Kendini çukurdan çıkartma planı.

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye
Ben bir nekromantım. İntahar vakaların ne biçim ızdırap çektiklerini biliyorum. Çare diye gördüğünüz şey hiç de çare değil.
Kurtuluş yok, orada hiç yok. Birşeyler yapacaksanız burada yapın.

Anlaşma değil direk iş verilir. En pis işi kabul ederler. Zaten iyi birşey yapamaz. Enerji derken bütün ölüleri canlı insan enerjisiyle beslemek için işi alırlar.
Ölüleri canlı insan enerjisiyle beslemek mi!? Bu da ne demek?

Darkon

Kayıtlı Üye
Bence @Absoluta Virtute artık necromansi için genel bir başlıkta bütün sorularımızı incelemeli. Çok merak ettiğimiz şey var ve böyle farklı konuların içinde harcanıp karışıyor. Uygun görürse @Absoluta Virtute bu konuda bir başlık açsın, takibe alalım
Bence böyle bir zorunluluğu yok ama yaparsa tabi güzel olur. Durduk yere herkesin sorularına cevap verecekse uzun iş. Şu ana kadar fazla bile bilgi veriyor gibi geliyor bana. 😄

En azından kendi yaptığı glifler bir başlık altında kalsa daha iyi olur.

createtherules

Kayıtlı Üye
Bence böyle bir zorunluluğu yok ama yaparsa tabi güzel olur. Durduk yere herkesin sorularına cevap verecekse uzun iş. Şu ana kadar fazla bile bilgi veriyor gibi geliyor bana. 😄

Zorunluluk değil, bizimki istek zaten. Mesela ben çok isterdim. Bir sürü bilgi neden aralarda kaynasın? Herkese durduk yerde cevap versin demedim. İsterse verir tabii ama konu toplu bir yerde olsun takip edelim dedim sadece. Zaten forum burası konuşmak için geliyoruz. Amaç konuşmak. Bir sürü soru geliyor olabilir aklımıza sonra bakıyoruz başlığın alakası yok. Bir daha arasak bulamayacağız hiç birini falan falan...

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye

" durduk yere herkesin sorularına cevap verecekse uzun iş "
Derken, 1, size sorulduğunda cevap vermezsiniz.
2. Soru sorulmaması gerekliliğini getirirsiniz, ki size sorulmadı sonuç da..

Darkon

Kayıtlı Üye
" durduk yere herkesin sorularına cevap verecekse uzun iş "
Derken, 1, size sorulduğunda cevap vermezsiniz.
2. Soru sorulmaması gerekliliğini getirirsiniz, ki size sorulmadı sonuç da..
Ne anlatıyorsunuz acaba merak ettim. Konuyu boş tartışmaya çekmeyin. Mesaj sayınızı daha sonraki zamanlarda da artırabilirsiniz.

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye
Ne anlatıyorsunuz acaba merak ettim. Konuyu boş tartışmaya çekmeyin. Mesaj sayınızı daha sonraki zamanlarda da artırabilirsiniz.
Mesajlarımı okuyunca anlarsınız ve lütfen , konu gerçekten bu değil. Sadece bilmek ve çözmek için buradayım ve böyle forum sayfasına ilk giriyorum.

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye
Nekromantiyi anlatmaya uzun zaman düşünüyorum. Çünkü soruluyor epey. Öyle bir konu açmam gerekiyor gerçekten.

Nekromantiyi anlatmaya uzun zaman düşünüyorum. Çünkü soruluyor epey. Öyle bir konu açmam gerekiyor gerçekten.
Lütfen, Nekromanti'nin ne olduğunu bile bilmiyordum. Ama enerji konusunla çok bilincsiz karşılaştım ve şanslıydım sanırım...bunun hakkında ciddi anlamda bilmek istediklerim var. Bekliyor olacağım 🙂

SoldierO

Kayıtlı Üye
Bu taraf dediğiniz yer ve çekilmesi dediğiniz yer nedir?
Bulunduğu boyuttan kendi boyutumuza ya da astralde yaratacağım farkli bir yere çekeceğiz . Kolay lokma olmayacaktır. Bazı soruların cevaplarını alıp bir daha kimse getiremesin diye de başka planlarım var. Kolay lokma olmayacağı içinde çok fazla enerjiye ihtiyaç duyacağız. Tek başıma karşılayabilirim enerjiyi ama savunmam zayıflar @Absoluta Virtute burada devreye girerek ya kanal görevi görecek ya da korumayı arttıracak. Tabi bunu hazırlamam neredeyse 1 ayımızı alır.

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye
Bulunduğu boyuttan kendi boyutumuza ya da astralde yaratacağım farkli bir yere çekeceğiz . Kolay lokma olmayacaktır. Bazı soruların cevaplarını alıp bir daha kimse getiremesin diye de başka planlarım var. Kolay lokma olmayacağı içinde çok fazla enerjiye ihtiyaç duyacağız. Tek başıma karşılayabilirim enerjiyi ama savunmam zayıflar @Absoluta Virtute burada devreye girerek ya kanal görevi görecek ya da korumayı arttıracak. Tabi bunu hazırlamam neredeyse 1 ayımızı alır.
Yanıt için teşekkür ederim🙂
Yanlış anlamayın lütfen , sonsuz bir merak ve bilme dürtüm var; ve buna karşı koyamıyorum, şu an size sorularım olacak daha açıklık kazanması icin; fakat sıkmak istemediğim için soramıyorum...
Bir tek şunu sormak istiyorum; kozmik yasaya aykırı mı?....
Her türlü bilgiye açığım ve tarafsız, yargısız yaklaşırım. Yeter ki bilgi olsun.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Hiç denemedim birşey. Teorik olarak mümkün.

Bu arada arkadaşlar, kaçıncı defa nekromanti hakkında makale yazmaya çalışıyorum, olmuyor... Kusuruma bakmayın yazamayacağım.