istanbul buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sellenay

Kayıtlı Üye
Yaa ben gelemedim. O kadar üzgünüm ki. Konuyu okumaktan bile kaçındım. Yule urum u ve diğer katılan arkadaşları gerçekten merak etmiş ve tanışmak istemiştim. Evime de çok yakındı toplanılan yer ama. Evimi misafir bastı. Ben çıkıyorum diyemedim.
Üstelik öyle evinde misafir ağırlayan ev kadını misyonumda yoktur.
Hayırlısı.
İstanbul buluşmasına katılamamanın üzüntüsü bir dahaki buluşmaya dek içimde kalacak..
:banghead:

LilithyBroken

Kayıtlı Üye
ankarada bu kadar kişi olduğunu bilmiyordum. havalar biraz ısınsınn yapalım yada bende toplanalım ve daha rahat olur her gelen kek pasta getirse oooooo bne güzel olur

aaa en iyisi biz gün mü yapsak büyü güne o hafta herkez ev sahibine kısmet açma para koruma yapıp getirsin:)
valla benim meşhur bi tarçınlı kurabiyem var, onu yapar getiririm :D

iklim_su

Kayıtlı Üye
ankarada bu kadar kişi olduğunu bilmiyordum. havalar biraz ısınsınn yapalım yada bende toplanalım ve daha rahat olur her gelen kek pasta getirse oooooo bne güzel olur

aaa en iyisi biz gün mü yapsak büyü güne o hafta herkez ev sahibine kısmet açma para koruma yapıp getirsin:)
ay bayıldım bu fikre=)))..toplanalım valla..havaların ısınmasına çok var ama daha urum..hava ısınmasada olur,hoş muhabbetlerle ısıtırız ortamı:party:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
oolur ısınmadan yapalım . evde bir iki tadilat var 3 ay oldu bitmedi bitsin yapalım

Doganay

Kayıtlı Üye
ben Ankara'lı deilim ama bir ayağım orda, kardeşim orda okuyor. İstanbul' dakini son dakikaya bıraktığım için tren bileti bulamadım, inşallah Ankara'dakinde tanışma fırsatı bulucaz:cheers2:

awra

Banlı Kullanıcı
Ay çok hoşsun URUM; pastaları ben yapıverem abla olaraktan...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
nisanda kadim bir arkadaşım yavrulayacak, o zaman ben bittabi ankara yolcusu olacağım. Nisanda yaparsanız ben de katılabilirim.

awra

Banlı Kullanıcı
Ayy canım Apneacım bu toplantı sensiz tadı olmaz bence ... ama oğlunuda getirirsen çok sevinirim ..Evet evet nisanda olsun...o zamana kadar kış deprsifliğinden çıkmış oluruz...napcaz eve tıkılıp..açık hava seven biri olaraktan... Belki dışarda bir yerde yapılır....Herkes pastaları börekleri yapıp getitir yine tabiki bende !!

Hani sigara içenler varsa dedim ben rahatsız oluyorumda acaip derecede....:party::cheers2::D

Sellenaycım, Hiracım, yarencim, sizlerde Ankaraya gelirsiniz olmazmı? şeker kızlarım benim..

Sellenay

Kayıtlı Üye
İstanbul da burnumun ucundaki toplantıya gelemeyen ben ankara ya misafir oluverirmişim .
Çok teşekkür ederim awra.
Umarım güzel bir buluşma olur.
Sevgiler...:cheers2::boat:

iklim_su

Kayıtlı Üye
gelin gelin ankaraya gelin=) nisana da yaparız..buluşurz bida buluşur=))

awra

Banlı Kullanıcı
Sellanay'cım kısmet olmamış.. olamayınca burnunun dibindede olsa olmuyor işte.. İklim su sen erdesin Ankarada mı?

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
hepiniz pissiniz pis pis pissiniz kimse adanaya gelmeyecek değil mi tuuuuu size.evden kaçıcam bu sefer sizin yüzünüzden millet kocaya kaçar bende mabete kaçıcam :)

awra

Banlı Kullanıcı
Kaç kıs aysari.. ben misafir ederim seni meraklanma... ailene tel açarız
kızn bize kaçtı deriz.. olur biteeeer ....Ama oğlum da küçük netces...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...