Uyku ile Uyanıklık Arasında Duyduğum Sesler

hiroraijin

Kayıtlı Üye
Merhabalar, 2 gün önce buna benzer konu acmistim 2 gündür geceleri basima geliyor iyice arttı son zamanlarda, ilkinde yine uykuya dalacagim esnada kulaklarımda böyle frekans sesleri olur ya mesela I-Doser deki gibi yoğun bir uğultu oyle bir ses oluyor sonrasinda vucudum komple uyuşurken kahkaha, çığlık sesleri geliyor ama o an gozlerimi yarı açabiliyorum yani istesem o an gozlerimi komple açıp sonlandirabilirim felç gibi olmuyorum. Bu akşamda başıma bir yenisi geldi, saat 18:00 sıralarında yatagimda uyuyakalmisim yine uğultu basladi ben bilerek gozlerimi acmadim bir yandan haz veriyor bu durum vucuduma, bakalim ne olacak gibisinden yine beklerken bu sefer kadın çığlığı ve odanın içinde koşuşturan hırlayan bir köpek gibi bir ses yanıbasimda gozlerimi yari aciyorum ama kimse yok, bilerek dinliyorum iyice bekledim bu sefer sanki deprem olur gibi yatak sallanmaya basladi o an isteyerek gozlerimi actim hersey sonlandi ne sallanma var ne ses. Son zamanlarda bunlar cok fazla oluyor sebebini cok merak ediyorum ne olabilir bu yasadiklarim? Hayatimda ise paranormal birsey yasamadim uyanik oldugum zamanlarda, sadece bu uyku uyaniklik arasinda bunlar cok sık olmaya basladı, bilgi sahibi birileri varsa yardimci olabilirmi? simdiden tesekkur ederim.

Ü

Üye silindi 45859

Birden fazla konu açmak forumda kirliliğe yol açar. Evet ortada bir sorun var ancak çare arayışı halihazırda konunuz güncelken gerçekten ikinci bir konu açmak mı?

Alakan

Kayıtlı Üye
Absoluta'nın rahat uyku için bir skripti vardı. İsminin "Dandigi" olması lazım. Forumda arayın bulun.