Merhaba...

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Allah farz kalmadı kurbanı..
Ayrıca İslamin en temel öğretisi iyi insan olun kul hakkı yemeyindir. Her kuralı ayeti işine geldiği eğip büken insanoğlu konu et yemek olunca da dini hassasiyet içinde oluyor. İnsan kutsal bir varlık değil kutsal olanlar peygamberler sadece.. biz canlı organizmalarız birçok yaratılmışa üstün kılındık hepsine değil. Zaafları oyunlarıyla insanoğlu bu kadar işte çok da abartmaya gerek yok.
Ben de kul hakkı yiyenlerden bahsediyorum zaten.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
sadece ASELSAN mühendislerine değil çetelere suç örgütlerine terör örgütlerine varlıklarla iletişim kurduğunu zanneden masonlara bile
Masonlar varlıklarla iletişim halinde.. birçok kirli planın içinde onlar da var.
Cin, uzaylı her ne ise. Onlar gerçek ve evet devletler onlarla çalışıyor. Varlıkların da insanlar gibi destekledikleri oluşumlar var.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
gaipten sesler gönderilebiliyor. düşünce aktarımıda yapılıyor. görsel halisünasyon için kişiniz şizofreniye yatkın olması lazım.
Bişe diycem. Kelin ilacı olsa kendi kafasına sürermiş. Onlar başkasına gönderinceye kadar kendilerine kullansalar ya kendi akıllarını.

Hayır efendim. Ben mikroçip insanlara inanmıyorum. İnsanların birtakım mikroplar tarafından uzaktan robotlar gibi yonetilebilecegine inanmıyorum. O işler anca gözetim altında uyuşturucu ve beyin yıkama yöntemleriyle olur ve savaş esiri gibi sahipsiz kimselere yapılır ki, o şekilde de koyun can derdine kasap et derdine düşer. İnsan tüm potansiyelini yitirip et yığını haline döner. Bu da mikropların işine gelmez. Onlar ister ki, herkes onlara hayranlık duysun ve sorgusuz sualsiz hizmet etsin. Halbuki kendileri hizmetçi konumundadır kendilerinden daha uyanık tiplere.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Beyne düşünce aktarımı yapabiliyor görüntü aktarımı niye yapamıyor. Sonuçta düşünce de görme de beyinde olup biten şeyler değil mi? Ben çok bilmiyorum bu konuları ama onlar da benim gibi bilgisiz birinin bile dikkatini çekecek kadar desteksiz atıyorlar gibi geldi. İlkokulda ogrenmedik mi? Görme beyinde gerçekleşir. Düşünme de öyle.

Retro

Elit Üye
Kurban kesmek aslında fedakarlık bilincini oluşturmak ve onu canlı tutmaktır. Edinmek istediğin bir şeye karşi kendindeki bir şeyi feda etmen kadim büyücülükte bile var.

Allah kurban kesme işini keyfiyete dökenler için nasıl bir çağrıda bulunuyor bakalım :
O kestiklerinizin etleri ve kanları kesin olarak Allaha ulaşmaz, ama Allaha sizden sadece (!) Takva ulaşır. (ikaz ayeti bu)

Yani kurban keserken bunu Allah rızası için derin ve ciddi bir fedakarlık yapmak için değiil de et yemek için, ziyafet için, kışa et stoğu yapmak için kesiyorsan Allah ta içindeki açgözlülüğü sorgulayarak farket diye ayetini indirmiş. Önce ayetin disiplini sonra ritüel. Ayetin gereksinimlerini görmezden gelenin namazının ve sadakalarının bile tehlikeye gireceğini başka ayetler bas bas söylüyor. Ama dikkat eden kim ?

Yani Kurban kes demek aslında egonla bağlı olduğun malı feda etmeye kendini alıştır demektır. Ego sarsılmadan ruhaniyet bağlantısı kurulmuyor çünkü.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
...Yaradılış MuHafızı...
Nedir bu eli kanlı derin devletlerin uydurduğu yalanları reklam yapıp yaymak bilmiyorum.

İşte mossad varmış, işte cia varmış, işte masonlar varmış, insanlara şunu bunu yapıyormuş.

Bunların hepsi öykünme.

Evet bunlar yok değil mi?Elbette varlar.Evet bunlar insanları kontrol altında tutmak yada zarar vermek için maddi manevi çalışmalar yapıyorlar mı?Elbette.

Peki sen onlardan daha mı iyisin?

Hepsinin tek bir ortak noktası yok mu:

MATERYALİZM/MAKİNELEŞME.

CERN'de ki Allah'ı yıkma projesine en çok bilim adamı gönderen ülkelerden biride Türkiye değil mi?

Batıl inançlarda Tanrı mertebesine çıkarılan o meşhur CERN bahçesinde ki hermofrodit dişi ifritin(freya/shiva) özelliklerine hep birlikte bir bakalım:

'Madde transferi, materyalizasyon.'

Bu ifrit kimlerin ilahı acaba?

Retro

Elit Üye
CERN'de ki Allah'ı yıkma projesine en çok bilim adamı gönderen ülkelerden biride Türkiye değil mi?

Allahı yıkabiliyorsak yıkalım zaten. Allah ta onu istiyor.

Gözünü çevirip bir bak diyor. İyi göremedin bir daha bak diyor (mikroskop ve teleskopla da bak diyor)
Eksiklik, çatlaklık, noksanlık gördün mü iyice bak , hatta atomaltından da bir bak diyor.
Bir nevi tanrısallık sınırlarını zorlamaya teşvik ediyor bizi aslında.

Tanrının iki evladı var :

1- P*ç ve başını belaya sokarak öğrenen evladı
2- Gereksiz mütevazı ve çekingen evladı

Biri gezip tozuyor, başını belaya sokuyor, ilim bilim kapital peşinde ve sınırları zorluyor. Yahudiler.
Öteki herşeyi babam yaptı, herşey nasıl olsa bizim kitabımızdan geldi, gerek yok kasmaya diye yan gelip yatıyor ve göbeğini kaşıyor. Yani Müslümanlar.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
...Yaradılış MuHafızı...
Allahı yıkabiliyorsak yıkalım zaten. Allah ta onu istiyor.

Gözünü çevirip bir bak diyor. İyi göremedin bir daha bak diyor (mikroskop ve teleskopla da bak diyor)
Eksiklik, çatlaklık, noksanlık gördün mü iyice bak , hatta atomaltından da bir bak diyor.
Bir nevi tanrısallık sınırlarını zorlamaya teşvik ediyor bizi aslında.

Tanrının iki evladı var :

1- P*ç ve başını belaya sokarak öğrenen evladı
2- Gereksiz mütevazı ve çekingen evladı

Biri gezip tozuyor, başını belaya sokuyor, ilim bilim kapital peşinde ve sınırları zorluyor. Yahudiler.
Öteki herşeyi babam yaptı, herşey nasıl olsa bizim kitabımızdan geldi, gerek yok kasmaya diye yan gelip yatıyor ve göbeğini kaşıyor. Yani Müslümanlar.
Yani benim ödüm kopuyor.Deneyimlemiş bir insan olarak.Ama bu korkunun sebebi sevdiğini üzmemek için.

Ama annem babam benim kadar korkmuyor oradaki dehşetin farkında değiller.

KABZ halinin dibini yaşıyorum.Hiç düşünüp ibret almaz mısınız?

Ayrıca 2 kere kalbim durup tekrar çalıştı.

Bütün güç ona ait şüphe yok.İlle görmek mi lazım yani uyanmak için gaflet uykusundan.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
...Yaradılış MuHafızı...
Kuranda geçen insan şeytanları. Peygamberimizin de bildirdiği cin şeytanlarından bile daha şerli olanlar. Bunlar ölümünden sonra hakkın rahmetine kavuşamayıp arafta seytanilesmiş kötü ruhlar. Dünyadaki maşaları ayakçıları da onlara hizmet edip onlar gibi ölümsüz olmak sevdasında.
Ergenekoncu değilim, dikkatli olun iftira en büyük kul hakkıdır.

Kuranı bir kez daha okuyun hiçbir ölü ruh arafta beklemez onlar cehennemdedir.

Retro

Elit Üye
Kuranı bir kez daha okuyun hiçbir ölü ruh arafta beklemez onlar cehennemdedir.

Çünkü ruh ölmez.
Araf çok korkunç bir döngüde sıkışmış halde kalmak ve Allahtan başka bir kayırıcı olmadığını yerinde deneyimlemektir.

Bu döngünün bir tahterevalli zemini gibi olduğu tasvir edilir. Bir tarafı cennet, bir tarafı cehennemdir. Aşağı gelen kısmı bir anda cehenneme dönüşür ve herkes diğer yükselen tarafa koşturur. Cennete diye koşturdukları taraf tam ulaştım derken aşağı kayarlar ve cennet tarafı bir anda cehennem olur. Diğer tarafa kaçışmaya başlarlar bu sefer. Oraya da ulaşır ulaşmaz orası de cehenneme dönüşür. Tabela değiştirir gibi sürekli olur bu.

Kendi içinden çıkılmaz durumlarını kendileri yaratmış olurlar. Hiçbir amelleri kozmik ölçekte değer bulmamış insanlar arafta kalırlar. Korkarlar, ama umutları da vardır. Ne korkuları ne de umutları dinmez. Nikayetine de ermez. Araf, cennet ve cehennemin derecelerinin iki taraftan sıfıra doğru düştüğü o notur noktadır.

Ölüm ötesi için o sıfır noktasına karşılık gelecek ruhlar da olacaktır.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
...Yaradılış MuHafızı...
Çünkü ruh ölmez.
Araf çok korkunç bir döngüde sıkışmış halde kalmak ve Allahtan başka bir kayırıcı olmadığını yerinde deneyimlemektir.

Bu döngünün bir tahterevalli zemini gibi olduğu tasvir edilir. Bir tarafı cennet, bir tarafı cehennemdir. Aşağı gelen kısmı bir anda cehenneme dönüşür ve herkes diğer yükselen tarafa koşturur. Cennete diye koşturdukları taraf tam ulaştım derken aşağı kayarlar ve cennet tarafı bir anda cehennem olur. Diğer tarafa kaçışmaya başlarlar bu sefer. Oraya da ulaşır ulaşmaz orası de cehenneme dönüşür. Tabela değiştirir gibi sürekli olur bu.

Kendi içinden çıkılmaz durumlarını kendileri yaratmış olurlar. Hiçbir amelleri kozmik ölçekte değer bulmamış insanlar arafta kalırlar. Korkarlar, ama umutları da vardır. Ne korkuları ne de umutları dinmez. Nikayetine de ermez. Araf, cennet ve cehennemin derecelerinin iki taraftan sıfıra doğru düştüğü o notur noktadır.

Ölüm ötesi için o sıfır noktasına karşılık gelecek ruhlar da olacaktır.
Ben olmayacak demedim.

Ama arafta olanların çoğu iyidir, cennete girmeyi umarlar.

Sadece ölü bırakılmış(cehennem hükmü) almış ruhlar müstesna.

Örneğin necrolar 7.seviyedeki lağım kuyusundalar Sheol.

Gayya kuyusu da 5.seviyede Hutame.

Hepsi deniz ve denizaltı ile ilgili.

Yolcu, yolculuğunda muhakkak ki tekamül için cehenneme uğrayacak:

"Sizden hiç kimse yoktur ki yolu cehenneme uğramamış olsun, sonra biz takva sahiplerini cehennemden kurtarırız, geriye kalanları da orada diz üstü çökmüş vaziyette bırakırız."
Meryem Suresi

Deneyimlemek ile körü körüne inanmak aynı şey değil.

[XTR] Similar Threads