Katina falı

business woman

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar balık burcu toksik değildir ben kadar balık burcu olan bi kadın yoktur herhalde 😂 ben üç günde bi uyuyorum çalışırken işimde gücümde home Office takılıyorum beni dürten diğer burçlar 😅

nurumm

Kayıtlı Üye
Yani evet balıklarda öyle çok gördüğünüz gibi değiller aslında benim kankim balık burcudur mükemmel bi insandır canını verir yabi iste o derece.lakin damarına basarsan görünme gözüne tersi fena tersttir oda insanına göre.Bana 10 yıldır mesela her kahrımı çeker bi öllüyün körü dememiştir 😂😂😂

nurumm

Kayıtlı Üye
Benim burcum zirveye tırmanmayı seven bir burç.

Zeki, çevik, kıvrak, vahşi, akıllı, uslu, sakin, sessiz, disiplinli, derinden, derinin altından, gür bir sesle, fısıldayan bir üslupla, sevdiği kadını elde etmek için haddini așabilen, delirtmeden bırakmayan, delirtince kendini özleten bir burç.

Ben aldatmayı anca yerine göre bir enstrüman olarak kullanırım. Durduk yere aldatmam, aldatirken düşkündürmeyi severim.

Aldatma stilim :
Sevdiğim kadını aldatarak onun kendime aldanmasını sağlayacak her türlü aldatma işine kafam basar.

Sahtekar esnaf üslubu ile de, spiritual mentor üslubu ile de aldatmıșlığım vardır.
Vallahi yayları bir yay olarak o kadar güzel özetlemişin ki 👍👌 diyecek söz yok

Alakan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar balık burcu toksik değildir ben kadar balık burcu olan bi kadın yoktur herhalde 😂 ben üç günde bi uyuyorum çalışırken işimde gücümde home Office takılıyorum beni dürten diğer burçlar 😅
Balık burcu erkekleri çok yapışkan ve aşırı derecede kafalarında kuruyorlar 🫠 ama kadınları çok tatlı arkadaş oluyor. Balık burcu kadın arkadaşlarımdan hep iyilik gördüm.

Alakan

Kayıtlı Üye
Yayların adı çıkmış.
Buna da hemen bir cevap vereceğim deneyimlediğim. Benim yay burcu bir erkek arkadaşım oldu. Tam bir yıl peşimden koştu, ben istemiyordum. Sonra dedim ki hep kendi gönlümüzün istediklerine gittik ne oldu biraz da böyle deneyelim. Sonra her şey yolunda giderken beni terk etti. Bir de üstüne aldatılmışım. Hayır madem aldatacaktın niye zorla girdin hayatıma? 🥲🙃

Ü

Üye silindi 76175

Buna da hemen bir cevap vereceğim deneyimlediğim. Benim yay burcu bir erkek arkadaşım oldu. Tam bir yıl peşimden koştu, ben istemiyordum. Sonra dedim ki hep kendi gönlümüzün istediklerine gittik ne oldu biraz da böyle deneyelim. Sonra her şey yolunda giderken beni terk etti. Bir de üstüne aldatılmışım. Hayır madem aldatacaktın niye zorla girdin hayatıma? 🥲🙃
Yay emekçileri sendikası başkanı olarak derhal bir kınama yayınlıyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
Başka erkek sandıgım kadın olan varsa kadınım desin 😃 yada profile cinsiyet güncellemesi istiyoruz urum 😀 kami ile retro kaldı onlarda kadın çıkarsa düşüp bayılcam 😬🫠

Alakan

Kayıtlı Üye
Başka erkek sandıgım kadın olan varsa kadınım desin 😃 yada profile cinsiyet güncellemesi istiyoruz urum 😀 kami ile retro kaldı onlarda kadın çıkarsa düşüp bayılcam 😬🫠
Ay beni erkek mi sanıyordunuz hahaha isim sanırım eril çağrışım yapıyor

Retro

Kayıtlı Üye
Vallahi yayları bir yay olarak o kadar güzel özetlemişin ki 👍👌 diyecek söz yok

Vallahi yay değilim ama
kami ile retro kaldı onlarda kadın çıkarsa düşüp bayılcam 😬🫠

Kendimi ifșa edeyim,

Kuzey Güney dizisinde Kuzeyin bir Sunday-Man arkadaşı vardı. Pazarda üstüne başına hatta kafasına sudyen takıp ablalara sudyen satıyordu. Rekabetçi ve yenilikçiydi. Ablalar sıraya girerdi.

Iște ben o Sunday-man' im.
😁

Ü

Üye silindi 76175

Vallahi yay değilim ama

Kendimi ifșa edeyim,

Kuzey Güney dizisinde Kuzeyin bir Sunday-Man arkadaşı vardı. Pazarda üstüne başına hatta kafasına sudyen takıp ablalara sudyen satıyordu. Rekabetçi ve yenilikçiydi. Ablalar sıraya girerdi.

Iște ben o Sunday-man' im.
😁
hedef şaşırtıyor, @Retro 1.84 boyunda sarışın mavi gözlü, ince belli, baba tarafından slav, lakin yerine göre muhafazakar ve edepli bir afet-i devran.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Retro Kuzey-Güney izlemezdim 🤭🫣 bir bölüm bile bakmışlığım yok 😅
Benim beyin error verdi zaarr ben sanki sizi yay burcu gibi mi okudum diye bi algıladım 😅

Retro

Kayıtlı Üye
@Retro Kuzey-Güney izlemezdim 🤭🫣 bir bölüm bile bakmışlığım yok 😅

O zaman kendimi başka türlü ifşa edeyim,

Retro : sadakatin erkekte vücut bulmuș hali. Retro : uğrar ve çatlakları kırar, Retro : döner dolaşır yine aynı yere gelir. Retro : gelişimin olmazsa olmazıdır.

Peki sizin hala bir Retronuz yok mu?
😜

Benim beyin error verdi zaarr ben sanki sizi yay burcu gibi mi okudum diye bi algıladım 😅

Yok beyniniz doğru okudu.
Sadece bazen işler zora girdiğinde manevra alanı açmak için yay gibi rol yapabiliyorum. Öyle bir ana denk gelmiş olabilirsiniz))

Ü

Üye silindi 76175

O zaman kendimi başka türlü ifşa edeyim,

Retro : sadakatin erkekte vücut bulmuș hali. Retro : uğrar ve çatlakları kırar, Retro : döner dolaşır yine aynı yere gelir. Retro : gelişimin olmazsa olmazıdır.

Peki sizin hala bir Retronuz yok mu?
😜

Yok beyniniz doğru okudu.
Sadece bazen işler zora girdiğinde manevra alanı açmak için yay gibi rol yapabiliyorum. Öyle bir ana denk gelmiş olabilirsiniz))

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yani evet balıklarda öyle çok gördüğünüz gibi değiller aslında benim kankim balık burcudur mükemmel bi insandır canını verir yabi iste o derece.lakin damarına basarsan görünme gözüne tersi fena tersttir oda insanına göre.Bana 10 yıldır mesela her kahrımı çeker bi öllüyün körü dememiştir 😂😂😂
Çünkü balıklar arkadaşına çevresine iyidir. Benim de vardı balık arkadaşım hayatındaki insana yaptıklarından dehşete kapılıp ama sen çok iyisin bunu nasıl yaptın dediğimde ben sana iyiyim demişti. İkizlerin de arkadaşlığı iyidir ama sevgililerine pek kibar değil.
Terazi hem arkadaşlık olarak hem de ikili ilişkilerde iyidir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Retro yay degil tahminlmce kova etkileri almış sanki.. insancıl, sosyal, konuşkan, araştırmacı gelişkin bir zihin yapısı. Aldatan oynak olmadığı için birkaç ihtimal kalıyor, akrep, terazi, oğlak.. tavır olarak bence oğlak ;)