Duyduğum nefes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Gece 4 civarında yanımda birşey nefes alıyordu odamdaydı pencereler kapalı perdeler örtülü kapı kitli vaziyette bilgisayar oynarken kulaklıkla şarkı dinliyordum şarkı bitince yanımda birşey nefes alıyordu bi nefes sesi vardı okadar korktum şarkı açıp son sesle dinledim. sizce ne olabilir?

AğLan

Kayıtlı Üye
nefes olabilir kendi nefesinizden korkmuşsunuz anlaşılan bu satlerde yanlız olunca öyle olur

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
yok ben derin nefes almam gerçekten çok derin bi nefesti ve direk yanımdan geliyordu.

AğLan

Kayıtlı Üye
yaptığınız çağrışımar sonucu bi varlık musallat etmiş olabilirsiniz kendinize bu satlerde gösterirler derin nefes hisi verirler ve vucutta tüyler birden diken diken derin bi korku hissi gelir

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Aynen öyle oldu sitede biri cinleri hissetmek istiyorum demişti ordan kafama takıldı içimden bir kez bende söyledim ama sonradan vazgeçtim dedim.

AğLan

Kayıtlı Üye
Aynen öyle oldu sitede biri cinleri hissetmek istiyorum demişti ordan kafama takıldı içimden bir kez bende söyledim ama sonradan vazgeçtim dedim.
vaz geçtim dedim diye bi kural yok oyun değil bu bi abdest alın isterseniz bu satlerde misafirler çoktur gezen korkmanıza gerek yok çağrışım yaparsanız sıkıntı olur

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Ya çok gereksiz tehlikeli konu açıyorlar okuyunca böyle oluyo valla korkudan odamda yatmıyorum şuan çünkü o nefes çok derin ve net geliyordu korkudan kımıldıyamadım şarkı açtım.

AğLan

Kayıtlı Üye
Ya çok gereksiz tehlikeli konu açıyorlar okuyunca böyle oluyo valla korkudan odamda yatmıyorum şuan çünkü o nefes çok derin ve net geliyordu korkudan kımıldıyamadım şarkı açtım.
:D hissetiğiniz bişey deil bide gerçekte görseniz herşeyi yapardım diyorsunuz :D

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Düzgün zararsız rahatsız etmicek bir varlık daveti olsa denemek istiyorum sıkıntı vermicek bi davet ama varmı bilmiyorum :D hiç varlık daveti yapmadım denemem lazım belki korkumu yenerim.

AğLan

Kayıtlı Üye
:D öyle bişey yok her davet oldukça korkutucudur şuhan bi nefese tahamül edemiyosunuz o anda gelen sese o içinize geln boğulma hissine nasıl tahamül etceniz en ufak belirti budur davetlerde

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
:D ben son 3 yıldır geceleri uyanığım gündüzleri yatıyorum yarasa gibi oldum :D çok garip şeyler yaşadım gece olunca çok korkuyorum gündü olunca hiç korku olmuyor :D

AğLan

Kayıtlı Üye
doğal bişey gece gündüz farkı geceleyin bence evren serbestleşiyor gece yapılan ibadet olsun zikir olsun davet olsun daha fazla tutar vede zarar görme ihtimalinde yüksektir gündüz yapılan davetin tutucağını sanmam

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Davet yapmak istiyorum ama ne daveti yapsam emin değilim daha önce hiç davet yapmadım ilk olcak ve çok korkucam eminim :D

AğLan

Kayıtlı Üye
çok zor işler sıkıntılıda senbilirsin senin hayatın sonuçta

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Hem istiyorum hem korkuyorum :D ama cin mi çağırsam en düşük enerjili varlıklar cinler galiba ?? en az sıkıntılı olan hangisi szce

AğLan

Kayıtlı Üye
yaşı önemli daha çok sen seçmiyorsun gelen varlığı şansına ne gelirse büyük demon davetleri fln bulamazsın zaten

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
zaten ilk önce demon çağırmam küçükten başlamam lazım ama hangisinden.

AğLan

Kayıtlı Üye
önce korkunu yenmen lazım yoksa piskolojikman gidersin işe yarar davet bulmakta çok zor kişiye özel geliyormuş genelde

kıvep

Banlı Kullanıcı
Davet yapmaya küçükten başlayayım sonra büyüklere doğru gideriz diye bir şey yok. Karakterleri yaşamları dinleri farklı farklı büyük küçük diye nasıl sıralanır zayıfsa bile hırslıdır, güçlüyse olgun ve sakindir mesela.
Nefes sesine gelince ben bir ara geceleri nefes sesiyle zıplayarak uyanıyordum. Sonra anladım ki kendi nefesimmiş:)
İyaşadığının ne olduğunuvsen daha iyi bilirsin tabi :)

AğLan

Kayıtlı Üye
:D ufaktan başlıcak arkadaş sonra büyütücek aslında iyi düşünmüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...