada bire bir tartıştığımızda daha da kalıcı olduğuna inanıyorum.Biraz somut örnekler de eklerseniz daha iyi olur...Bu konulardan kendimi alamıyorum,benim gibi meraklı takipçilere de bir aydınlanma olur...
Enerji vampirligi benim de ilgi alanım ve bilmediğim bir alan bilgi sahibi olan bir arkadaş ayrı bir başlık açsa oradan devam etsek ne güzel olur

cathrine

Kayıtlı Üye
@Alex06 Bir de sormak istediğim bazı sorular var .Örneğin bazı insanlarla artık görüşemiyorum...Onlar benimle görüşmek istediği halde uzaklaştığım kişiler oldu...Bu konuyla ilgisi var mı?Bazı insanlarla aynı ortamda uzun süre kalmamak için bağlantıyı kopardım..İçim almıyor,ruhum da kaldırmıyor,acaba bu konuyla ilgisi var mı?Kendimi bilmeden korumaya almış olabilir miyim?Kafamda deli sorular:)

Alex06

Kayıtlı Üye
@Alex06 Bir de sormak istediğim bazı sorular var .Örneğin bazı insanlarla artık görüşemiyorum...Onlar benimle görüşmek istediği halde uzaklaştığım kişiler oldu...Bu konuyla ilgisi var mı?Bazı insanlarla aynı ortamda uzun süre kalmamak için bağlantıyı kopardım..İçim almıyor,ruhum da kaldırmıyor,acaba bu konuyla ilgisi var mı?Kendimi bilmeden korumaya almış olabilir miyim?Kafamda deli sorular:)
Enerji vampirligi gün içinde maruz kaldığımız bir durum sevgiliniz eşiniz çocuğunuz iş arkadaşınız ebeveynleriniz herkesle enerji alisverisindeyiz. Enerjisini alıyoruz enerji veriyoruz sağlıklı iletişim varsa hem alıp hem de veriyoruz bunda bir sorun olmuyor. Enerji vampirlerinden de bir şekilde uzaklaşıyoruz. Uzaklaşmak sınırlar koymak eterik bağları kesmek sağlıklı bir davranış neden bir başkası bizim enerjimizi düşürsun. Bilinçli veya bilinçsiz pek çoğumuz kendini koruyor

Benim konu ile ilgili merak ettiğim hatta yapmak istediğim şu. Bazı insanların evrenden aldıkları gerçekten çok dağılım adaletsiz. Sağlık başarı güzellik bolluk vs vs. işte tüm bu enerjilere sahip olanlardan bu enerjileri almak istiyorum.
Ayrı bir başlık altında konuşursak daha iyi olur aslında çünkü çoğu konuyu ben dönüp dönüp tekrar okuyorum.

Darkon

Kayıtlı Üye
Benim konu ile ilgili merak ettiğim hatta yapmak istediğim şu. Bazı insanların evrenden aldıkları gerçekten çok dağılım adaletsiz. Sağlık başarı güzellik bolluk vs vs. işte tüm bu enerjilere sahip olanlardan bu enerjileri almak istiyorum.
Ayrı bir başlık altında konuşursak daha iyi olur aslında çünkü çoğu konuyu ben dönüp dönüp tekrar okuyorum.
Evet haklısınız hatta bence adalet diye bir şey yok. Başkalarından almak ne kadar doğrudur onu bilemiyorum sonuçta kendimizden daha çok enerji harcamamız gerekir gibi geliyor bir de onun için. Bize haksızlık, kötülük yapan olursa o zaman olabilir. Belki kendi enerjimizi, şansımızı daha çok artıracak yolu bulsak başkalarıyla işimiz olmaz ama onu da nasıl buluruz kesin olarak bilemiyorum.