İstanbul Amerikan Gemisi gelmesi ve deprem olması?

Atiha

Banlı Kullanıcı
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar Bir kaç gün önce gelen ABD Gemisinin Kağıthane ilçesinde 05.02.2023 tarihinde saat 03.15 Meydana gelen deprem ile ilgisi olabilirmi? Teorileri severim gerçek olma ihtimallerine göre ama sanmıyorum yine de fikrinizi almak isterim.1675612547688.png

Denizc

Kayıtlı Üye
Bu konuyla alakali youtube ta bugün bir video gormustum sanirim sizde izlediniz. Bana sacma geliyor ellerinde boyle bir h.a.a.r.p teknolojisi varsa bile bunu aciktan aciga getirdikleri bir gemi ile degilde yuksek gizlilikte kimseye hissettirmeden belki bir denizaltiyla yapmalari gerekmez mi diger turlu cok aptalca olur.

Atiha

Banlı Kullanıcı
Bu konuyla alakali youtube ta bugün bir video gormustum sanirim sizde izlediniz. Bana sacma geliyor ellerinde boyle bir h.a.a.r.p teknolojisi varsa bile bunu aciktan aciga getirdikleri bir gemi ile degilde yuksek gizlilikte kimseye hissettirmeden belki bir denizaltiyla yapmalari gerekmez mi diger turlu cok aptalca olur.
Doğru aslında saçma olur ve şey videoyu izlemedim atma şansınız varsa linkini atarmısınız.

Retro

Kayıtlı Üye
Komplo teorisyenleri gelişine vurmayı çok severler.

Bence haarp gemisi değil bu.

Sonuçta şu an boğazlarımız yerli ve milli değil malesef, uluslar arası ortak sular olarak geçiyor.

1936 Montrö boğazlar sözleşmesi ile ancak milli tehdit oluşursa veya hükmen savaşa girersek boğazları dilediğimiz gibi kapatabiliyoruz. Onun haricinde NATO müttefiklerine de Rusya' ya da açık boğazlar. Yol geçen hanı.

Amerika sanırım sondaj yapan gemilerimize bir gövde gösterisi yapmak istemiş olabilir. Sonuçta adamların üssü var ülkemizde.

Retro

Kayıtlı Üye
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar Bir kaç gün önce gelen ABD Gemisinin Kağıthane ilçesinde 05.02.2023 tarihinde saat 03.15 Meydana gelen deprem ile ilgisi olabilirmi? Teorileri severim gerçek olma ihtimallerine göre ama sanmıyorum yine de fikrinizi almak isterim.Ekli dosyayı görüntüle 2546

Son depremlerden sonra ben bir daha düşündüm.

Alt alta koyunca zihin komplosuz bir şekilde düşünmekte zorlanıyor.

Bir taş köprü bile kolayca çözülebiliyor üstünden uygun adım marș yürüyüşü ile geçerseniz. Veya bir asvalt delme makinesini bir taş köprü üzerinde calıștırırsanız, zemini delmeseniz bile ters titreşim ile köprüyü kolayca çözerek yıkabiliyorsunuz. Bunun deneyini history Channel'da yapmışlardı. Tek gereken şey uykun titreşimin o frekans aralığını bulmak. Bazı köprüler saniyede 20 titreşimle çözülmeye bașlarken, bazıları 60, 100 hatta 300 titreşimle çözülüyorlardı.

Bence yer altında sıkışmış ve birbirine basınç uygulayan jeolojik katmanlar da doğal veya yapay titreşimlere maruz kaldıklarında, depremler tetiklenir.

Tersten yerleştirilmiş taş bloklardan oluşan köprüler nasıl ki belli titreşimlere yerlebir edilebiliyorsa, depremler de aynı şekilde tetiklenebilir.

Radyo dalgaları nasıl iyonksferden kolayca nakledilebiliyirsa, elektromanyetik frekanslar da nakledilebilir, doğru frekans eşiği ile de anahtar kilit uyumu oluşabilir ve bir bölgedeki sıkışmış enerji bu yolla detone edilebilir.

Atiha

Banlı Kullanıcı
Son depremlerden sonra ben bir daha düşündüm.

Alt alta koyunca zihin komplosuz bir şekilde düşünmekte zorlanıyor.

Bir taş köprü bile kolayca çözülebiliyor üstünden uygun adım marș yürüyüşü ile geçerseniz. Veya bir asvalt delme makinesini bir taş köprü üzerinde calıștırırsanız, zemini delmeseniz bile ters titreşim ile köprüyü kolayca çözerek yıkabiliyorsunuz. Bunun deneyini history Channel'da yapmışlardı. Tek gereken şey uykun titreşimin o frekans aralığını bulmak. Bazı köprüler saniyede 20 titreşimle çözülmeye bașlarken, bazıları 60, 100 hatta 300 titreşimle çözülüyorlardı.

Bence yer altında sıkışmış ve birbirine basınç uygulayan jeolojik katmanlar da doğal veya yapay titreşimlere maruz kaldıklarında, depremler tetiklenir.

Tersten yerleştirilmiş taş bloklardan oluşan köprüler nasıl ki belli titreşimlere yerlebir edilebiliyorsa, depremler de aynı şekilde tetiklenebilir.

Radyo dalgaları nasıl iyonksferden kolayca nakledilebiliyirsa, elektromanyetik frekanslar da nakledilebilir, doğru frekans eşiği ile de anahtar kilit uyumu oluşabilir ve bir bölgedeki sıkışmış enerji bu yolla detone edilebilir.
Bende history Channel'ın bir videosunu görmüştüm O videoda belli frekanslar verilerek deprem oluşturuluyordu bence deprem yaratmak olmasa da bence tetiklemek gibi bir olay olabilir şöyle bir şey duymuştum 90 lardaki deprem gerçekleşmeden önce yine bir abd gemisi gelmiş ve gitmiş şimdi yine geldi ve deprem oldu şunuda düşünüyorum ama neden bu kadar dikkat çekici bir şey yapsınlarki?

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Bende history Channel'ın bir videosunu görmüştüm O videoda belli frekanslar verilerek deprem oluşturuluyordu bence deprem yaratmak olmasa da bence tetiklemek gibi bir olay olabilir şöyle bir şey duymuştum 90 lardaki deprem gerçekleşmeden önce yine bir abd gemisi gelmiş ve gitmiş şimdi yine geldi ve deprem oldu şunuda düşünüyorum ama neden bu kadar dikkat çekici bir şey yapsınlarki?

Belli bir frekans aralığı ile yapılabilir ama bir gemi bu gücü oluşturacak güce sahip değildir. Bu enerjiyi oluşturmak ve iletmek için bile çok ciddi bir güç üretimi olması gerekir. Bu gemiyle bunun alakası yok kaldı ki iyonosfere böyle bir enerji iletimi olsaydı çok ciddi kuş ölümleri vs görülürdü.

Retro

Kayıtlı Üye
Belli bir frekans aralığı ile yapılabilir ama bir gemi bu gücü oluşturacak güce sahip değildir. Bu enerjiyi oluşturmak ve iletmek için bile çok ciddi bir güç üretimi olması gerekir. Bu gemiyle bunun alakası yok kaldı ki iyonosfere böyle bir enerji iletimi olsaydı çok ciddi kuş ölümleri vs görülürdü.

Haarp, depremleri oluşturacak o büyük enerjiyi nakletmiyor ki. Sadece senin yer tabakanı manipule edecek kadar cılız bir titrem gönderiyor. Gerisi zaten kendi kendine oluyor. Bunun mucidi de zaten tesla. Çok eski bir teknolojik patent aslında. Tesla şimşek çaktırmadı mı? Çaktırdı. Elektriği bedeninde geçirerek bir ampulü yakmadı mi? Yaktı.

Bu adam elektromanyetik rezonansları transfer etmenin mikro ve makro ölçekte tüm denemelerini başarı ile sergiledi.

Retro

Kayıtlı Üye

Mesela şu kısa videoya bir bakın :

Frekansların ne kadar gizli ama mutlak değerde olduğunu göreceksiniz.

Şimdi biz ülkemizde hangi tip ince ve sabote edici Frekansların kullanıldığını bilemiyoruz.

Öyle frekanslar var mesela dna nı bozuyor. Ya da tamir ediyor, ya da işte boyut kapını açıyor, Ya da fay hattının anti frekansı atıyorum 1001 hertz ise, sen 1000 hertz'e çıksan bile onu çözemiyorsun. Ama saniyede tam 1001 titrem değerini yakaladığın anda yer altı katmanların tepki vermeye başlıyor ve depremin kilidini de açabiliyorsun bu yolla.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye

Şimdi biz ülkemizde hangi tip ince ve sabote edici Frekansların kullanıldığını bilemiyoruz.

Öyle frekanslar var mesela dna nı bozuyor. Ya da tamir ediyor, ya da işte boyut kapını açıyor, Ya da fay hattının anti frekansı atıyorum 1001 hertz ise, sen 1000 hertz'e çıksan bile onu çözemiyorsun. Ama saniyede tam 1001 titrem değerini yakaladığın anda yer altı katmanların tepki vermeye başlıyor ve depremin kilidini de açabiliyorsun bu yolla.
Dediğin doğru ama yanlış yıllardır frekans ve etkileri üzerine profesyonel olarak çalışıyorum. Öyle cılız bir etkiyle böyle bir deprem yaratılmaz o mesafeden. o gemi bunu başaramaz.

Retro

Kayıtlı Üye
Dediğin doğru ama yanlış yıllardır frekans ve etkileri üzerine profesyonel olarak çalışıyorum. Öyle cılız bir etkiyle böyle bir deprem yaratılmaz o mesafeden. o gemi bunu başaramaz.
Ben gemi yaptı demedim, gemi anca kumanda merkezi olabilir hem.
Keramet gemide değil ki, teknolojide.

Siyasi bir mesaj vermek için gövde gösterisi yapmak istemiş olabilirler.

Sonuçta senin elinde böyle bir teknoloji olacak, halk gerçekleri bilmeyecek ama istihbarat herseyin farkında olacak.

E kim olsa elindeki gücü mihattabina hissettirecek o ince mesajı verirdi.

Sonuçta diploması savaşları da oluyor masada. Kimin ne kozu olduğu böyle durumlarda işe yarıyor asıl.

Alakan

Kayıtlı Üye
Böyle bir teknoloji yok. Bu tarz paylaşımlar insanları daha derin travmalara itiyor, yapmayın.
Siyasi mesajlar bu şekilde verilmez. Ülkeler de bu şekilde işgal edilemez zaten. İşgallerde savaşlarda ya da uyarılarda sadece politik bilim değil birçok bilimin alt dalları söz sahibi olur. Yetkililer de gelişigüzel değil bu bilim ışığında stratejik hareket ederler. Alanım o yüzden konuşuyorum. Bu ülkede acilen bilimin ciddi bir şekilde ele alınması gerekiyor. Aşılarla çip yerleştirilmesi, deprem tetiklenmesi vs deli saçması şeyler. Biz zaten bir afet ülkesiyiz. Kimsenin bir şeyi tetiklemesine gerek yok.
Bu ülkenin halkı cahil. Üniversite mezunu olup ekinoksu gece gündüz sürelerini bilmeyen insanlar var. Karaciğerinin yerini gösteremeyen insanlar var. Kolon kesme dersin ne olacak der keser. Buraya bina dikilmez dersin diker. Emniyet kemeri tak dersin "emniyet kemeri de öldürüyor ama" diye cevap verir. Suçluyu başka yerde aramak yerine önce bu cehalete odaklanmak gerekiyor. Bize bir yıkım yaşatmak için gemiye ya da herhangi bir teknolojiye ihtiyaçları yok. Biz zaten toplumsal olarak yıkımı yaşıyoruz yıllardır.

Retro

Kayıtlı Üye
Böyle bir teknoloji yok. Bu tarz paylaşımlar insanları daha derin travmalara itiyor, yapmayın.

İşin aslı insan öyle bir uyuşuk hale getirildi ki, ipin ucunu öyle bir kaçırdı ki, atı alan da Üsküdarı öyle bir geçti ki...

Devir, derin travmaları erkenden farkedebilme devri bile değil artık; devir travmaların kaçınılmaz olduğu gerçeği ile yüzleşme devri.

Bu kötü birșey mi? Değil. En azından sprituel uyanışlar sorumluluğu üstlenme ile başlar. Üstlenicez yapacak bisey yok.

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Evet H.A.A.R.P. var ama sandığı gibi değil o denli büyük bir güce sahip değildir.

Atiha

Banlı Kullanıcı

Evet evet bunun benzeri bir videoydu sanırım.