Kendini çukurdan çıkartma planı.

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Belki kendi dunyami tek tek kurmuş. Kendimce sirasiyla birşeyler bulmusumdur. Ve majikal hırsızlık yapmaya karar vermişimdir. Belki bu hırsızlığa ihtiyacım vardır. Belki sadece eğlenmek için yapiyorumdur. Kim bilebilir.
Doğru. Buna benzer bir sohbette arkadaşa şöyle söylemiştim: "Bulunan birşeylerin gereksizliği ardından yorgun düşen ruhlar eğlence ararmış"

Tabii sizinle ilgisi yok, sadece buna benzer bir söyleyişte aklıma geldi birden; iyi eylenceler.

Alex06

Kayıtlı Üye
Doğru. Buna benzer bir sohbette arkadaşa şöyle söylemiştim: "Bulunan birşeylerin gereksizliği ardından yorgun düşen ruhlar eğlence ararmış"

Tabii sizinle ilgisi yok, sadece buna benzer bir söyleyişte aklıma geldi birden; iyi eylenceler.
Ben soyleseydim bu cümle şöyle olurdu " Bulunan birşeylerin illüzyonu ardından yorgun düşen ruhlar eğlence ararmis "

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Belki kendi dunyami tek tek kurmuş. Kendimce sirasiyla birşeyler bulmusumdur. Ve majikal hırsızlık yapmaya karar vermişimdir. Belki bu hırsızlığa ihtiyacım vardır. Belki sadece eğlenmek için yapiyorumdur. Kim bilebilir.
Ben yapıyorum. Kötü bir şey yaptığımı de düşünmüyorum. Hakkımı geri alıyorum istediğim zaman ve istediğim şekilde. Beni üzene, benim hakkımı yiyene, yaptıklarını yanında bırakmam. İntikam için maji yapmak bence karlı bir iş değil. Fakat majikal hırsızlık karlı. Hakkımı alırım ve aynı anda intikamımı. Ama intikamda gözüm yok. Gözüm bana zarar veren kişinin nimetlerinde. 😈

Alex06

Kayıtlı Üye
Ben yapıyorum. Kötü bir şey yaptığımı de düşünmüyorum. Hakkımı geri alıyorum istediğim zaman ve istediğim şekilde. Beni üzene, benim hakkımı yiyene, yaptıklarını yanında bırakmam. İntikam için maji yapmak bence karlı bir iş değil. Fakat majikal hırsızlık karlı. Hakkımı alırım ve aynı anda intikamımı. Ama intikamda gözüm yok. Gözüm bana zarar veren kişinin nimetlerinde. 😈
Duygularıma tercüman oldunuz tam olarak anlatmaya çalıştığım şey bu

Alex06

Kayıtlı Üye
Ah be ben de hakim olsam şu alana,insan özeniyor ,ne kadar şanslısınız🍀🍀
Ben bu forumda o kadar çok rituel denedim ki bazıları çalıştı bazıları çalışmadı. Bu arada çokta takıntı yapmadım okudum yazdım çizdim. "Öğrenci hazır olduğunda öğretmen ortaya çıkar" sözü gerçek oldu. Sevgili @Absoluta Virtute önerileriyle yeteneklerimi farketmeye başladım. Burada vakit harcadığınıza göre henuz kullanamadiginiz bir yeteneğiniz olduğu kesin. Keşif yolculuğunuzda bol şanslar.

cathrine

Kayıtlı Üye
Ben bu forumda o kadar çok rituel denedim ki bazıları çalıştı bazıları çalışmadı. Bu arada çokta takıntı yapmadım okudum yazdım çizdim. "Öğrenci hazır olduğunda öğretmen ortaya çıkar" sözü gerçek oldu. Sevgili @Absoluta Virtute önerileriyle yeteneklerimi farketmeye başladım. Burada vakit harcadığınıza göre henuz kullanamadiginiz bir yeteneğiniz olduğu kesin. Keşif yolculuğunuzda bol şanslar.
Çok teşekkür ederim,burada çok vakit geçiriyorum,çünkü kendime,dünyaya ,insanlara ve hayatın işleyiş şekline,kadere,rüyalara,telepatiye,astrolojiye,kısaca mistizme sürekli çekiliyorum.Kaç kere bu konulardan uzak kalmaya çalıştım,olmadı.Bilgiye ulaşmaya çalışmak beni mutlu ediyor.Maji konusuna da oldum olası ilgi duyarım ama bu konudan korktuğum için hiç deneyemedim.Bakalım zaman ne gösterecek?Benim de yeteneklerim olabileceğini söylemişsiniz,beni sevindirdiniz,eğer kendimle ilgili bir keşfim olursa paylaşırım sizinle:)

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye
Eh, bu çok normal

hekate22

Kayıtlı Üye
Evet haklısınız hatta bence adalet diye bir şey yok. Başkalarından almak ne kadar doğrudur onu bilemiyorum sonuçta kendimizden daha çok enerji harcamamız gerekir gibi geliyor bir de onun için. Bize haksızlık, kötülük yapan olursa o zaman olabilir. Belki kendi enerjimizi, şansımızı daha çok artıracak yolu bulsak başkalarıyla işimiz olmaz ama onu da nasıl buluruz kesin olarak bilemiyorum.
Belki bazı insanlar birşeylere hazır gelmiyor; ya da bilinç katlarımızı kullanma konusunda zayıfız. Bence ikinci katagori daha doğru..

SoldierO

Kayıtlı Üye
İntikam için maji yapmayı neden karlı bulmuyorsunuz ?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Ben de bir soru sormak istiyorum. Benim kötü dilekli niyetlerimçok çabuk kabul oluyor ama büyü yapmış gibi bedel ödüyorum bu bir tesadüf müdür? Lisede mesela keşke hocanın kolu kırılsa gelmese derdim derse sırf laf olsun diye çat adamın kolu kırılırdı ama benden bin katı çıkardı.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben tatmin olmuyorum birinin acı çektiğini görmekten. Elime birşey geçmiyor çünkü. Ben benim olanı faiziyle almaya bakarım. O kişiye bu arada ne olacak umrumda değil.
Enerjisel olarak bakıldığında sizden zaten enerji alınmış ve bunun üstüne siz bir de intikam almak için enerji harciyosunuz. Zarar üstüne zarar. Ama bazilarin enerjisi fazla 😜

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben de bir soru sormak istiyorum. Benim kötü dilekli niyetlerimçok çabuk kabul oluyor ama büyü yapmış gibi bedel ödüyorum bu bir tesadüf müdür? Lisede mesela keşke hocanın kolu kırılsa gelmese derdim derse sırf laf olsun diye çat adamın kolu kırılırdı ama benden bin katı çıkardı.
Koruyucu varlığınizın işi olmalı.
Ben kötü şeyler dilemiyorum. Birine kızdım zaman oluyor güzel olmayan birşeyler. Hastanelik durumlar genelde. Aileme dokunmuyor ama.

hekate22

Kayıtlı Üye
Koruyucu varlığınizın işi olmalı.
Ben kötü şeyler dilemiyorum. Birine kızdım zaman oluyor güzel olmayan birşeyler. Hastanelik durumlar genelde. Aileme dokunmuyor ama.
Hoş birsey'mi diye sorulsa, cevapsız bırakacağım bir soru. Ama adil biri sayılırım ve adil yasa ile iş görürüm her ne kadar kızsam da... bende yaşıyorum ve sanırım zaman aralığı daha daralıyor; maji ile ilgim yok ama okültizm araştırıyorum.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Ben tatmin olmuyorum birinin acı çektiğini görmekten. Elime birşey geçmiyor çünkü. Ben benim olanı faiziyle almaya bakarım. O kişiye bu arada ne olacak umrumda değil.
Enerjisel olarak bakıldığında sizden zaten enerji alınmış ve bunun üstüne siz bir de intikam almak için enerji harciyosunuz. Zarar üstüne zarar. Ama bazilarin enerjisi fazla 😜
İntikam almadan önce baya düşünüyorum değer mi diye ama oyle herkesten intikam almaya kalksak enerji dayanmaz😅. Bi nevi kısas hakkı gibi görüyorum bazi şeyleri🙏🏻 bide vurduğunda öldürmen(mecaz) lazım öyle can çekiştirirsen olmaz 😂😂.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hoş birsey'mi diye sorulsa, cevapsız bırakacağım bir soru. Ama adil biri sayılırım ve adil yasa ile iş görürüm her ne kadar kızsam da... bende yaşıyorum ve sanırım zaman aralığı daha daralıyor; maji ile ilgim yok ama okültizm araştırıyorum.
Majiye de başlarsınız. Başka yolunuz yok.;)

Alex06

Kayıtlı Üye
Buna hazırlatılıyorum yıllardır dünya içi olmayanlarla; ama kendimi önce çok iyi tanımalıyım. Ama sanırım uzun sürüyor ki, dünyanın bağrı' na sığmıyorum artık Sn Absoluta Virtute
😉
Ben maji ile ilgilenmeye başlamadan önce kontrolsuz bir enerjim vardı. Beni huzursuz eden bir enerji öfke patlamaları yaratan. İstemeden birine zarar vermem nadiren oluyordu. Ama kendime çok zarar verdiğimi şimdi anlıyorum. Dünyanın bağrına sigmamak duygusu çok doğru bir tanım.
Maji yapınca bir enerji azalması oluyor bu sebeple gerekmedikçe yapmıyorum. Enerji azalması ile birlikte maji yaptığımda bir yandan çok iyi hissediyorum.
Ufaktan ufaktan başlamanızı tavsiye ederim.