Cin davet etmek istiyorum

Artemis96

Kayıtlı Üye
cumleyi soylediginizde sizin satanınız demonu cagiriyor demondan sizi koruyan ve size zarar vermesini engelleyen sizin seytaniniz yani. Demonun bir bedende kalma suresi var 1 saat 12 saat kadar siz onla egleniyorsunuz soru sorabilirsiniz demonun turune gore degisik kafalar yasiyorsunuz (sex) gibi cinin goruntusunu size goruyo sonra bedenden cikiyor. Erkekseniz Disi demon cagirmaya dikkat edin. Eger isterseniz sizle evlenip sizle kalabilir onu beslemek ve onunla ilgilenmek tamamen sizin ve sataniniz isi oda sizinle ilgilenecektir. Besleme isi sıkıntı olabilir haftada satana 1 guvercin kurban etmek gibi bunu yapmaz iseniz sinir stress gibi size sikintilara yol acabilir. Asla 1 demondan fazlasiyla evlenmeyin tavsiyem cagiracaginiz demonun ismini karakterinize gore iyi secip (karsi cins) olmak kosuluyla baska cagirmamaniz. Size yardimci olacak, sizinle konusacak hatta size her gece sex zevki yasatacaktir.
Kurban veremem ki vicdanliyim

Demon daveti yaptim defalarca ise yaramadi

Øn£ pØw£r

Kayıtlı Üye
Unutmayinki onlarda yemek yerler, korku sinir stess aci gibi. Bu islem islem size musallat olmamalari icin.Cin cagirmaktaki maksatiniz nedir beraber vakit gecirmeyecekseniz cagirip bedene gir demeyin anlasmak istediginiz isi soyleyin ona ana bedava yapmazlar sizden mutlaka istekleri olacaktir. Gelmez ise pentagram cizin etrafina bir daire ile icinde durarak cagirin

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Hadim nasil davet edilir
Hadim, hizmet eden manasındadır.

Kim, size neden hizmet etmek istesin ki?
Bulamazsınız.
Çünkü öyle bir varlık yok. Hiç kimse dünyaya yek diğerine hizmet etmeye gönderilmedi.

Akıl nimetine muhatap olan her canlı yalnızca Yaradan a hizmet eder.

Sizde, bende, bütün insanlar ve cinlerde.
Kısacası her akıl sahibi yalnızca Allah a kulluk etmeye hazır ve nazırdır Fıtrat sadece bunu iştiyakla arzular.

Ve "hadim" nitelendirmesini insanlar yapmıştır.
Dolayısıyla, hizmete azmettirici hareketlerin bedeli dünyada da ahirette de ağırdır.
Zaten kafir olupta görünmeyen varlıkların temel gayesi insanı sıratı müstakimden ayırmakken, siz farkında olmadan onları(cinleri) talep eder bir haleti ruhiyeye bürünmüşsünüz.
Bir insan belasını ister mi?
Ama siz istiyorsunuz.
Hadim demek, cin demek; cin demek, bela demektir. Ben belami istiyorum diye yana yakıla ferday figan koparmak, ne demek; bende sizi anlamadım, dogrusu.

Bence isteğinizin temelinde yatan sebebe yoğunlaşılmalı. Neden bu arzu ve istekle yanıp tutuşuyorsunuz, mesela?
Çok ilginç ve dikkate alınmaya değer bir husus.
Bu sadece merak olmaz. Hayatınızda yanlış giden bir şeyler olmalı ya da bir kaç şey.

Umarım sorunuza anlayacağınız şekilde cevap verebilmişimdir.

ruhname

Kayıtlı Üye
cumleyi soylediginizde sizin satanınız demonu cagiriyor demondan sizi koruyan ve size zarar vermesini engelleyen sizin seytaniniz yani. Demonun bir bedende kalma suresi var 1 saat 12 saat kadar siz onla egleniyorsunuz soru sorabilirsiniz demonun turune gore degisik kafalar yasiyorsunuz (sex) gibi cinin goruntusunu size goruyo sonra bedenden cikiyor. Erkekseniz Disi demon cagirmaya dikkat edin. Eger isterseniz sizle evlenip sizle kalabilir onu beslemek ve onunla ilgilenmek tamamen sizin ve sataniniz isi oda sizinle ilgilenecektir. Besleme isi sıkıntı olabilir haftada satana 1 guvercin kurban etmek gibi bunu yapmaz iseniz sinir stress gibi size sikintilara yol acabilir. Asla 1 demondan fazlasiyla evlenmeyin tavsiyem cagiracaginiz demonun ismini karakterinize gore iyi secip (karsi cins) olmak kosuluyla baska cagirmamaniz. Size yardimci olacak, sizinle konusacak hatta size her gece sex zevki yasatacaktir.
Özelden size birkaç şey sorabilir miyim?

Artemis96

Kayıtlı Üye
Unutmayinki onlarda yemek yerler, korku sinir stess aci gibi. Bu islem islem size musallat olmamalari icin.Cin cagirmaktaki maksatiniz nedir beraber vakit gecirmeyecekseniz cagirip bedene gir demeyin anlasmak istediginiz isi soyleyin ona ana bedava yapmazlar sizden mutlaka istekleri olacaktir. Gelmez ise pentagram cizin etrafina bir daire ile icinde durarak cagirin
Nasil çagiricaz

Øn£ pØw£r

Kayıtlı Üye
ne is yaptirtmak istiyorsaiz onun ozelligine gore once bir demon ismi belirleyin. Mesela eğlence ve hayatinizde degisiklik istiyorsaniz cemberin icinde rauym seni cagiriyorum demeniz gerek. Sonra onunla konusup is anlasmasi yapacaksiniz zaten

Øn£ pØw£r

Kayıtlı Üye
cember ortasina yildiz seklinde yildizin tam ortasinda duracaksin cagirirken pentagram diye gorsellerde aratabilirsin