çigifilm boyutu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

67890

Banlı Kullanıcı
demin 4.boyut belgeselini izlerken gördüğüm bir lücid rüya aklıma geldi.
herşeyin çizgifilmden oluştuğu bir yer gördüm orada bir kız vardı ben burada yaşamayı tercih ediyorum dedi
böyle bir boyut olabilirmi.
aranızda rüya aleminde böyle bir yer gören varmı

gümüş

Kayıtlı Üye
Öyle bir film yada animasyon izledimdi sanki ama rüya gezintilerimde hayır hiç denk gelmedi
Enerji formunda var da 2 boyutlu rüya hiç hatırlamıyorum

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
çok ilgin küçüklüğümden beri çizgi karakterlerin ve video, atari oyunlarındaki karakterlerin bir boyutta yaşadıklarını düşünmüşümdür.İlginç bir tesadüf :) kimbilir ???

67890

Banlı Kullanıcı
küçükken iki kez gece uyandığımda karşı duvarda yuvarlak bir pencere açılmıştı oradan çizgifilm izlemiştim.işin tuhafı bana çok doğal gelmişti.:(

Agita

Kayıtlı Üye
Hmm.. Paralel evrenler teoriminde çizgifilm boyutun hepmizin cüce oldugu boyut ne biliyim envai çeşit boyuttan bahsediliyor. Yani bu tezi kabul edersek evet çizgi film boyutuda vardır pixel olarak düşür zaten hayatı çizgi filmleşir renkleri falan 32 bite çek veya 36 yada 16 ne biliyim gördügün çizgi filmin kalitesini bilmedigimden bilmiorum ama 2 li sistemle ilerler bunlar falan yani dedigin gibi olabilir tabiki öyle bir boyutta yada hayal ediyorsundur ki bu dahada mantıklı ama sen hayal ettin diye olmıycak degilya canım dimi ? :) Vardır yoktur bilemeyiz ama olmasada olur..

67890

Banlı Kullanıcı
hayal etmediğimden eminim .yinede açıklama için sağol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads