istanbul buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hepiniz pissiniz pis pis pissiniz kimse adanaya gelmeyecek değil mi tuuuuu size.evden kaçıcam bu sefer sizin yüzünüzden millet kocaya kaçar bende mabete kaçıcam :)

istanbuldan önce adanaydım bende salaklık gitmeden önce yazsaydım siteye amna ben çok sık gelirim adana mersine çok severim oraları sana özel gelirim ben merak etme

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
istanbuldan önce adanaydım bende salaklık gitmeden önce yazsaydım siteye amna ben çok sık gelirim adana mersine çok severim oraları sana özel gelirim ben merak etme

yihuuu çok sevindim (dahası evden kaçmama da gerek kalmaz ) çatlayın da patlayın ben uruma tarhana çorbası yapıcam buğday kaynatmaya gidiyorumm

deli_i

Kayıtlı Üye
urum Adıyamanada gel bekleriz misafirimiz olursun

awra

Banlı Kullanıcı
Aşk olsun Aysari sattın bizi...:biggrinjester:!!:oops:

:biggrinjester:Ay sende bizi Adana ya davet et bari oldu olacak...kaynatalım Adana'yı!! Adanın yolları taştan Aysari çıkardı bizi baştan...hahahah:D:beta1:

Maaazeretüm var ayool gelemiom Adanaya da çatlıyom kıskançlıktaaaaaaan...:biggrinjester:

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
chillout o ne biçim soru..dann diye.senin bulunduğun yerde ne işin varsa onunda o işi var yani..adıyamanlıları kızdıracaksın bakk.

hira

Kayıtlı Üye
Bende yavrukuşumu sırtıma bağlar gelirim artık:party:

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Aşk olsun Aysari sattın bizi...:biggrinjester:!!:oops:

ahahah yok ya kimseyi satmadım..adanaya gelin tabi misafirim olun ..anneme de derimki artık anne mabetten arkadaşlar geldi biraz takılıcaz anam da "neyiinnnn? "der..uuuf muhteşem..bu aralarda adana moda oldu yalnız diziler tv programları,bi tanesininde alakası yok haa...hele o beyaz gelincik nasıl diziydi arabayla adananın en güzel yerlerini gösteriyordu millet de vay beaa adanaya bak falan derdi.halbuki anlamıyordum bak bilen bilir la nası oluyor da o gelincik hanım ziyapaşadan çıkıp balcalıyı buluyordu ? cık cık..spekülasyon yok..adanaya gelin...tarhananızı için gidin...

hiranın da yavrukuşunda başımın üstünde yeri var...dynamic de gelsin tam olsun !

deli_i

Kayıtlı Üye
Tamam şimdi Diyarbakırda olabilirim.. Ama ne demişler Tilkinin dönüp Dolaşacağı yer Adıyamandır:)) siz gellin isterseniz Diyarbakirda yada isterseniz Adıyamanda misaifirm olun ağırlarım sizi baş üstünde yeriniz vardir..!

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
hadi saçmalama takımı sizi tekrar bizim bölüme taşımadan siz bana kaçın isterseniz..konu buluşma neyin derken iyice dağıldı yani..aysarının canı tarhana çekiyor belli.

omlplt

Kayıtlı Üye
nısan gıbı falan yapılacaksa su ankara bulusması gunubırlık gıdılebılır aslında bı pazar sabah cıkılır aksam donulur ne varkı bunda:nopity:

awra

Banlı Kullanıcı
Son söz URUM un bakalım..:party:

Aysari senin şu tarhana çok özel bir tadımsa Ankaraya da getirde bizde nasiplenelim yahu...Annen Adana'nın güneşinde ne güzelde kurutmuştur ..

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
konuyu çok dağıttık affedin arkadaşlar....

bizim tarhana çok özel bir tadım evet daha yoğurtlu döğmesi falan daha şiş galiba..amaan konuyu kapattım milletin canı istiyor sonra.bunun hamilesi var canı çekeni var...ben hepinize yapıp yollarım ancak yazın çnkü şimdi bitmek üzere..

Sellenay

Kayıtlı Üye
aysarı siz yoğurtlu buğday çorbasına "tarhana" diyorsunuz ama tathananın aslı çok meşakketle hazırlanan bir hamurun kurutulup ufalanmasından meydana gelir.
Hakikaten konu dağılmış. Neredeyse ve benimde şimdi ki katkımla yemek bloglarına dönmek üzere...
adana da çok renkli bir buluşma olacağını gözlemelememek imkansız.
:cheers2: ne güzel.. Off İstanbul u nasıl kaçırdım ben yaaaa...:banghead:

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
yok benimkide aynı çorba ben anlatamadım aynı dediiğin gbi

:biggrinjester:Ay sende bizi Adana ya davet et bari oldu olacak...kaynatalım Adana'yı!! Adanın yolları taştan Aysari çıkardı bizi baştan...hahahah:D:beta1:
aa awra ben görmemiştim bu mesajlarını kadın çatlamış ayol gel gel bir hal çaresine bakarz

awra

Banlı Kullanıcı
takılalım dedik azcık yaneee:cheers2::biggrinjester::party:

Ursula

Kayıtlı Üye
Buluşma oldumu arkadaşlar? Olmadıysa gelmek isterim.

Ben neden edit yapamıyorum acaba? Herneyse kaçırmışız. Diğer buluşmayı bekleyelim öyleyse.

logii

Kayıtlı Üye
Normal üyeler edit yapamamaktadır. Sadece moderatör ve adminler yapabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...