Cin davet etmek istiyorum

pisipisipis

Kayıtlı Üye
cumleyi soylediginizde sizin satanınız demonu cagiriyor demondan sizi koruyan ve size zarar vermesini engelleyen sizin seytaniniz yani. Demonun bir bedende kalma suresi var 1 saat 12 saat kadar siz onla egleniyorsunuz soru sorabilirsiniz demonun turune gore degisik kafalar yasiyorsunuz (sex) gibi cinin goruntusunu size goruyo sonra bedenden cikiyor. Erkekseniz Disi demon cagirmaya dikkat edin. Eger isterseniz sizle evlenip sizle kalabilir onu beslemek ve onunla ilgilenmek tamamen sizin ve sataniniz isi oda sizinle ilgilenecektir. Besleme isi sıkıntı olabilir haftada satana 1 guvercin kurban etmek gibi bunu yapmaz iseniz sinir stress gibi size sikintilara yol acabilir. Asla 1 demondan fazlasiyla evlenmeyin tavsiyem cagiracaginiz demonun ismini karakterinize gore iyi secip (karsi cins) olmak kosuluyla baska cagirmamaniz. Size yardimci olacak, sizinle konusacak hatta size her gece sex zevki yasatacaktir.
Bu sapkınlığın kaçıncı evresi ?
Bence bilerek insanları yanlışa sürüklüyorsun bu konu öyle senin fantezi dünyan da ki gibi tek gecelik ilişkilere benzemiyor bu maalesef senin hayal gücün fazla geniş insanları dürtülerini kullanarak yanlışa sürükleme.

Bu davet bir lekeye benzer ne yapsan üzerinden çıkmaz çocuklarına soyuna bulaşır yani 7 ceddine yapışıp kalır.

Yani anlıyacağın gelen varlık senin 7 ceddinin içinden geçecek.

Kör tuttuğunu bırakmaz cahil dediğinden dönmez senin gibiler de bi bitmez...

Solarium

Kayıtlı Üye
Daha karşına gelecek varlığın ne olduğunu bile bilemezken bu çağırma arzusu niye onu anlamadım. karşındaki cinde olabilir başka bir boyutun varlığıda olabilir. çok tehlikeli şeylerle uğraşıyorsun ve şöyle birşeyde var farzet ki geldi biri sana ne yapmasını istiyorsun yanına oturup seninle sohbet mi edicek. arkadaş canlısı bişey mi bekliyorsun sen ? o esnada sana saldırsa ne yapabilirsin öyle şeyler duydum ki insanın dilini bağlıyolar hareket etmesini bile engelleyecek güçteler dua bile okuyamazsın acı çekerek ölürsün. Ölmezsen bile sürünürsün hayatın boyunca. Senden sonrada senin soyuna musallat olurlar. İşleri senle bitmiyor yani. 7 ceddine kadar musallat olanlar var. Kendini düşünmüyorsan aileni düşün ilerdeki çocuklarını torunlarını düşün. Böyle şeyler düşünüyorsan zaten yaşının küçük olduğu aşikar. Bu kadar merak ediyorsan sadece araştır başka birşey yapma. Bir süre sonra zaten bakmak istemiceksin. Nasıl gelir diye de tavsiye isteme herkesten. Adamlar seni yanlış yollara sürüklüyor haberin bile yok. yaptığın uygulamanın dinden çıkarmayacağını nerden biliyorsun kim bunun garantisini verebilir ?

Psikite

Kayıtlı Üye
Daha karşına gelecek varlığın ne olduğunu bile bilemezken bu çağırma arzusu niye onu anlamadım. karşındaki cinde olabilir başka bir boyutun varlığıda olabilir. çok tehlikeli şeylerle uğraşıyorsun ve şöyle birşeyde var farzet ki geldi biri sana ne yapmasını istiyorsun yanına oturup seninle sohbet mi edicek. arkadaş canlısı bişey mi bekliyorsun sen ? o esnada sana saldırsa ne yapabilirsin öyle şeyler duydum ki insanın dilini bağlıyolar hareket etmesini bile engelleyecek güçteler dua bile okuyamazsın acı çekerek ölürsün. Ölmezsen bile sürünürsün hayatın boyunca. Senden sonrada senin soyuna musallat olurlar. İşleri senle bitmiyor yani. 7 ceddine kadar musallat olanlar var. Kendini düşünmüyorsan aileni düşün ilerdeki çocuklarını torunlarını düşün. Böyle şeyler düşünüyorsan zaten yaşının küçük olduğu aşikar. Bu kadar merak ediyorsan sadece araştır başka birşey yapma. Bir süre sonra zaten bakmak istemiceksin. Nasıl gelir diye de tavsiye isteme herkesten. Adamlar seni yanlış yollara sürüklüyor haberin bile yok. yaptığın uygulamanın dinden çıkarmayacağını nerden biliyorsun kim bunun garantisini verebilir ?
Bu arkadaşımız laftan anlamıyor. Takmış bir davet tutkusuna gidiyor öyle. O kadar insan o kadar laf söyledi hala farklı konular açıp bir yol bulmaya çalışıyor. Ya da kendince dalga geçiyor da olabilir. ?

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Burada melek, cin daveti ile geçireceğin zamani derslerine verip arkasindan da Allahim emeklerimi boşa çıkarma, derslerimde basarili olmami nasip et diye dua edersen zaten basarili olman kacinilmaz.
Emek vermeden yemek olmuyor.

( Annem gibi oldum yaa )

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Niye gitme diyorsun sohbete ihtiyaçım oldugunu nereden biliyorsun
Niyetlerimize göre, dünyaya farklı pencerelerden bakabilme fırsatını Allah bizlere sunar. Biraz gayret edince bile nice kapılar açılıyor.

Çok insan senin sıkıntını anlamıştır, anlıyordur ama önemsemiyordur.
Genelde hor hakir görür, alay eder ya da çıkarlarına hizmet etmiyorsan seni görmezler bile.
Ben öyle olmamaya çalışıyorum, hepsi bu.

Artemis96

Kayıtlı Üye
Biri bana kafir cin davet et diyor soğan kabuğu verirsin gider bir şey olmaz diyor ben rahatim diyor ne yapayim davet edeyim mi

Asyandiamonds

Kayıtlı Üye
Cİn davet etmek bir oyun değil oldukça tehlikeli bir iştir bence bu işe hiç girmemelisin başına bela olabilir

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Ben davet ettim ise yaramadi bos isler satanistim müslüman oldum derslerime yardim etsin diye davet edecem unutkanlık gitsin diye
40 yıllık şeytanım böyle bir şey görmedim. Allahın pazar payı daha geniş diye birisini daha kaybettik galiba bak sen şu işe... Üzdün beni gitme bırakma bizi

Çorap değiştiriyor sanki ya şuna bak sinirlerim bozuldu