Cinlerin beni uyutmaması?

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Dün gece yalnızdım ve saat 2:30 gibi poyraz karayel'imi izledim. Saat 3-4 gibi çok uykum gelmişti bende televizyonu kapatmıştım, uyumayı denedim ama içime bir korku indi. Meleğim uyuyordu onu rahatsız edemezdim. Bende odama gittim orada uyumaya çalıştım ama orada da içim rahat etmedi ve bazen gölgeler falan geçti aynalardan. Anca sabah ezanı okunduğunda rahat uyuyabildim ve cinlerin en güçlü olduğu zamanları perşembe ve salı günüymüş diye okudum. Bunun gibi hisleri yaşamamak için ne yapmalıyım?

Saygılarımla;
#PsişikHacker...

dhardhar

Kayıtlı Üye
Dün gece yalnızdım ve saat 2:30 gibi poyraz karayel'imi izledim. Saat 3-4 gibi çok uykum gelmişti bende televizyonu kapatmıştım, uyumayı denedim ama içime bir korku indi. Meleğim uyuyordu onu rahatsız edemezdim. Bende odama gittim orada uyumaya çalıştım ama orada da içim rahat etmedi ve bazen gölgeler falan geçti aynalardan. Anca sabah ezanı okunduğunda rahat uyuyabildim ve cinlerin en güçlü olduğu zamanları perşembe ve salı günüymüş diye okudum. Bunun gibi hisleri yaşamamak için ne yapmalıyım?

Saygılarımla;
#PsişikHacker...
Bu forumda ben ve benim gibilerin oldugunu dusun yeter birsey olmaz dostum korkma guven bize.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Mantıklı açıklama yap, mesela ben evde bir şey kendi kendine düştüğünde hımm rüzgar esti ondan oldu diye kendimi avuturum :)
Ben tam tersine onlara çıkışıyorum; Çabuk yerine geri koyun yoksa size yapacağımı bilirim!!! Diyorum. Sonra kalktığımda yerine ben geri koyuyorum. Ama jestleride var es geçmemek lazım. Birgün gömleğimi ütüledim,giyip kollarını katlıcaktım düğmeye kadar. Hiç sevmem çünkü ille kırışıyor katlarken. Onun sıkıntısı sardı. Neyse yan odaya aynanın karşısında kollarını katlamak için geçtim. Gömleği giydim.az önce ütüleyip dümdüz yaptığım Kolları katlanmış, iliklenmiş haldeydi :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben tam tersine onlara çıkışıyorum; Çabuk yerine geri koyun yoksa size yapacağımı bilirim!!! Diyorum. Sonra kalktığımda yerine ben geri koyuyorum. Ama jestleride var es geçmemek lazım. Birgün gömleğimi ütüledim,giyip kollarını katlıcaktım düğmeye kadar. Hiç sevmem çünkü ille kırışıyor katlarken. Onun sıkıntısı sardı. Neyse yan odaya aynanın karşısında kollarını katlamak için geçtim. Gömleği giydim.az önce ütüleyip dümdüz yaptığım Kolları katlanmış, iliklenmiş haldeydi :)

Ama sen alışkınsın, korkmamak için başka açıklamalarla durumu görmezden gelmek lazım..

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Belki de cadı değilsindir ondan korkuyorsundur, cadı olduğunu nasıl anladın ?
Cadıyım ve cadılığımı hissedebiliyorum ama hiç ritüel büyü falan yapmadım o ayrı. Sevgilim cadı olduğumu hissetti ve bana söylemişti. O günden beri durugörü, insanların geçmişini sezebilme ve nasıl olduğunu bilmesemde bazı büyülerin yan etkilerini ve etkilerini biliyorum. Çok az ama biliyorum. Ama korkuyorum. Cadılığımın pek üstüne düşmedim