Cinlerin beni uyutmaması?

HALVET

Kayıtlı Üye
kolay kardeşim sıkıntı yapma ALLAHIN İZNİ İLE çözülür

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
kolay kardeşim sıkıntı yapma ALLAHIN İZNİ İLE çözülür
Nasıl bu kadar sakin kaldın? Ben bu denli sinirlenmişken sen nası sakin kaldın...normalde beni şikayet edip iğneleğici laflarla beni daha çok kışkırtman lazımdı..en azından tanıdığım herkes bana öyle yaptı. Arada sırada kendimi kaybedebiliyorum özür dilerim..

HALVET

Kayıtlı Üye
Beni sinirlendirecek sen ne yaptın ki kardeşim?,Hakaret mi ettin,küfür mü ettin?Beni mi aşağıladın.Hayır ne demek sakin kalmak.Sen Allahın sana verdiği akılla birtakım şeyler sordun,sorguladın.Ve dinimiz de bunu emreder.Dediğim gibi sormadan sorgulamadan ve inanıp kanaat getirmeden MÜSLÜMAN OLAMAZSIN,İSLAMİYETİ kabu edemezsin.Haa doğru inandım dersim Taaat getirdim dersin ama Böyle bir İSLAM anlayışı ve Müslümanlık olamaz.Sen Müslüman ol yada olma kardeşim ama benim dinim der ki" MÜSLÜMAN MÜSLÜMANIN AYIBINI ÖRTENDİR"..Gerçi ortada ayıp da yok ama olsa bile ben seni iğnelemem,kötlemem,sana kötü söz konuşamam çünkü benim dinim bunu benden MEN eder..ben ŞEKER HASTASIYI dediğin gibi kaybetsem ben kendimi kaybederim ama Soran Sorgulayan bir insana bu yapılmaz hangi din yada inanca sahip olursa olsun.İNSANLIK ve VİCDAN buna el vermez..Güzel bir insansın Yüreğin var olsun.Elimden geldiği kadarıyla yanındayım kardeşim..

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Beni sinirlendirecek sen ne yaptın ki kardeşim?,Hakaret mi ettin,küfür mü ettin?Beni mi aşağıladın.Hayır ne demek sakin kalmak.Sen Allahın sana verdiği akılla birtakım şeyler sordun,sorguladın.Ve dinimiz de bunu emreder.Dediğim gibi sormadan sorgulamadan ve inanıp kanaat getirmeden MÜSLÜMAN OLAMAZSIN,İSLAMİYETİ kabu edemezsin.Haa doğru inandım dersim Taaat getirdim dersin ama Böyle bir İSLAM anlayışı ve Müslümanlık olamaz.Sen Müslüman ol yada olma kardeşim ama benim dinim der ki" MÜSLÜMAN MÜSLÜMANIN AYIBINI ÖRTENDİR"..Gerçi ortada ayıp da yok ama olsa bile ben seni iğnelemem,kötlemem,sana kötü söz konuşamam çünkü benim dinim bunu benden MEN eder..ben ŞEKER HASTASIYI dediğin gibi kaybetsem ben kendimi kaybederim ama Soran Sorgulayan bir insana bu yapılmaz hangi din yada inanca sahip olursa olsun.İNSANLIK ve VİCDAN buna el vermez..Güzel bir insansın Yüreğin var olsun.Elimden geldiği kadarıyla yanındayım kardeşim..

Bana birini hatırlatıyorsun...o da yoğundu ve müslümanlığa çok bağlıydı...değer verdiğim şeyleri birer birer kaybediyorum ya :( o ölmedi ama girmiyor yine...umarım engellenmiştir de başına kötü bişey gelmemiştir. Bakma öyle uzaktan sert yada gizemli durduğuma. Gerçek hayatta çok fazla iyiyim... :')

HALVET

Kayıtlı Üye
Evet iyisin, düşünüyor soruyor ve sorguluyorsun.Bana da böyle kişiler gerekli çünkü cahile bişey anlatamazsın çünkü nasılsa biliyordur ve o doğrudur;)

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Evet iyisin, düşünüyor soruyor ve sorguluyorsun.Bana da böyle kişiler gerekli çünkü cahile bişey anlatamazsın çünkü nasılsa biliyordur ve o doğrudur;)
O zihniyetten nefret ediyorum. Belki sana kötü gelicek ama sen sırf Allah emretmiştir diye koşulsuz şartsız uyuyorsun. Sonuç? Kendine müslümanım diyen ağzı açık ayran budalaları...sorgulamayı günah sayıyolar ya GKFLŞGFDKGSDŞLVÖCŞGFDLŞKVLDFLGKFŞ

HALVET

Kayıtlı Üye
Hz Ali2ye sormuşlar SEN HİÇ ALLAHI GÖRDÜN mü diye?..Hz ALİ ben görmediğim şeye inanmam demiş...Peki nerde nasıl gördün dediklerinde ise.Şu etrafına bakıpta Allahı göremediysen sana diyecek lafım yok demiştir. Ben koşulsuz sorgulamadan tartışmadan ne islamiyeti kabul ettim ne de Allaha İnandım..SORDUM,SORGULADIM,ARAŞTIRDIM,YORUMLADIM ve Şükürler olsun ki RABBİMİ BULDUM ve İSLAMİYETİ öyle kabullendim.EĞER SORGULAMAZSAN GÜNAH İŞLEMİŞ OLURSUN...Allahın insanları yaratmış olmasının sebeplerinden biri de odur..BENİ BULSUNLAR,ARAŞTIRSINLAR ve ÖYLE İNANSINLAR..BENİ BULSUNLAR diye yaratmıştır...

Sauron

Kayıtlı Üye
Dayıoğlu aynısı bendede var geçen kampa gittik ormandayız yanımdaki çocuk nargile fokurdatıyor deli oldum. Neyse yattım ay ışığı çadıra vuruyor hızlıca gölgeler geçip duruyo felan allahtan kafa güzeldi yoksa uyuyamazdım. İçki kullanıyosan tavsiye ederim unutuyosun cin min felan kafa 10 numara. Gerçi türkiyede bi maaşının yarısı gider ama olsun devlet de içki içsin.

Anestezi96

Kayıtlı Üye
İnançlı biriysen eğer uyumadan önce felak nas ayetel kürsi oku benimde belli dönemlerde başıma çok geliyor, orada olduklarını biliyorum ama korkmuyorum sadece rahatsız oluyorum bütün gece yarım saatte bir uyanıyorum ya da uyandırılıyorum Allah a inanan biri için çok ta korkulacak birşey değil açıkçası sana birşey yapamayacaklarını biliyorsun sonuçta

KronoM

Kayıtlı Üye
Olum normal türkiyedeyiz. Burda çalışmaktan sırtında yük taşımaktan sistemin zorluğundan yakınmıyorsunda cin min onlara mı takıyorsun? Boş boş durup bunlardı düşünüyosan boş işlerle uğraşıyorsun demek. Boş durma çalış, iş veya ders olarak diyorum veya kitap oku, gecenin o saatinde uyuman lazım. Bende öyle 3 de uyuyordum. Bişeylerle uğraşınca yorulunca çok kolay uyuyorsun. Gece vakti göz yanılmasından 2 gölge görmüşsündür büyütüyosun cin diye.
Cin de olsa ne olcak git yat uyu ben kötü ve sinirli olduğum için korkmuyorum. ?