BSFF

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Dün çok kötü bir gece geçirdim sıkıntılı ruyalar vs. bu çalışma ile alakalı olabilir mi?
Ben soruyu biraz yanlış anladım galiba. Çalışma ile alakalı olabilir. Bilinçaltı en güzel biz uyurken çalışır. O rüyayı de işlemelisiniz. Muhtemelen sizdeki kalan negatifi göstermiş. Ya da izlemeniz gereken yeni konu ile ilgili ipucu vermiş.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bunun tam tersi çapalama yöntemine benziyor. Onda da olumlu yükleme yapmak için bir kelime veya hareket tanımlanıyor.
Güzel bir yöntem. BSFF ile birlikte uygulanırsa iyi sonuç alınabilir.

Ama ben yine pozitif yüklemek için BSFFyi kullanıyorum. Yalnız başka protokol. Bu yöntemi daha güvenli buluyorum

createtherules

Kayıtlı Üye
Güzel bir yöntem. BSFF ile birlikte uygulanırsa iyi sonuç alınabilir.

Ama ben yine pozitif yüklemek için BSFFyi kullanıyorum. Yalnız başka protokol. Bu yöntemi daha güvenli buluyorum
O protokolün örneğini de paylaşmak isterseniz güzel olur bence. İkisi birbirine bağlı bir niyet ve ona direnç yapan kök inanç için aynı anda uygulama yapabiliriz.

createtherules

Kayıtlı Üye
İki kişi aynı şekilde, aynı metinden uyguladığı halde biri ertesi gün sonuç alıyor diğerinde hiç işe yaramadı. Dirençlere karşı içinde savunma var aslında, neden olabilir?
Bu arada, yukarıdaki metinde sadeleştirme ve olumsuzluk takısı almış kelime kalıplarında ayıklama yaptık. Daha öz ve kolay işlesin diye. İlgilenen denemek isteyen olursa yükleyeyim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İki kişi aynı şekilde, aynı metinden uyguladığı halde biri ertesi gün sonuç alıyor diğerinde hiç işe yaramadı. Dirençlere karşı içinde savunma var aslında, neden olabilir?
Nedeni, diğer kişinin daha çok çalışması gerektiğini. Protokol çalışmaya başladığı zaman akla bilinçaltındaki eski travmalar ve yanlış düşünce kalıpları gelecektir. Bazıları konu ile alakasız gelebilir, fakat yine işlemek gerekir.
Ev gibi. Biri az diğeri çok temizlik ister.

createtherules

Kayıtlı Üye
20230906_100513.jpgKırmızı yerleri çıktı üzerine elle yazıyoruz.
Çalışmaya bir isim vermeniz, bu kağıt yok olduktan sonra sadece isimleri kaydedip ileride hangi konuda ne çalışma yaptığınızı bilmeniz için fayda sağlar ayrıca görev verme işini aynı isimle açıp aynı isimle kapatıyoruz bu da sürüncemeyi engelliyor.
Kagıttaki her şeyi sesli okuyoruz cümlelere gelince, ilkini esneyene kadar sonunda sıfirla diyerek okuyoruz sonra alttakine geçip aynı şekilde esneyene kadar okuyoruz.
Alttakileri de okuyup bitiriyoruz. Uyumadan yapmak ve bitirir bitirmez yastığımızın altına koyup sabah kalkınca yakmak en iyisidir.
Çıktıdaki paragrafların girinti ve çıkıntı yerleri de önemli. Biz bunu yazılımdaki komutların mantığına göre yaptık. 3 hafta kadar bayağı kafa yorduk. Deneyen herkese şifa olsun isterim.

createtherules

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute bunu yaparken 10 günlük süreçte farkedilen yan bağlantılar için de EFT ile akut müdahaleler edilerek destek alınabilir.

Ben eft ile üstüne gittiğim bir konuda, uyuyakaldığım bir esnada rüyamda o konuyla ilgili korkarak uyandım. Gece de o konuyla ilgili üzülme ve korkma rüyaların bir bölümünde olsun geliyor. Bu başarılı olduğu için mi yoksa, olmadığı için mi?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
uyuyakaldığım bir esnada rüyamda o konuyla ilgili korkarak uyandım. Gece de o konuyla ilgili üzülme ve korkma rüyaların bir bölümünde olsun geliyor. Bu başarılı olduğu için mi yoksa, olmadığı için mi?
Normaldir. Bilinçaltı temizleniyor. "Çöpler" ortaya çıkıyor. Rüyaların üstünden tekrar geçme gerekiyor. Saçma düşünceler gibi, rüyaları de sıfırlamak gerekiyor. Temiz olsun.

createtherules

Kayıtlı Üye
Esnemek bazen tatmin olmuş hissedildiği halde gelmiyor ya da okurken arada derin nefes alınca, esneme geldiği için iradeye bağlı getirmişiz gibi oluyor.
Bir keresinde eft meridyen noktalarından birinde seyirme olmuştu onu kabul ettim. Esnemeye odaklanınca da biraz takıntı olursa inadına gelmeyebiliyor sanırım 🙂

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Esnemek bazen tatmin olmuş hissedildiği halde gelmiyor ya da okurken arada derin nefes alınca, esneme geldiği için iradeye bağlı getirmişiz gibi oluyor.
Bir keresinde eft meridyen noktalarından birinde seyirme olmuştu onu kabul ettim. Esnemeye odaklanınca da biraz takıntı olursa inadına gelmeyebiliyor sanırım
Esneyememeyi işleyin. ;)

createtherules

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bunu bence bir kez yaptıktan sonra 10 gün tamamlanınca arada 1 gün boşluk verip aynı cümleleri hiç değiştirmeden kullanarak bir tur daha yapalım. O da 10. günü tamamladığında toplam 21 gün elde etmiş olacağız.
Ben bunun %100 çalıştığını tecrübe ettim ancak bir süre sonra kaybolduğunu farkettim. 10 günlük bir alışkanlığı beyin kabul etse de içeriden ters çakıştığı başka inançlara göre muhasebe edip çöpe atabiliyor. 21 günlük bilinçaltının inanma süresinden faydalanalım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
10 günlük bir alışkanlığı beyin kabul etse de içeriden ters çakıştığı başka inançlara göre muhasebe edip çöpe atabiliyor. 21 günlük bilinçaltının inanma süresinden faydalanalım.
İyi bir fikir. Bir de silinenin yerine olumlu şeyler koymaya işe yarıyor.
Bir şey daha anlatacağım. Ben beni sinir eden bir kişiyi izlediğimde, o kişi beni altı ay için rahat bıraktı. Hiç benle uğraşmadı. Altı ay sonra hafifen yoklamaya başladı yine. Ben de onu tekrar işledim. Tabi ilki gibi yoğun bir çalışması değildi. Ve artık kaç senedir benle uğraşmıyor.
Buradaki esprisi, siz o insanı değil, de o insana kendi tepkileri işlemiş oluyorsunuz. Enerji vampiri sizden enerji alamayınca, sizi rahat bırakıyor. Çevrenizde kurtulamadiginiz vampir varsa, tavsiye ederim.