Büyü yaptırmak istiyorum..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Tahminimce bu kişi hayatına başkalarını da alıyor, onlarda aradığını bulamayınca da cebindekine iyi davranıp, ciddi düşünüyor moduna giriyor. Umarım yanılıyorumdur.

Deep blue

Kayıtlı Üye
Tahminimce bu kişi hayatına başkalarını da alıyor, onlarda aradığını bulamayınca da cebindekine iyi davranıp, ciddi düşünüyor moduna giriyor. Umarım yanılıyorumdur.
Aslında nerdeyse hepsi doğru :) yanılmıyorsun. bence asıl sevmediği kendi o an oyle hissediyor seviyor merhametli sonra o gidiyor baskası geliyor sanki. ama gitmiyorda ben gidincede o geliyor kimse ne ben ne baskası bunu hak etmiyor bir ara ciddiyete gidiyor gerçekten sonra kafası yine bir gidiyor gerçekten zor bir durum cok ne yasadığımı ben biliyorum ama sadece insanlar akıl veriyor ben cozum istiyorum

Alakan

Kayıtlı Üye
Bana da yarımcı olursanız cok memnun olurum 3 yıldır beraber oldugum kişiyle bir ciddiyete gidiyor bir gitmiyor inanılmaz dengesiz davranıyor. Bende de bir süre sonra bir yüksek sevgi görmek bir uzaklaşmasından dengem bozuldu. Bu sefer birşeyler yaptık cok iyiydi ama ben gitgide daha takıntılı oldum ve bu ilşkiye cok emek verdim ban da yardımcı okurmusunuz
İlişki şifalandırması yapın.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
ne ben ne baskası bunu hak etmiyor
Bazıları o muameleyi hak ediyor, düzgün erkekleri iyi olduğuna lanet ettiren kadınlar da var.. düzgün kadınları üzgün kadın yapan erkekler de.. umarım narsist değildir o kişi.. eğer öyleyse aldatılmama ihtimali en iyi ihtimalle binde bire iner 🙉🙊🙈

nurumm

Kayıtlı Üye
Aslında nerdeyse hepsi doğru yanılmıyorsun. bence asıl sevmediği kendi o an oyle hissediyor seviyor merhametli sonra o gidiyor baskası geliyor sanki. ama gitmiyorda ben gidincede o geliyor kimse ne ben ne baskası bunu hak etmiyor bir ara ciddiyete gidiyor gerçekten sonra kafası yine bir gidiyor gerçekten zor bir durum cok ne yasadığımı ben biliyorum ama sadece insanlar akıl veriyor ben cozum istiyorum
İyi de hayatına başkalarını almış birisini sonradan cepte diye niye kabul eder bi insan anlıyorum sizi zor süreçlerden geçmişiniz kolay bi ilişki yaşanmamış vs vs ama emin olun ben anlatsam burda yaşadıklarımı inanamazsınız bizde ne yaşamışız dersiniz kimsenin ilişkisi dört dörtlük değil yada daha iyisini bulamıyor gibi düşünsenizde bir bakmışınız hiç ummadığınız yerden çiçek açmışınız her ayrılık yeni başlangıçtır veda edecek kadar cesursan çok güzel merhabalara açılır hayat bunlar da hayatın gerçekleri.Değer vermeyenin yolunu açın gitsin ömür geçmez psikolojisi bozuk insanla yada aklı sürekli başka kadın da olanlarla.Geçse de hep bi kuşkuyla hayat yaşayacaksınız acaba mı diye! Bir insan kendine bunu niye yapar 🤷‍♀️ Olmayan insanı olduracam diye uğraşacağınıza pozitif ilişkileri hayatınıza çekmek için çaba sarf ederseniz daha mutlu bi hayat yaşarsınız.

emre0654

Kayıtlı Üye
Hassasiyetini anlıyorum. O adamın durumu farklı hiçbir alakası olmayan bu yolun yolcusu avcı bir kadın bunu yapan.
Ama bazıları gerçekten hak ediyor. Kimseyi kimseyi sevmek hayatının merkezi yapmak zorunda değil tabiki ama manipülasyon yapıp kendi ihtiyaçları için kullanmasın da kullanırsa da bunu vebali büyük. Karma vb cezalandırma mekanizması her şeyi hesap eder. Masum birine işlem yapılmasına ben de karşıyım tabiki.
Bu arada konu ile alakasız bir mesaj olacak ama kusura bakmayın. Ben bu kadının aile dostlarını tanıyorum aslında. Onun aile dostlarından olan kadın benim çok yakın arkadaşım, hatta kardeş gibiyiz açtığım konuda da belirtmiştim. Bu yakın arkadaşımın kocası acayip küfürbaz birisi evde misafir var, yok dinlemiyor sürekli küfür ediyor. Zaten bana büyü yapan kişi de onların evine gittiğinde o bile çok rahatsız oluyor. Bu adama nasıl bir şey yapılabilir sizce ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu arada konu ile alakasız bir mesaj olacak ama kusura bakmayın. Ben bu kadının aile dostlarını tanıyorum aslında. Onun aile dostlarından olan kadın benim çok yakın arkadaşım, hatta kardeş gibiyiz açtığım konuda da belirtmiştim. Bu yakın arkadaşımın kocası acayip küfürbaz birisi evde misafir var, yok dinlemiyor sürekli küfür ediyor. Zaten bana büyü yapan kişi de onların evine gittiğinde o bile çok rahatsız oluyor. Bu adama nasıl bir şey yapılabilir sizce ?
O tür büyüler bilmiyorum.. arınma korunma öğrenmek zorunda kaldım hep malum hayat şartları dolayısıyla.
O tür bir durum, büyüyle de düzelmeyebilir. Yukarıda Sayın @nurumm un yazdığı gibi Ya Hadi Ya Nur esmaları çekilebilir.

Alakan

Kayıtlı Üye
İnançlı biriyse korkarsa bırakır da onu siz yapamazsınız. Aile dostu madem bu kadar yetenekli korkutsun adamı. Eminim bir şeyler biliyordur.

Ü

Üye silindi 45859

Beni anlayabilen biri olmasına mutlu oldum. Ne emekler cerildiğini ne acılar yasadığınızı ne engeller aşıldıgını bilmeden kolay geliyor insanlara maalesef işin ehline denk gelemedim
Üslubunuz çok yanlış. Kimin ne yaşadığını biliyorsunuz ki bu forumda? Zor olan şey vazgeçmektir. Büyü yaparsınız, yaptırırsınız bunda ne var ki? Biraz çalışma belki biraz para.
Kimse siz emek verdiniz diye iradesinin manipüle edilmesini hak etmez. Sitedeki konulara göz gezdirdiniz mi? Çok ciddi sıkıntılar yaşayan kişiler var ve genellikle kendi iyiliklerine olacak uygulamalar arıyorlar. Büyü yaparak karşı tarafta bir etki uyandırdınız diyelim; kimse süresini garanti edemez. Gerçek olmayan bir ilişki yaşamayla zihniniz nasıl başa çıkacak? Belki kaderinizde çok daha hayırlı birileri var e süreci de geciktiriyorsunuz? İnanç sisteminizi bilmiyorum ama şayet İslam inancına sahipseniz belki sizin için hayırlı olan budur. Kendi hayrınızı bile bile şerre çevirmeniz de mümkün olacaktır büyüyle. Tabii size merhamet edilirse zaten işleminiz tutmayacaktır da.
Ne konuştuğunuzun lütfen farkında olarak yazın. Herkesin acısı kendine büyük, sizin acınızı acı bile görmeyen insanlar belki yardımcı olmaya çalışıyordur.

Deep blue

Kayıtlı Üye
Üslubunuz çok yanlış. Kimin ne yaşadığını biliyorsunuz ki bu forumda? Zor olan şey vazgeçmektir. Büyü yaparsınız, yaptırırsınız bunda ne var ki? Biraz çalışma belki biraz para.
Kimse siz emek verdiniz diye iradesinin manipüle edilmesini hak etmez. Sitedeki konulara göz gezdirdiniz mi? Çok ciddi sıkıntılar yaşayan kişiler var ve genellikle kendi iyiliklerine olacak uygulamalar arıyorlar. Büyü yaparak karşı tarafta bir etki uyandırdınız diyelim; kimse süresini garanti edemez. Gerçek olmayan bir ilişki yaşamayla zihniniz nasıl başa çıkacak? Belki kaderinizde çok daha hayırlı birileri var e süreci de geciktiriyorsunuz? İnanç sisteminizi bilmiyorum ama şayet İslam inancına sahipseniz belki sizin için hayırlı olan budur. Kendi hayrınızı bile bile şerre çevirmeniz de mümkün olacaktır büyüyle. Tabii size merhamet edilirse zaten işleminiz tutmayacaktır da.
Ne konuştuğunuzun lütfen farkında olarak yazın. Herkesin acısı kendine büyük, sizin acınızı acı bile görmeyen insanlar belki yardımcı olmaya çalışıyordur.
Üslubumda ne oldugunu anlayamadım hakaret değil, vs bence kendi düsüncenizi empoze etmeye çalısan sizsiniz . Oyle düsünmek zorunda değil kimse

Ü

Üye silindi 45859

Üslubumda ne oldugunu anlayamadım hakaret değil, vs bence kendi düsüncenizi empoze etmeye çalısan sizsiniz . Oyle düsünmek zorunda değil kimse
Hakaret değil zaten, küçümseme. Bence ne söylediğinizi gayet iyi biliyorsunuz. Bir şeyler empoze etmeye çalışmam için sizin bilişsel olarak daha düşük bir seviyede olmanız gerekir, görünen kadarıyla yetişkin ve gelişmiş bir insansınız. Sevdiğine büyü yapmaya çalışan birinin diğerlerini empoze/manipülasyon gibi kavramlarla eleştirmesi ne garip.

Alakan

Kayıtlı Üye
Nasıl forumda bulamadım yardımcı olurmusunuz şifalandırma bir örnek vs
İlk önce arınma yapın. Arınma için Göktürk Alfabesi konusundaki yazılanları okuyun. Orada nasıl yapacağınız mevcut.
Şifa çalışması için sarkaç veya başka yöntemlerle çalışmıyorsanız meditasyon yoluyla yapabilirsiniz. Bunun için de YouTube'de bir sürü video var. İlişki şifalandırma meditasyonu yazarsanız bulabilirsiniz.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Gelen gideni aratırmış, sizin de dediğiniz gibi yeni ilişki çok daha sorunlu olabilir. Bu dünyada hiç kimse mükemmel değil. Bazen sevdiklerimizi oldukları gibi kabul etmemiz gerekir. Öyle onu at bunu at hayatından, kolay değil o işler, çok arıza çıkarmadıgı müddetće tabii. Bunları aklınızla tutarak siz içinizden geldiği gibi hareket edin. Olmadı inceldigi yerden kopar zaten.

snemayglll

Kayıtlı Üye
Maalesef ne istediğimi biliyorum sanıyordum. Yani nasıl desem bilmiyorum, tek istediğim şey babam eğlenirken annem iş yerinde yorulmasın. Bana iki seçenekte aynı gibi geliyor, yani ben alkolü bırakırsa eve bağlanır gibi düşünüyorum ama böyle değilmiş. O zaman bir değil iki büyü yaptırmak istiyorum. İstediğim şey anneme bağlanması. Ama bağlanırsa da alkolü bırakmaya bilir yazılmış. O zaman sırası ile önce alkol bıraktırma, sonra da anneme bağlama yapmak istiyorum. Ben istiyorum diyorum ama bunlarında kolay olmadığını biliyorum. Cevabın için teşekkürler, açacağın konuyu bekliyorum.

Cevap yazan herkesin iyi niyetinden eminim. Vakit ayıran, cevap yazan herkese teşekkür ederim. Ben inanıyorum ki yorum yapmayan, uzaktan takip eden bir çok insan bu konuda kendisinden bi parça hissediyor. Umarım sorun çözülür ve formda güzel biten bi konu bırakmış oluruz.

snemayglll

Kayıtlı Üye
Maalesef ne istediğimi biliyorum sanıyordum. Yani nasıl desem bilmiyorum, tek istediğim şey babam eğlenirken annem iş yerinde yorulmasın. Bana iki seçenekte aynı gibi geliyor, yani ben alkolü bırakırsa eve bağlanır gibi düşünüyorum ama böyle değilmiş. O zaman bir değil iki büyü yaptırmak istiyorum. İstediğim şey anneme bağlanması. Ama bağlanırsa da alkolü bırakmaya bilir yazılmış. O zaman sırası ile önce alkol bıraktırma, sonra da anneme bağlama yapmak istiyorum. Ben istiyorum diyorum ama bunlarında kolay olmadığını biliyorum. Cevabın için teşekkürler, açacağın konuyu bekliyorum.

Cevap yazan herkesin iyi niyetinden eminim. Vakit ayıran, cevap yazan herkese teşekkür ederim. Ben inanıyorum ki yorum yapmayan, uzaktan takip eden bir çok insan bu konuda kendisinden bi parça hissediyor. Umarım sorun çözülür ve formda güzel biten bi konu bırakmış oluruz.
Sizi o kadar çok iyi anlıyorum ki. Bende 22 yaşındayım yaşamakla dışarıdan görmek çok farklı oluyo. Yazınızı okuyunca kendimden de bi parça gördüm. Aile içinde bi tarafta tutarsızlık olunca gerçekten çok zor geçiyo zaman. Benim üvey babam senelerdir madde bağımlsıı. iki kardeşim var ikiz birisi konuşamıyor çocuklarla alakası yok. Anneme sürekli argo hakaret dayak iftira aklınıza gelemeyecek kadar pis davranıyo. Yani insan düşünüyo gerçekten açıkçası bende bu siteyi senelerdir takip ediyorum. Şuan girdim ve ilk sizin yazınızı gördüm çünkü insan belli noktadan sonra çıkış bulamayınca bu tarz işlemlere başvurmak istiyor elinde olmadan. Keşke diyorum yaşamasa ve bize de bunları yaşatmasa hergün ölüm korkusu anneme birşey olacakmı vs vs hem ruhen psikolojik olarak hem de bedenen çok fazla etkiliyo ya gerçekten çor Allâh yardımcımız olsun