Katina falı

Retro

Kayıtlı Üye
Öyle bir hale geldik ki eşimizle değil işimizle evliyiz. Eve yorgunluk ve iş stresi de götürüyoruz. Ama işyerine evdeki huzurumuzla gidiyoruz. Hele değişik departman çalışanlarının hatta stajyerlerin olduğu şirketlerde kurtla kuzular dip dibe oluyorlar.

Hele 5 yıldızlı oteller, animatörler, kat hizmetlileri puuuuu...

Neler gördüm neler. Ne baskınlar yaptım. Kaç kişiyi disipline verdim işten attırdım..

Retro

Kayıtlı Üye
Öyle bir hale geldik ki eşimizle değil işimizle evliyiz. Eve yorgunluk ve iş stresi de götürüyoruz. Ama işyerine evdeki huzurumuzla gidiyoruz. Hele değişik departman çalışanlarının hatta stajyerlerin olduğu şirketlerde kurtla kuzular dip dibe oluyorlar.

Hele 5 yıldızlı oteller, animatörler, kat hizmetlileri puuuuu...

Neler gördüm neler. Ne baskınlar yaptım. Kaç kişiyi disipline verdim işten attırdım..

İnsanların çılgınlık yapmalarına karşı değilim. Hatta teşvik edici taraftayım. Ama işin raconunda yakalanmamak var. İnsanlar yasak ilişkileri öyle gizli şekilde yaşıyorlar ki, bunu belgelemek isteyenler de aynı sinsilikte insanların mahremine kadar sızıyor. ne kadar ironik bir durum.

Ünlü biri kendi mülkünde istediğini yapar, ama karısını/sevgilisini aldatıyor şüphesi varsa bir paparazzi o mülke kaçak girip suç işlemeyi bile göze alabiliyor. Sonuçta görüntü elde etti ise bu sefer de avantajlı taraf oluyor. Mülküme izinsiz girdi diye dava açarsan seni anında bitirecek kanıtları olduğunu da biliyorsun.

Tam bir GTA oyunu gibi P

Ü

Üye silindi 76175

@Mya Yay özelliklerimi ilk gençlik yıllarımda bıraktım sanırım, insan ilerleyen yaşlarda yükselenin yapısına geçiş yapıyor olsa gerek.

Yapsam nasıl yapardım?

Yeni bir yüz, yeni bir kimlik...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Mya Yay özelliklerimi ilk gençlik yıllarımda bıraktım sanırım, insan ilerleyen yaşlarda yükselenin yapısına geçiş yapıyor olsa gerek.

Yapsam nasıl yapardım?

Yeni bir yüz, yeni bir kimlik...

Yükselenin neydi pekki ona göre yorum yap, aslan mıydı koç mu :)
ehehhe koç çok fena ya :D

Ü

Üye silindi 76175

@Mya Yaptım ya, yeni bir yüz yeni bir kimlik. İzimi kaybettiremeyeceksem yeltenmem bile

Retro

Kayıtlı Üye
@Retro
Sen söylemedin ama burcunu aldatma stilini

Benim burcum zirveye tırmanmayı seven bir burç.

Zeki, çevik, kıvrak, vahşi, akıllı, uslu, sakin, sessiz, disiplinli, derinden, derinin altından, gür bir sesle, fısıldayan bir üslupla, sevdiği kadını elde etmek için haddini așabilen, delirtmeden bırakmayan, delirtince kendini özleten bir burç.

Ben aldatmayı anca yerine göre bir enstrüman olarak kullanırım. Durduk yere aldatmam, aldatirken düşkündürmeyi severim.

Aldatma stilim :
Sevdiğim kadını aldatarak onun kendime aldanmasını sağlayacak her türlü aldatma işine kafam basar.

Sahtekar esnaf üslubu ile de, spiritual mentor üslubu ile de aldatmıșlığım vardır.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 76175

Benim burcum zirveye tırmanmayı seven bir burç.

Zeki, çevik, kıvrak, vahşi, akıllı, uslu, sakin, sessiz, disiplinli, derinden, derinin altından, gür bir sesle, fısıldayan bir üslupla, sevdiği kadını elde etmek için haddini așabilen, delirtmeden bırakmayan, delirtince kendini özleten bir burç.

Ben aldatmayı anca yerine göre bir enstrüman olarak kullanırım. Durduk yere aldatmam, aldatirken düşkündürmeyi severim.

Aldatma stilim :
Sevdiğim kadını aldatarak onun kendime aldanmasını sağlayacak her türlü aldatma işine kafam basar.

Sahtekar esnaf üslubu ile de, spiritual mentor üslubu ile de aldatmıșlığım vardır.

Çünkü kadınların asla karşı koyamayacağı 4 şeyi biliyorum. Ama bu tartışmaya açık değil😅
Kitabını yaz, uçan ejderhanın yüzen sevdiceği olsun ismi :D

moonse

Kayıtlı Üye
Koçlar toksik. Buraya yazmıştım benden biraz büyük akademik kariyeri olan sevgilim var diye. Onu o kadar çok aldatıcağımdan korkuyodu ki her fırsatta tepemdeydi bende paranoyağım ama bu akıl işi değil iki dk bulaşık yıkasam tlfna bakamasam bulaşık yıkadığıma inandırmak için 3 gün harcıyodum. Psikolojik şiddetten bahsetmiyorum. Öyle bi ruh hastasıydı. Ben gavat değilim deyip Sonra beni ghostladı😁 yemin ederim ki aldatmadım ve ondan sahiden hoşlanıyodum sonra bi oğlak burcu tarafından aldatıldım güneş yüzü görmemiş küfürlerim var da burda yasak 😁😂
Bir Koç olarak toksik demeyelim de burcuma fazla sevip sahipleniyor diyelim 😁😁

Retro

Kayıtlı Üye
Fatih Ürek ve Banu Alkan koç burcuymuș.

Sonuç : Koçlar için ölmek var dönmek yok 😀

moonse

Kayıtlı Üye
Bir bayan olarak 15 yıldır aynı kişi Allah ne kadar ömür verirse artık bilemem burcumuzu gördünüz yaa vallahi ben ne kadar koç tanidiysam hepsi sevgi dolu.. en azından bayanlar da bu durum mevcut.. toksik balık burcudur net.. @Mya

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir bayan olarak 15 yıldır aynı kişi Allah ne kadar ömür verirse artık bilemem burcumuzu gördünüz yaa vallahi ben ne kadar koç tanidiysam hepsi sevgi dolu.. en azından bayanlar da bu durum mevcut.. toksik balık burcudur net.. @Mya
Balık burcu konusuna katılıyorum.. ama kadınlar neyse de koç erkekleri fena olur diye biliyorum gözlemlediğim kadarıyla.