Katina falı

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

öylesinebiri369

Kayıtlı Üye
buradayım, böyle olacağını tahmin etmemiştim doğrusu shxhsx

isteyene bakabilirim lakin karşılıksız bakmıyorum malum zaman kıymetli

öylesinebiri369

Kayıtlı Üye
Bana bakabilirsin ama hayatımda kimse yok. Aşkta yok baya bomboş yani o taraf. 1.90 kaslı kumral gamzeli göbeksiz karakter sahibi sadık işinde gücünde oğlak burcu bi bey varsa okeyim. Gerisini söylememeni rica ederim.
şiparişinizi hemen hazırlıyorum, hangi adrese gönderelim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
buradayım, böyle olacağını tahmin etmemiştim doğrusu shxhsx

isteyene bakabilirim lakin karşılıksız bakmıyorum malum zaman kıymetli
Ben veririm karşılığını ama burda yasak öyle şeyler, malum bazıları da burayı date için kullanmaya çalıştığından yasaklandı özel mesaj, profilde yazışmak filan, hala bi umut profili kapalı tutanlar var tabi ;)

nurumm

Kayıtlı Üye
Anlayışsızı bir ben mi çekmişim 😂😂 @Mya bende mi var bi anormallik düşünmeye başladım şimdi.@ parmesen da oğlak burcu erkeği ister tavsiye ederim 😂😂😂 bulda gör bi nasıllar 😁😁😁

nurumm

Kayıtlı Üye
Tanıştığımızın ilk senesiydi 2018 yazın son demleri güzel bi yere 5 günlüğüne bi denize gitmişiz ambians hoş keyifler gıcır 😂 odaya ilk girdik valizleri koyup yemeğe ineceğiz elinde laptopla ilk işi benim bir maile cevap vermem gerekiyor bi beş dakika dediğini biliyorum 😂 sonra tüm otelin pastene cafe bar kısmında elimizde laptopla oturdugumuzda oldu 🤣 gerisini siz düşünün.oğlak erkeğini bence 2 kez düşünün derim 😁 ama bak bi terazi olur Tarkan bile terazi 😍

Alakan

Kayıtlı Üye
Tanıştığımızın ilk senesiydi 2018 yazın son demleri güzel bi yere 5 günlüğüne bi denize gitmişiz ambians hoş keyifler gıcır 😂 odaya ilk girdik valizleri koyup yemeğe ineceğiz elinde laptopla ilk işi benim bir maile cevap vermem gerekiyor bi beş dakika dediğini biliyorum 😂 sonra tüm otelin pastene cafe bar kısmında elimizde laptopla oturdugumuzda oldu 🤣 gerisini siz düşünün.oğlak erkeğini bence 2 kez düşünün derim 😁 ama bak bi terazi olur Tarkan bile terazi 😍
Oğlak kadını da aynı böyle annemden biliyorum işkolik. Tatilde bile duramaz "ay ben çalışmak istiyorum çok sıkılıyorum" der

nurumm

Kayıtlı Üye
@Alakan gerçekten aşırı çalışma titizliği sürekli o moddalar kafa sürekli işde kadınını tanımadım yakınen ama sevgilim oğlak burcu ve nasibimi alıyorum yeterince 😅

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

Boşver canım, işkolik olması kadınkolik olmasından iyidir ;)

İşkolik olmamı sağlayacak kadar sevdiğim bir işte çalışmadığımdan için bilemiyorum, eğer gerçekten içime sinen emeğimin karşılığını alacağımdan emin olduğum bir yerde çalışsam ben de işkolik olurdum belki.

Teraziler oğlaklarla iyi anlaşıyor galiba, terazi erkekleri de bana gayet iyi davranıyor :love: ben de insanmışım değerliymişim oluyorum :)

business woman

Kayıtlı Üye
Anlayışsızı bir ben mi çekmişim 😂😂 @Mya bende mi var bi anormallik düşünmeye başladım şimdi.@ parmesen da oğlak burcu erkeği ister tavsiye ederim 😂😂😂 bulda gör bi nasıllar 😁😁😁
Yani ilk ve sonuncu erkek arkadaşım oğlaktı 😁 ikisinin arasına koç erkeği girmişti illallah ettim ama oğlak burcuna karakter ve sadakat yüklemesi yapılırsa benim aradığım o 🤣

nurumm

Kayıtlı Üye
@Parmesan Aslında koçlar oğlaklara nazeren o kadar da inatçı ve dik değillerdir.Oğlaklar daha fazla burnunun dikine giden grup benim karşıma çıkanlar ve gözlemlediğim.Birde oğlakların karakterine diyecek gerçekten bi lafım olmaz da sadakat konusu bence tartışılır özellikle erkeklerde :D yani herkes herşeyi yapabilir diyorum ben.Daha çok kişilikle alakalı bi mevzular işin o boyutları.

@Mya Yani evet işkolik olmasından rahatsız olmadım zaten de tabi ilk tanıştığı zamanlar alışma sürecinde tuhafıma gidiyordu.Şimdi alışınca anormal gelmiyor :) Kendi işi başkasının işinde tabi kim ne derece emeklerinin karşılığını görürse o şekilde çalışıyor zaten fazlasını da vermek istemiyorsun istediğin karşılık yoksa.

business woman

Kayıtlı Üye
Koçlar toksik. Buraya yazmıştım benden biraz büyük akademik kariyeri olan sevgilim var diye. Onu o kadar çok aldatıcağımdan korkuyodu ki her fırsatta tepemdeydi bende paranoyağım ama bu akıl işi değil iki dk bulaşık yıkasam tlfna bakamasam bulaşık yıkadığıma inandırmak için 3 gün harcıyodum. Psikolojik şiddetten bahsetmiyorum. Öyle bi ruh hastasıydı. Ben gavat değilim deyip Sonra beni ghostladı😁 yemin ederim ki aldatmadım ve ondan sahiden hoşlanıyodum sonra bi oğlak burcu tarafından aldatıldım güneş yüzü görmemiş küfürlerim var da burda yasak 😁😂

nurumm

Kayıtlı Üye
@Parmesan sizin koçlar için düşündüğünüzü ben başaklar için düşünüyorum mesela :) eski kocamdan kaynaklı aynı anlattığınız sorunlu bir tipti, sonra eski sevglimin sevgilisi ( başak burcuydu ) doğru anladınız :) tuttu aradı benim sevgilimle aranda ne var falan filan kadın tam sorunlu nerden bileyim senin sevgilinin seni boynuzladığını bende senden öğreniyorum :D aslında burçtan ziyade burada kişilik tabi etkileri var burçlarının da ama herşeyi burca bağlamamak gerektiğini zaten anlamışınız oğlak tarafından aldatılıyorsunuz ama oğlak bi sevgili istiyorsunuz :D
Ben aslan burcu erkeği bi sevgili tercih ederdim şahsen ısmarlama olsaydı :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Sevgili @Keira nerdesiniz :( o kadar güzel destek oluyordu ki şu an aktif olsa benim de onun yardımına o kadar ihtiyacım var ki

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Koçlar toksik. Buraya yazmıştım benden biraz büyük akademik kariyeri olan sevgilim var diye. Onu o kadar çok aldatıcağımdan korkuyodu ki her fırsatta tepemdeydi bende paranoyağım ama bu akıl işi değil iki dk bulaşık yıkasam tlfna bakamasam bulaşık yıkadığıma inandırmak için 3 gün harcıyodum. Psikolojik şiddetten bahsetmiyorum. Öyle bi ruh hastasıydı. Ben gavat değilim deyip Sonra beni ghostladı😁 yemin ederim ki aldatmadım ve ondan sahiden hoşlanıyodum sonra bi oğlak burcu tarafından aldatıldım güneş yüzü görmemiş küfürlerim var da burda yasak 😁😂

hehe ortak küfür bankası oluşturalım benim de epey katkım olur :love:
Bence Koç da aldatıyordu, bu nedenle seni de yapıyor sanıyordu, gözlemlediğim ve tadından yenmez deneyimlerinden çıkardığım sonuç; birisi sizi aldatıyorsa kandırıyorsa sürekli sizi yapmadığınız şeylerle suçlar, kendi yaptıklarını size mal eder ;)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Parmesan
Eski sevgilisi balık yada ikizler olan birini bul, sana nimet gibi davranır ;)

@nurumm
Demekki oğlakların iyi özellikleri çok, düzgün karakterli, aldatması da istemeden yapılan hata, düzeltilebilir defo gözüyle görülüyor ;)

Başaklar tartışma gerilim ortamında son derece sinir bozucu olabiliyor.. en kötüsü başak bir yönetici, kadın yönetici yani..

Aslan da aldatıyor haha, sorsan ailesi her şeyden önemli, tek tük eve uğrar, çapkınlık için bir yerlere gidecekler onu da çağırır, emin ol, karısının yerinde olmak istemezdin..