Buyu dua veya

Hepunutuyorum

Kayıtlı Üye
Merhaba, biraz bakindim fakat isime yarayacak uygulamayi goremedim. Acip acmamak konusunda kararsiz kaldim fakat amacim bir insanin yalan soylemeyi birakmasi ve etkisinde oldugu diger buyulerden arinmasini saglamak. Cevremde her kelimesi yalan olan ve zamaninda cok buyulenmis birisi var. kendisinin duzelmesi lazim. Ama maglum kendi yaptiklarinin farkinda degil bu yuzden kendini dogru goruyor. Herneyse bir uygulama ariyorum. Herkese simdiden tesekkurler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yalan söylenmesini bırakılması konusunda majikal bir uygulama ciddi bir kontrol demektir. Bir tür zombileştirmedir. Özgür iradenin tamamen devre dışı bırakılması ile mümkün olabilir. Eğer bir majikal tesir altında ise bu sebeple yalan söylemiyordur. Yetiştirilme tarzı, kişilik özellikleri vs gibi sebeplerden bunu yapar. Eğer bir varlık tesiri var ise o varlığın özelikliklerinden biri yalan söylenmesi ise ( bu enerjiden besleniyorsa) yalan söylemeye müsait olan kişiyi seçer ve bu özelliğini kullanır. Bu tür bir varlığı bulup yükleyecek kişi de çok fazla değildir.

Majikal tesir altında ise ve kişi kendisi bu tesirden kurtulmak iÇin kendisi baş vurmadı ise anne, abla, eş ( cinsel birleşme yaşanmış sevgili) o kişinin adına bir uzmana baş vurabilir.

Majikal tesirleri bozmak ya da varlık uzaklaştırması yapmak iÇin bu yeteneğe sahip biri gerekir. Yani bir internetten ya da kitaplardan bulup yapılacak bir şey değil.

Majikal tesir ya da varlık uzaklaştırması yapıldığında kişinin yalan söylemesi bitecek diye bir şey yoktur. Dediğim gibi bu kişinin mizacı ise ve varlık tesirinden artıyorsa sadece azalır. Çok sık yalan söylemesinin Bilinçlatı kalıpları bulunmalı ve ona göre de kişi ile ayrı olarak çalışılmalı. Yani kişi kendisi bu konuda bilinçli ve istekli olması gerekir

Hepunutuyorum

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim cogunun farkındayım aslında, belki tesiri azaltabilecek bir alan olusturabilirim diye düsündüm ama bilincaltı kalıplarının oldugundan da eminim. Onun rızası olmasını isterdim fakat böyle yaşamaya cok alıstıgı için bu noktadan sonra sansım cok az. Yinede sansımı burada denemek istedim. İyi forumlar dilerim ışıkla.