istanbul buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

awra

Banlı Kullanıcı
ay çok hoşsunuz hepiniz tüh ben eksik olucam..

iklim_su

Kayıtlı Üye
valla bende eksik olcam ...=((( valla çok üzülüorum ama siz buluşcanız içinde mutluyum ayırcaa....ankara buluşması bi an önce olsun noluuuurrrrrrrrrrr

awra

Banlı Kullanıcı
İklim su ısrar edelim de hemen Ankarada:Angel_anim: da toplantı yapılsın...

iklim_su

Kayıtlı Üye
eet awra eet kesinlikle bi an önce yapılsın=))haydi ankaralılar destek verin=)

origanum

Yönetici
Çok özeniyorum yaaa. Yıllar önceki evime 5 dk lık mekandasınız. Keşke ben de yanınızda olabilseydim.
Şimdi İstanbulda olmak vardı ...

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bende gelemiyorum awra çok bozuldu kafam ya ama eğer ankarada da toplanırsanız ve ben gene gelemzsem evden kaçacam yeter artıkın :)

PUNKY

Kayıtlı Üye
Ankara ve İzmir'de de yapılır inşallah...

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
adanada yapmazsınız di mi adana mersin gelen olursa ben burdayım hadi bakalım resim falan çekinin de bizde bakalım

aura

Banlı Kullanıcı
taksımde alman hastanesının yanında 5ıncı katta ne varkı cıkaramadım:willy_nilly:

PUNKY

Kayıtlı Üye
taksımde alman hastanesının yanında 5ıncı katta ne varkı cıkaramadım:willy_nilly:

Mekanın adı 5.Kat güzelim...oraya kadar gel çıkarırsın...epey deniz gören nezih bir ortamdır, sevdiğim bir yerdir...Hatta oraya kadar gitmişken foruma reklam vermelerini teklif edeyim oldu olacak hehehe

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
tarih yaklaştı ben heyecan yaptım akşam da bi dizi izledim kız evden kaçıp ist.a gidiyordu allah allah bu bir mesaj mı acaba? :) umut fakirin ekmeği..

PUNKY

Kayıtlı Üye
tarih yaklaştı ben heyecan yaptım akşam da bi dizi izledim kız evden kaçıp ist.a gidiyordu allah allah bu bir mesaj mı acaba? :) umut fakirin ekmeği..

İstanbul buluşmasına kaç kişi gelecek merak ediyorum sanıyorum ki maksimum 12 kişi olacak bu sayı...inşallah yanılırım...

kermit

Kayıtlı Üye
valla ben yetişmeye çalışcam :) şu an memleketteyim umarım yetişirim :) daha uruma salça olcam :) hesabı ona yıkcam bi ton iş :) eee ne demiş atalar nerde beleş oraya yerlerş :)

PUNKY

Kayıtlı Üye
valla ben yetişmeye çalışcam :) şu an memleketteyim umarım yetişirim :) daha uruma salça olcam :) hesabı ona yıkcam bi ton iş :) eee ne demiş atalar nerde beleş oraya yerlerş :)

Umarım buraya bunu yazacak kadar samimiyetin vardır Urum ile...:p:p:p

kermit

Kayıtlı Üye
bu sitedeysem ve hiç bir şey saklamadan paylaşım yapıyor asalaklık etmiyorsam sitede sorun çıkarmıyorsam demek ki dostum, yapılan espiriye ise urum bişey demeyecektir, yanılıyor muyum

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşlar programda hiçbir değişiklik yok yarın hepimiz oradayız. Bütün arkadaşlarımıza kapımız açık herkes ibekliyoruz. Görüşmek üzere bizi bekleyin anacım baaay:sifone:

Denis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar programda hiçbir değişiklik yok yarın hepimiz oradayız. Bütün arkadaşlarımıza kapımız açık herkes ibekliyoruz. Görüşmek üzere bizi bekleyin anacım baaay:sifone:

birbirimizi nasıl tanıyacağımız hala muamma.....şairin birinin dediği gibi '' muammanın peşrevinde muallaktayız..''

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
ya tanırız zaten öyle toplu olarak birbirine benzemeyen insanların olduğu grub bi biz olucağız büyük ihtimalle
birde oradaki birine söyleyeceğiz böyle böyle bir arkadaş grubumuz var onlar gelecek eğer soran olursa yönlendirin bizim masaya diye böylece iş daha kolay olacak merak etmeyin onu.

Denis

Kayıtlı Üye
zaten öyle toplu olarak birbirine benzemeyen insanların olduğu grub bi biz olucağız büyük ihtimalle

diğer insanların birbirine benzeyeceğinin garantisi yok:(

birde oradaki birine söyleyeceğiz böyle böyle bir arkadaş grubumuz var onlar gelecek eğer soran olursa yönlendirin bizim masaya diye

Hah! işte budur duymak istediğim!
Parola: 'Forum grubu'' :hurray:

böylece iş daha kolay olacak merak etmeyin onu.[/

Tamam..Biraz daha rahatlattın..sağol

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
gelemeyenler online bağlantı yapacak haa söyleyeyim punky laptopını yanına alırsa muhteşem olur !! olmadı telefon bağlantısı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...