Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Alex06

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır Arakne glifler ile çalışma yapmamıştım. Çünkü bir önceki çalışmamda dudağım ucuklamisti. Çalışma yaptım ve ikinci gün yine dudağım ucukladi. Gliflerin bendeki yan etkisi belli uçuk.

Alakan

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır Arakne glifler ile çalışma yapmamıştım. Çünkü bir önceki çalışmamda dudağım ucuklamisti. Çalışma yaptım ve ikinci gün yine dudağım ucukladi. Gliflerin bendeki yan etkisi belli uçuk.
Bende de mutlaka bir tane sivilce çıkıyor. Normalde hiç sivilce çıkmaz cildimde

nurumm

Kayıtlı Üye
🙄 ben hiç bunu dikkat etmedim o uçuk bende de sürekli oluyor ama gliflere yormak aklıma gelmedi.Diyorum bişeye sıkıntı etmedim moral bozmadım bu neden vitamin eksikliği yapıyor sanırım demiştim.

Alex06

Kayıtlı Üye
🙄 ben hiç bunu dikkat etmedim o uçuk bende de sürekli oluyor ama gliflere yormak aklıma gelmedi.Diyorum bişeye sıkıntı etmedim moral bozmadım bu neden vitamin eksikliği yapıyor sanırım demiştim.
Bende uçuk hiç olmaz. Son iki çalışmadan sonra oldu baglantisi çok net. Tesadüf olma ihtimali düşük.

Raul

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili @Absoluta Virtute öncelikle paylaştığınız değerli bilgiler için teşekkür ederim. Yalan olduğunu düşündüğüm bana anlatılan bir olayın doğrusunu öğrenebilmem için hangi glifleri ne şekilde ve nasıl kullanmalıyım?

S

sophitia

Bir şey sormak istiyorum. Üzerimize yapılan voodoo büyüsünde bebek ile aramızdaki enerjisel bağı kesmek için, Fea bağ kopartma glifi uygulanması işe yarar mı?

S

sophitia

Örnek 6 - Zihin karıştırma büyüsü çıkarmak için, Maşet - Reko - Dikal gliflerini uygulayın. "Maşet, Reko ve Dikal gliflerin gücü adına, zihin bulanıklığı büyüsü kaldırıp kendimi temizleyerek, nazikçe zihin açıklığı geri kazanıyorum."
Zihnim nasıl bulandırıldı anlatamam, kimle konuşursam o kişi ile konuşuyormuş gibi bir his ayrica, kadın erkek farketmeden..
Bu çalışma iyi gelicek umut ederim ki.. 🙏

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute haksızlık karsısında hangi glifler daha yerinde olur biraz fikrim var ama yine de sizin fikrinizi almak istedim

Aisling

Kayıtlı Üye
Maşete çok ihtiyacım var ama işte sihirdir diyor...
Ben de yapamıyorum. Bir de bu yolu denesem düşmanımı bulmak için. Ve korunma için. Dürtüyorlar yap yap yap diye.