Kendini çukurdan çıkartma planı.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu konudan ne çıkacak tam olarak bilmiyorum. Umarım iyi şeyler göreceğiz.

İyi günler dilerim. Ben son dönemde maalesef geçmişten gelen borçlar ve gelirimin yetersiz kalması nedeniyle finansal anlamda zor durumda kaldım. Ailem için bunları yaptım ama mental anlamda şu an çok düşmüş durumdayım. Para konusu için laa ve mis gelirlerini bir kağıda çizdim ve cümleleri söyledim. Dün gerçekten bir para geldi. Ama maalesef yetersiz kaldı. Bugün yarın aynı şekilde devam edebilirmiyim ? Gün içerisinde birkaç kez mi niyetimi soylemem lazım? Gerçekten mucizeye ihtiyacım var.
@Garlanda, öncelikle maji ile alakanız var mı ? Diye öğrenmek istiyorum. Herhangi yetenek var mı?.

Enerji seviyesini yükseltmek için https://www.gizlimabet.com/konular/hermes-jimnastigi.34961/ bunu mutlaka yapın.
Yaptığınız iş sabit maaşlı bir iş mı? Yoksa ek gelir mümkün mü?

Garlanda

Kayıtlı Üye

@Garlanda, öncelikle maji ile alakanız var mı ? Diye öğrenmek istiyorum. Herhangi yetenek var mı?.

Enerji seviyesini yükseltmek için https://www.gizlimabet.com/konular/hermes-jimnastigi.34961/ bunu mutlaka yapın.
Maji ile alakam yok. Sabit maaşlı bur işte çalışıyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Banka ile konuşmayı denediginiz mı? Daha küçük taksitlere bölsünler diye?
Birşey söylemeye unuttum. Eğer abrakadabra diye gökten para düşecek diye bekliyorsanız, ben böyle yöntem bilmiyorum. Maji ceplerinizi doldurmayacak, sadece para kazanma imkanları yaratır ya da arttırır.

Garlanda

Kayıtlı Üye
Banka ile konuşmayı denediginiz mı? Daha küçük taksitlere bölsünler diye?
Birşey söylemeye unuttum. Eğer abrakadabra diye gökten para düşecek diye bekliyorsanız, ben böyle yöntem bilmiyorum. Maji ceplerinizi doldurmayacak, sadece para kazanma imkanları yaratır ya da arttırır.
Taksitlendirdim. Ancak şu aralar maaşım annemin sağlık sorunlarına gidiyor. Bana odeyecek para kalmıyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Birsey sorabilirmiyim scriptleri aktiflestirmek derken neyi kastediyoruz ? Bu şekilleri çizmek mi ?
Annenizin fotosunu ve kendi fotodan birkaç tane printer den bastırın. Fotoya runescripti çizin. Bir mum yakın ve niyet okuyun.
( Scriptin adı) sckriptin gücüyle. (Olması istediğiniz şey) gerçekleşiyor. ( Scriptin adı) sckripti ateş elementiyle aktiflestiriyorum.
Kağıdı ateşin üstünde birazcık tutun yakmadan.
Kağıdı yaktigim zaman skriptin çalışması sonlanacak. Öyle olsun!

Sonra o kağıdı sakliyorsunuz.

Çalışmasını bitirmek istediğiniz zaman. Skripte teşekkür edip kağıdı yakın.

Garlanda

Kayıtlı Üye
Annenizin fotosunu ve kendi fotodan birkaç tane printer den bastırın. Fotoya runescripti çizin. Bir mum yakın ve niyet okuyun.
( Scriptin adı) sckriptin gücüyle. (Olması istediğiniz şey) gerçekleşiyor. ( Scriptin adı) sckripti ateş elementiyle aktiflestiriyorum.
Kağıdı ateşin üstünde birazcık tutun yakmadan.
Kağıdı yaktigim zaman skriptin çalışması sonlanacak. Öyle olsun!

Sonra o kağıdı sakliyorsunuz.

Çalışmasını bitirmek istediğiniz zaman. Skripte teşekkür edip kağıdı yakın.
Cok teşekkür ederim

Garlanda

Kayıtlı Üye

Gayretiniz için gerçekten teşekkür ederim. Bir çare bulamıyorum. Artık tek çarem kaldi. Sizi tanımak güzeldi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hayatınızla ödemeye hazırsanız eğer, daha etkili yöntemler de verebilirim.

Garlanda

Kayıtlı Üye
Hayatınızla ödemeye hazırsanız eğer, daha etkili yöntemler de verebilirim.
İntihar eden ruhları gördünüz mü? Daha etkili yöntemler derken neyi kastediyorsunuz. Ben hiçbir şey göremiyor hissedemiyorum. Hani şunları oku cin gelir demon gelir derler ya yok bende hickimse gelmeye tenezzül etmiyor.