Katina falı

nurumm

Kayıtlı Üye
Yok bazı insanlar hani cidden aldatma ihanet yok ama kafayı eşine yada sevgilisine endekslediği için sürekli onun her yaptığı hareketi ıncıklıyorlar ben de o tiplere şahit oldum. 😂 Bana uzak cehenneme direk ne halleri varsa görsünler.Bir insanın mutsuzluğuyla mutlu olan bir insan olmadım hiçbir zaman da yine de böyle bana ettikleri çıkmış diyorsun bazı huzursuzluklarını duyunca bi oh olsun demiyor değilim yalana gerek yok 😅

nurumm

Kayıtlı Üye
Demekki oğlakların iyi özellikleri çok, düzgün karakterli, aldatması da istemeden yapılan hata, düzeltilebilir defo gözüyle görülüyor
Heheeehee bu doğru :))
Aslan da aldatıyor hemde öyle böyle değil.Yinede ben aslan erkeklerini böyle kibar,naif, bakımlı, çok düşünceli olmasa da düşünceli,en çok da bencil ve egoist olmuyorlar o yönü cezbedici kılıyor yada ben o tiplerini tanıdım sanırım o yüzden :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@nurumm
Karısını sevgilisiyle sevgilisini de başkasıyla aldatan balıktır o emin misin burcundan ;)
Boğa erkeği daha az az aldatıyor olabilir miskinlikten :D
İkizler kadını çok fena tanıdıklarım öyle.. eski sevgilisi ikizler olan birini tanıdım, kendimi peygamber sandım ne çektiyse adam :)

Retro

Kayıtlı Üye
Erkeklerde yok maalesef..

Kadınlarda da yok.
21. yy, kadının kendini daha kendi gibi ortaya koyabildiği olanakları barındırdığı için kadınların da aldatması gayet normal. Şey- ..gayet anormal.
:D
Kadınlarda oğlak, terazi, boğa, yengeç

Oglak müdürü ile aldatır.
Terazi güzel gitar çalan entellektüel gözlüğü takan biri ile aldatır
Boğa libido taşması yaşarsa oracıkta aldatır.
Yengeç sert görünümünün içinde duygusallık sezinlediği primitif tiplerle aldatır.

Oglak çok sönük kaldı ama aldattı mı herkesten güzel aldatır. VR gözlüğü takar gibi aldatır yani.

Burca göre değil insanına göre bakmak lazım.
Mesela ben hiç aldatmam. Aldatan görürsem sevgilisine ispiyonlarım.

nurumm

Kayıtlı Üye
@nurumm
Karısını sevgilisiyle sevgilisini de başkasıyla aldatan balıktır o emin misin burcundan
Önce Koç burcunu tanıdım normal arkadasımdı bide öyle anlatışı varki gülmekten yerlere yatarsın. Evli kendisi 3 yıldır birlikte olduğu bi bekar bayan var ve başka bekar bi bayanla da yeni tanışmış 3 aydır görüşüyorlarmış.Adamın sevgilileri bi arkadas ortamında bir araya gelirler tesadüf bu ya.sonraki sevgili der ki .... sen nerden tanıyorsun Swarmında eklisin 3 senelik sevgilim der 😂 nasıl yani o benim sevgilim falan ortalık kızışır.Eski sevgili gururuna yediremeyip adamı terk eder yenisini de başıma bela olacak diye adam ayrılamaz 3 ay kadar daha onla devam eder sonra bitirir.Eskisinden özür diler eder onun değeri başkaydı çünkü dedi.sonra kız açık çaık demiş sen evliyken ben senleyim evlilikde düşünmüyordum böyle devam edelim demiştim ama sana değmez evlenecek birini bulduğum anda seni terk ederim.dediğini deyaptı demişti biriyle çok geçmeden evlendi bizi de bitirdi.ama sorsan hayatımdam bi ton kadın geçti onun yeri içimde şuramda ( kalbini göstererek ) demişti.

nurumm

Kayıtlı Üye
Mesela ben hiç aldatmam. Aldatan görürsem sevgilisine ispiyonlarım.
o işler her zaman öyle olmuyor bende birisinin aldattığını bildiğim halde ve elime düştüğü halde inkar etmiştim.Her bildiğin şey heryerde söylenmiyor maalesef.birde sevdiğin insansa karşındaki kıyamıyorsun öylesine yaşanmış birkaç bişeyle hayatını alt üst olması kolay değil deyip. biz salak terazilere mahsus belki de 😂

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
o işler her zaman öyle olmuyor bende birisinin aldattığını bildiğim halde ve elime düştüğü halde inkar etmiştim.Her bildiğin şey heryerde söylenmiyor maalesef.birde sevdiğin insansa karşındaki kıyamıyorsun öylesine yaşanmış birkaç bişeyle hayatını alt üst olması kolay değil deyip. biz salak terazilere mahsus belki de 😂
Teraziler çok merhametli oluyor kadınları fenadır belki bilemem :D Ama erkekleri kibar, anlayışlı ve merhametli.. aldatacaklarına da pek ihtimal vermem..
Koç erkekleri fena gördüğüm kadarıyla hiç bir aldatma fırsatını kaçırmıyor, Yay lar bu konuda epey tecrübeli diye biliyorum ;)

nurumm

Kayıtlı Üye
Yay olarak tanıdıgım bi erkek evli yine, sevgilisi var baya sevgiliden öte ev açmış gibi bişeydi.O da yetmezdi başka kadınlarda girerdi hayatına neden yapıyorsun dediğimde birini seviyorum diğerine aşığım eee peki daha diğerleri dediğimde cevap:çok hoş kadınlar :)) derdi.Bencildi,egoistti.Yüzüne de söylerdim.Sonra sadakatsiz dizisinde aynı replikler dönmüştü aaa bak senin dizini yapmışlar diye bi ara tiye almıştım :)

Retro

Kayıtlı Üye
Aldatmamak yüksek bir vasıf gerçekten. Aldatmayabilmek önce bakışları zaptetmekle başlar. Gözler kaymaya başladı mı o gün aldatmasan da, aldatacağın güne doğru ilmek ilmek işlersin kendini.

Gençken ben de aldattım şaka bir yana. Çünkü ilişki çoktan tükenmiş, geriye toxic bir bağ kalmıştı. Kendimi kurtarmak için kendimi anlayan birini buldum ve bir süre onunla ilgilendim. Sonra da bir yavru kediyi acımadan öldürmek gibi gelen bir ayrılık konuşması yapmak zorunda kaldığım günü hala da unutamıyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
Sevmezsem beni sıkıyor boğuyorsa karşımdaki insan ve bi değer vermiyorsam açıkcası aldatmaktan çekinmem.( Ki aldatmadığımızı nerden çıkardın @Mya 😂 ) Seviyorsam değer veriyor ve değer görüyorsam fizana da gitse günlerce görmesem de başka bi ilişkiye atlamam kaybetmekten korkarım.birgün kaybetsem bile bu aldatmaktan ( benden ) dolayı olmasın gerçekten üzülürüm.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sevmezsem beni sıkıyor boğuyorsa karşımdaki insan ve bi değer vermiyorsam açıkcası aldatmaktan çekinmem.( Ki aldatmadığımızı nerden çıkardın @Mya 😂 ) Seviyorsam değer veriyor ve değer görüyorsam fizana da gitse günlerce görmesem de başka bi ilişkiye atlamam kaybetmekten korkarım.birgün kaybetsem bile bu aldatmaktan ( benden ) dolayı olmasın gerçekten üzülürüm.
Ben sevmediğim kişiye bağlı kalıp sevdiğimi aldatabilirim tabi hak ederse ;)

business woman

Kayıtlı Üye
Ben balık burcu kadınıyım yükselenim ve güneş burcum da balık bi tek ay burcum akrep. bende aldatmam sadece daha zeki ve disiplinli birini görürsem hayran kalırım 😁