Merhaba...

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim bu yüzden hata yaptıysam affedin.

Yüksek rütbeli(tahminim Baalzebub) bir cin tasallutu altındayım.

Kanıma sanki zehir karışmış.Ayaklarımın altından çıbanlar çıkıyor.

Boğazımda karanlık bir nefes var.

İşkenceler,vesveseler intihar ve delirtme çabaları.

Başımı kanatmaya çalışıyor.Başımda ağrı karıncalanma,gözlerim ve kulaklarım sanki flu olmuş.Basınç.

Kalbim kötü durumda.Vücudumu sürekli ateş basıyor.

Rukye düzenli okuyorum abdest alıyorum düzenli.Sigara bağımlılığım arttı günde zayıf düşmekten 5 paket sigara içiyorum.Kilo veriyorum canım yemek şstemiyor.

Doktora gittim bir şey bulamıyorlar.Hocalara gittim okuyup üflediler bir şey olmadı.

Bu arada kabuslar görüyorum.

1-Kanımdaki zehiri akıtmak için ne önerirsiniz?Udi Hindi yağı diye duydum?
2-Sülük ve hacamat ikisinide denedim.
3-Rukye ve dua dışında ne yapabilirim?

Bir çözümünüz var mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

Başımı kanatmaya çalışıyor.Başımda ağrı karıncalanma,gözlerim ve kulaklarım sanki flu olmuş.Basınç.

Rukye düzenli okuyorum abdest alıyorum düzenli.Sigara bağımlılığım arttı günde zayıf düşmekten 5 paket sigara içiyorum.Kilo veriyorum canım yemek şstemiyor.

Doktora gittim bir şey bulamıyorlar.Hocalara gittim okuyup üflediler bir şey olmadı.

Bir çözümünüz var mı?
İyi bir majisyen bulmak.
Epsomu deneyin.

Ü

Üye silindi 45859

Sirke bal karışımını da deneyin. Suya bir tatlı kaşığı sirke ve bal karıştırılarak içilir. Suyunuza içmeden önce şifa niyetine fatiha okuyarak içmeye çalışın.
Büyük demon musallatından bahsediyorsunuz. Genellikle bu demonlar düşük rütbelilerini gönderip rahatsız ederler ve def edilmesi pek zor olmaz ancak büyük rütbeli birinin musallatını nasıl elde ettiniz benim için çok kafa karıştırıcı.
Demonlarla çalışan usta bir majisyen bulup onu gitmeye zorlamak en iyi seçenek gibi görünüyor. Tek başınıza yapacak gücünüz var mı bilmiyorum. İslam dinine inandığınızı varsayacak olursam her gün düzenli gusül abdesti almanızı ve son suyunuza sirke katmanızı, ev temizliğinde elma sirkesi kullanmanızı ve temizlik esnasında dua okumanızı ya da dinlemenizi, en az yedi gün süreyle Tekvir suresi okumanızı önerebilirim. Bu sureden önce güzel bir tövbe istiğfar ve salavat getirmeniz faydanıza olacaktır. Evinize güçlü iyi ruhanilerin dolması hiç değilse enerjiyi dengelemeye katkı sağlar diye umuyorum. Onun dışında demonlar için en büyük önerim dediğim gibi usulünce def edilmesi. İmkanınız yoksa başka ekoldeki bir majisyenden destek alabilirsiniz. Bir de psikiyatriye görünün, hiç değilse semptom azalır.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Sirke bal karışımını da deneyin. Suya bir tatlı kaşığı sirke ve bal karıştırılarak içilir. Suyunuza içmeden önce şifa niyetine fatiha okuyarak içmeye çalışın.
Büyük demon musallatından bahsediyorsunuz. Genellikle bu demonlar düşük rütbelilerini gönderip rahatsız ederler ve def edilmesi pek zor olmaz ancak büyük rütbeli birinin musallatını nasıl elde ettiniz benim için çok kafa karıştırıcı.
Demonlarla çalışan usta bir majisyen bulup onu gitmeye zorlamak en iyi seçenek gibi görünüyor. Tek başınıza yapacak gücünüz var mı bilmiyorum. İslam dinine inandığınızı varsayacak olursam her gün düzenli gusül abdesti almanızı ve son suyunuza sirke katmanızı, ev temizliğinde elma sirkesi kullanmanızı ve temizlik esnasında dua okumanızı ya da dinlemenizi, en az yedi gün süreyle Tekvir suresi okumanızı önerebilirim. Bu sureden önce güzel bir tövbe istiğfar ve salavat getirmeniz faydanıza olacaktır. Evinize güçlü iyi ruhanilerin dolması hiç değilse enerjiyi dengelemeye katkı sağlar diye umuyorum. Onun dışında demonlar için en büyük önerim dediğim gibi usulünce def edilmesi. İmkanınız yoksa başka ekoldeki bir majisyenden destek alabilirsiniz. Bir de psikiyatriye görünün, hiç değilse semptom azalır.
Teşekkürler duyduğuma göre onu kovabilecek tek güç Allah ve peygamberlermiş.Demonların kralı ve çok güçlü.Ben onun nefretini nasıl kazandığımı bilmiyorum.Bildiğim tek bir şey Allah'a ve İsa ve Muhammed'e olan yürekten saf inancım.İkincisi melekler tütünü bırak sana yardım edelim diye sürekli kulağıma fısıldıyorlar.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İngiliz tuzu ayaklarınızı bekletin vücuttaki negatif enerjiyi alır. İçerek kullanım da mümkün bu durumda bir doktora danışın. Adacayi tütsüsü deneyin. Adacayi sabunu kullanın kişisel temizliğinizi yaparken bu sizi bir nebze de olsa rahatlatır.

Retro

Kayıtlı Üye
Yarım doktor candan, yarım hoca imandan eder.

Zor durumlarda yardımın gecikmesi veya artık hiç gelmemesi de üzerinde düşünülmesi gereken bir konudur.

Daha önce aynı duruma düşüp, yalvar yakar kurtuldunuz mu? Kurulduktan sonra eski alışkanlıklarınıza döndünüz mű? Sonra yine aynı sıkıntıya düştünüz mu? Sonra yine yalvar yakar kurtuldunuz ve adak adadiniz mi? Söz verdiniz mi?

Evrenin derinden kilitleme ve yardımsız bırakma yasası vardır. Şeytanlar bu yasanın tüm imkanlarından hatta tabiri caizse boşluklarından pakt olarak yararlanirlar. Blokajlar kendi amelimizin sonucu olarak iner. 3 kere arka arkaya aynı yasaklı döngüye saranlara yardım eli de git gide gecikir. Daha doğrusu doğru yardım için doğru tevbe ve fedakarlık bedeli şart koșulacaktır. Bu da git gide kişinin işine gelmemeye başlar. Özellikle de duyguda köklenen insan için tevbe etmek ölmekten beterdir. Acısını çeker de yaklaşmaz buna.

Kendinizi sorgulayın. Bu kaçıncı seferiniz? Daha önceki kurtuluşlarınızdan sonraki tutumunuz ne oldu? Hiçbir şey olmamış gibi davranarak, belli yasakları yitik malınız gibi çiğnemeye devam ettiniz de bașınız sıkışınca belli amellerinizi itiraf etmemek için kendinizi içten kilitliyor olabilir misiniz?

Bana öyle şeyler itiraf ettirdiler ki canımı oracıkta alacaklar zannettim.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 45859

Teşekkürler duyduğuma göre onu kovabilecek tek güç Allah ve peygamberlermiş.Demonların kralı ve çok güçlü.Ben onun nefretini nasıl kazandığımı bilmiyorum.Bildiğim tek bir şey Allah'a ve İsa ve Muhammed'e olan yürekten saf inancım.İkincisi melekler tütünü bırak sana yardım edelim diye sürekli kulağıma fısıldıyorlar.
Bilmiyorsanız demonlar kimseye boşu boşuna saldırmaz, genelde saldırılarının bir amacı olur ve bu amaç bir insanın hayatından daha büyüktür. Sanrısal bir durum olma ihtimali çok güçlü ya da kendini başkası gibi tanıtan bir varlık olması da. Zaten Allah ve peygamberlerin yardımı istenerek def çalışmaları yapılıyor, yine de siz bilirsiniz.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş

Zor durumlarda yardımın gecikmesi veya artık hiç gelmemesi de üzerinde düşünülmesi gereken bir konudur.

Daha önce aynı duruma düşüp, yalvar yakar kurtuldunuz mu? Kurulduktan sonra eski alışkanlıklarınıza döndünüz mű? Sonra yine aynı sıkıntıya düştünüz mu? Sonra yine yalvar yakar kurtuldunuz ve adak adadiniz mi? Söz verdiniz mi?

Evrenin derinden kilitleme ve yardımsız bırakma yasası vardır. Şeytanlar bu yasanın tüm imkanlarından hatta tabiri caizse boşluklarından pakt olarak yararlanirlar. Blokajlar kendi amelimizin sonucu olarak iner. 3 kere arka arkaya aynı yasaklı döngüye saranlara yardım eli de git gide gecikir. Daha doğrusu doğru yardım için doğru tevbe ve fedakarlık bedeli şart koșulacaktır. Bu da git gide kişinin işine gelmemeye başlar. Özellikle de duyguda köklenen insan için tevbe etmek ölmekten beterdir. Acısını çeker de yaklaşmaz buna.

Kendinizi sorgulayın. Bu kaçıncı seferiniz? Daha önceki kurtuluşlarınızdan sonraki tutumunuz ne oldu? Hiçbir şey olmamış gibi davranarak, belli yasakları yitik malınız gibi çiğnemeye devam ettiniz de bașınız sıkışınca belli amellerinizi itiraf etmemek için kendinizi içten kilitliyor olabilir misiniz?

Yani demek istediğiz nefsimiz kölesi olduğumuz bazı bağımlılıklarımızı bırakmak/kurban etmek mi zorundayız?Biride tütün?

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Bilmiyorsanız demonlar kimseye boşu boşuna saldırmaz, genelde saldırılarının bir amacı olur ve bu amaç bir insanın hayatından daha büyüktür. Sanrısal bir durum olma ihtimali çok güçlü ya da kendini başkası gibi tanıtan bir varlık olması da. Zaten Allah ve peygamberlerin yardımı istenerek def çalışmaları yapılıyor, yine de siz bilirsiniz.
Aslında bir yerde bir hatam var.Zamanında ruhunu şeytana satmış ismini vermediğim bir adamla dost olmuştum.Adam pişman olmuş Allah'a dönmek istermiş gibi bir hali vardı meğersem adam melek yüzlü şeytanmış/casusmuş.Bu demon bunun içinden beni görmüş ve beni krallarına şikayet etmiş.Meleklerin bana verdiği bilgi ise tütünü bırak onlar gitsin biz gelelim demek oldu.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye

İnsanlar değişir mi?
Duaları bulabildiklerinizi okumanız fayda sağlayabilir.Belli başlı tanımlar var.Şu dua okunursa bundan sakınılır veya bu duayı okuyana 6 yetenek verilir gibi.

Müslümanlar her savaşlarını kazanmadılar.Bedir kazanılırken uhud kaybedildi.Hazreti eyüpte belli sıkıntılar yaşadı.İnandık denildikten sonra imtihan devam ediyor.Hayatınızın kötü bir zamanı olarak varsayıp kontrolünüzdeki değiştirebileceğiniz şeyleri değiştirebilirsiniz.Alışkanlıklarınızı değiştirerek çevreye bir etkiniz olabilir.

Ben şöyleyim böyleyim.Eskiden fal bakardım cümleleri yok gerçek bir sorununuz var sanıyorum.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
İnsanlar değişir mi?

Duaları bulabildiklerinizi okumanız fayda sağlayabilir.Belli başlı tanımlar var.Şu dua okunursa bundan sakınılır veya bu duayı okuyana 6 yetenek verilir gibi.

Müslümanlar her savaşlarını kazanmadılar.Bedir kazanılırken uhud kaybedildi.Hazreti eyüpte belli sıkıntılar yaşadı.İnandık denildikten sonra imtihan devam ediyor.Hayatınızın kötü bir zamanı olarak varsayıp kontrolünüzdeki değiştirebileceğiniz şeyleri değiştirebilirsiniz.Alışkanlıklarınızı değiştirerek çevreye bir etkiniz olabilir.

Ben şöyleyim böyleyim.Eskiden fal bakardım cümleleri yok gerçek bir sorununuz var sanıyorum.
Eyyup'un çektiği sıkıntıları biliyorum.Zaten bu ruhların musallat oldukları noktaların hepsinin şok olarak abdest noktaları olduğunu keşfettim.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Eyyup'un çektiği sıkıntıları biliyorum.Zaten bu ruhların musallat oldukları noktaların hepsinin şok olarak abdest noktaları olduğunu keşfettim.
Benim anladığım kadarı ile sevdiğime yeniden kavuşmak için İbrahim'in oğlundan vazgeçtiği gibi benimde sevdiğim tütünden kurtulmam lazım.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Değişir. Hem de 180 derece değişirler.
70 kat perde teker teker kalkmaya başladı mı "U" dönüşü yaparak 360 derece bile değişirler.
Kimsenin rızkı kesilmiyor.Affetme olmasa ceza hemen kesilse 5 dakikada bütün yaşam sona ereyeceğinden bahsediyorlar.Kısmen yanlış düzelsin diye iyi kötü ceza kesiliyor.Onlar uçak türbulanstan çıkınca oldukları kişi oluyorlar verdikleri sözleri unutuyorlar.Sert bir kayaya çarpsalar yanlış yaptık diyorlar.Başkada bir tepki yok.
Benim anladığım kadarı ile sevdiğime yeniden kavuşmak için İbrahim'in oğlundan vazgeçtiği gibi benimde sevdiğim tütünden kurtulmam lazım.
Kendinizi zorlamadan çabalarsanız iyi olur.Her şeyi değiştirme imkanınız olmayabilir.Gerçeklerden kopmamaya çalışın.Genel kanılar sabit doğrular yönünde ilerleyebilirsiniz.Sevdiğime kavuşmayı tam olarak anlamadım ama herkesin başından bir benzeri geçti.Yakın kimselerle görüş alışverişi yapabilirsiniz.

Retro

Kayıtlı Üye

Tütünden değil de, tütünden başka bișey düşünemeyecek hale gelmekten kurtulmak gerek.

Vazgeçişlerin hikmeti aslında bilișsel olarak dengede kalmayı öğrenmektir.

Aşırı bağlandığın hiçbir şeyin bir getirisi olmadığı gibi, ön belleğinde farkındalık zaafı da oluştururlar. Tiryakilikler bedenden önce mantaliteyi zehirler yani. 500 gramlık bir çorbada 20 çeşit malzeme vardır. 5 gramı tuzdur sadece. Tüm malzemeleri yok sayıp 500 gramlık yemek hakkını da 500 gr tuz olarak tüketmek gibi bișeydir Tiryakilik. Aklı örter. Hatta zehirler. Şifa ararken bile zehre bașvuracak kadar da mantaliteni içten kilitler.

Hz. İbrahimden evladı alınmadı. aklındaki şartlanmıșlıklarından doğan düğüm alındı. Ama evladını kesinlikle keserek kurban etmiş gibi de amelini başlattı ve bitirdi. Melek uyarmasa beyin kararı olarak eli bıçakla kesmeye başlamıştı yani. Yani ameli onandı.

Iste bu böyledir. Gerçekten ameli ișmelesen de, beyin nöronların ameli işleyecek kararı alır ve geentigine de bu amel başarılı bir şekilde işlendi olarak yazılır.

Tevbe etmek gerek. Her tevbe bilinç altına yapılan bir düşünce operasyonudur.

Son düzenleme:

Alakan

Kayıtlı Üye

Aslında bir yerde bir hatam var.Zamanında ruhunu şeytana satmış ismini vermediğim bir adamla dost olmuştum.Adam pişman olmuş Allah'a dönmek istermiş gibi bir hali vardı meğersem adam melek yüzlü şeytanmış/casusmuş.Bu demon bunun içinden beni görmüş ve beni krallarına şikayet etmiş.Meleklerin bana verdiği bilgi ise tütünü bırak onlar gitsin biz gelelim demek oldu.
Siz melekler ile konuşabildiğinize nasıl ikna oldunuz? Bazı demonlar bağımlılıklardan hoşlanmaz mesela.
Sizi ne için şikayet etmiş? Siz adama bir takım işlemler mi yaptınız? Demonlar durduk yere insanlarla uğraşmaz.

İsmi alan hocalar sizi neden kurtaramadı? Ne tür işlemler yaptılar, neler söylediler? Neden anlaşmaya varamamışlar veya siz neden anlaşmaya varamadınız?

Biraz daha bilgi vermeniz gerekiyor. Bu şekilde farklı varlık imajı çizdi bende.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Demonların kralı ve çok güçlü.Ben onun nefretini nasıl kazandığımı bilmiyorum.
Ben de o soruyu sormak isterim.
Çok önemli biri mı siniz? Holding patronu ya da büyük politikacı mı siniz?

Demonlarin kralı sizinle uğraştığını göre. Büyük adamsınız.

Doktora koşun.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı

Bir çözümünüz var mı?
Ondan kurtulmak için bildiğim kadarıyla sürekli riyazet orucu tutmanız gerekiyor. Oruç şeytanın yollarını keser, öyle bir hadisi şerifi var Peygamber efendimizin. Ve "Şeytan kan gibi insanın damarlarında dolaşır." Şeytanlar sizin yediklerinizden beslenir, açlık onları sizden uzaklaştırır. Ve riyazet orucu kanınızı temizler. Bundan başka Teheccüd namazını da tavsiye ederim. Başarılar..

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Baalzebub olduğuna nasıl kanaat getirdiniz? Kendini size o şekilde mı tanıttı?