Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

createtherules

Kayıtlı Üye
İyi bir tarolog ya da belki psikoanalitik.
Yani bu karma olabilir. Velilerinizin sizi sayısal okumanızı zorladıkları diye yazmışsınız.
Şuan istediğiniz mesleği okumakta o kötü karmayı kırıyor olabilirsiniz.
Benim ailem de sayısal okumam için zorlamıştı ve ben o zorlama ile gittiğim bölümleri okuyamadım. İstemediğim işleri yapmak dayatıldı. Sürekli zorla beyaz yaka cizgisine sokulmak istendim. Eğer bunun yerine istediğim işleri yapmakta ısrarcı olursam kötü karmayı kırabilir miyim ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İyi bir tarolog ya da belki psikoanalitik.
Yani bu karma olabilir. Velilerinizin sizi sayısal okumanızı zorladıkları diye yazmışsınız.
Şuan istediğiniz mesleği okumakta o kötü karmayı kırıyor olabilirsiniz.
Evet ben de ailemin zoruyla istemediğim bir işte çalışıyorum ayrılırsam kötü karma kırılır mı, kabus gibi bir yer.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Mya Sıkıntılı bir durum insanın sevmediği bir iş yerinde çalışması,bunu olaya karmanın kırılmasından ziyade yaşınız kaç bilmiyorum ama neden ailenize tepkinizi göstererek yapmayı seçmiyorsun sevgili mya.Çünkü hayatın şöyle bi sistemi ve dengesi vardır malum biz birşeyin üzerinde ne kadar hassasiyet gösterirsek bu başka bi insan da olabilir bu şekilde olaylarda olabilir onunla sınanırız hayatın böyle ters bir döngüsü vardır buna Mörfi kanunları diyenler var hayatın dengesi diyenler var ismi çok önemli değil sonuç aynı yere çıkıyor.Bir konuya ne kadar çok hassasiyet gösterirsek o kadar ters tepiyor.Burda durum biraz insanın kendisine düşüyor aynayı çevirip kendimizi sorgulayacağız diye düşünüyorum.Ya ailemeize karşı yumruğu masaya vurup mutlu olmadığımız yerde kendimizi tutmayacağız yada iş yerinde herşeye olur deyip başkalarının istediği yönde bi insan olmayacağız kendi huzurumuzu önemseyeceğiz.( Ben kendimden örnek vereyim,boşandıktan sonra ailemle bir arada yaşamayı direk reddettim kabullanmedim benim hayatım benim yaşamım başkalarına göre şekilledirmedim.mevzu aynı evde yaşamak yada yaşamamak değildi .Neden anne ve babalarımızın düzenine göre bi yaşam şekillendireceğiz yetişkin insanlarız bi proğram yapacaksın sonra onlarla uyuşmadığı için proğramın bozulacak ve onların istediğini yaşayacaksın bu benim hayatım ben dünya ya bir daha gelmeyeceğim.niya başkalarının isteklerine göre yaşayım sevgilim olsun kocam olsun annem olsun babam olsun. Ben o döngüyü orda kırdım mesela yok kırmamış olsaydım sürekli bu döngüyle mücadele edecektim.)Biz kendimizi ifade edebildiğimiz yerde bu sefeer hayat diyor ki bu insan alması gereken sınavı imtihanı aldı burdan geçti deyip sürekli bizi aynı noktadan vurmuyor.Yani bu isteğiniz çok zor ve olmayacak bişey değil yada başka yöntemlerle çözüm aramanızdan ziyade biraz kendinizi duygunuzu düşüncenizi dile getirmek tavrınızı ortaya koymakta bitiyor diye düşünüyorum.Olaylra biraz psikolijik yaklaşırsak daha kolay çözüm yolu oluyor.

Alex06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar taşıyın bu konuyu, konuşalım ve çözelim. Hepimizin benzer derdi var anladığım kadarıyla bir tikaniklik var hepimizde. Arakne konusunu meşgul etmeyelim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar taşıyın bu konuyu, konuşalım ve çözelim. Hepimizin benzer derdi var anladığım kadarıyla bir tikaniklik var hepimizde. Arakne konusunu meşgul etmeyelim.
Konuyu meşgul etmek açısından söylemedim yanlış anlaşılmasın. Sadece gerçekten ayrı bir yerde tartışılacak önemli bir konu. Herkesin negatif programları var. Onlardan kurtulmak herkes ister diye.
Öbür tarafta epey mesaj buraya yazılmış artık yeni konu açılırsa yarım kalacak. Buradan devam edelim artık. ;)

Benim zaten burada yayınladım iki yöntem var. Birinci https://www.gizlimabet.com/konular/bsff.35482/

İkinci https://www.gizlimabet.com/konular/karmik-dugumleri-cozme-calismasi.34791/

Ben ikisini de kullandım.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute glifler yada benzeri uygulamalarda her insana aynı şekilde isabet etmemesini neye bağlarsınız ? birine daha kolay etki yaparken tesirini çok çabuk görürken baska bir insanda tek seferde değilde işlem en az iki kez tekrarlandığında kendini gösteriyor.işlemin hemen tuttuğu insan daha böyle abdestinde namazında orucunda ve kendi halinde diyebilirim.Diğeri aksine çok fazla namazla,duayla iş gören birisi değildir.Cumadan cumaya namaz tmm. Karakter mi devreye giriyor burada ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Birde geçenlerde arkadas arabasını uzun süredir satmak istiyordu alıcı bulamıyordu glifleri yapmasını anlattım eğer bende modum yerinde olursa yaparım bi ara dedim.Sonra kendisine sordum yapmadığını söyleyince (yoğun bi işi var ) ben yaptım.Geçen diyorki arabayı hemen sattım nasıl yaptın bunu ilk alıcı etrafında bi dolandı tmm dedi o kadar hayretime gitti ki ne oluyoruz baktırmayacan mı göstermeyecen mi bi yere falan dedim diyor gerek yok beğendim alıyorum demiş :) işin görülmüş daha ne istiyon bak dedim :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Karakter mi devreye giriyor burada ?
Karakterin etkisi var. Manevî güç önemli. Mentalitesi sağlam insanları etkilemek daha zor. Onun dışında doğuştan verilen savunmalar ( her insanda farklı miktarda) . Egregorlardan gelen savunmaları.
Çok namaz kılan İslam egregorundan çok savunma alır düşüncesi yanlış. Egregora yararı olduğu kadar savunma alınır.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Karakter mi devreye giriyor burada ?
Karakterin etkisi var. Manevî güç önemli. Mentalitesi sağlam insanları etkilemek daha zor. Onun dışında doğuştan verilen savunmalar ( her insanda farklı miktarda) . Egregorlardan gelen savunmaları.
Çok namaz kılan İslam egregorundan çok savunma alır düşüncesi yanlış. Egregora yararı olduğu kadar savunma alınır.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@nurumm Başka insanlar için yapılan işlemler daha rahat sonuçlanıyor. Nötr hale daha rahat giriyoruz işlem yaparken. Yaptığımız zaman da beklenti içerisine girmiyoruz. Hemen unutuyoruz.

nurumm

Kayıtlı Üye
Egregora yararı olduğu kadar savunma alınır.
O halde burda savunmayı kıran glifle bi ön çalışma yapmak daha olumlu sonuçlar verir diye düşünüyorum.Eğer bunu yaparsak aynı uygulamanın içinde mi dahil etmek yoksa öncesinde yapıp birkaç gün sonra asıl işlemi yapmak hangisi uygun olur acaba?

Alex06

Kayıtlı Üye
Gliflerden bir konuda çok ümitliyim. Gerçekleşirse buraya yazarım.
Mevcut algı kanallarını kontrol etmeyi öğrendiğin bu günlerde( buna tedavi de diyebiliriz) majiden , rituelden uzak durmak daha iyi olur gibi geliyor bana. Çünkü bu çalışmalar kontrolü biçimde bir frekansa geçip sonra o frekanstan geri cikabilmeyi gerektirir. Bazılarının kolaylıkla yapabilmesinin, bazılarınin da karanlik dehlizlerinde yönünü bulamamasınin sebebi bu.
Sen kendin için en iyisini en doğrusunu bilirsin tabi, benim ki naçizane tavsiye.

Arınma korunma çalışmaları, kişisel gelişim çalışmaları yapmak daha iyi bir seçenek gibi. Çünkü bu calismalar zihni, algıyı kontrolü ve aurayı guclendirir. Olimpiyatlara hazırlık gibi.

Aisling

Kayıtlı Üye
Mevcut algı kanallarını kontrol etmeyi öğrendiğin bu günlerde( buna tedavi de diyebiliriz) majiden , rituelden uzak durmak daha iyi olur gibi geliyor bana. Çünkü bu çalışmalar kontrolü biçimde bir frekansa geçip sonra o frekanstan geri cikabilmeyi gerektirir. Bazılarının kolaylıkla yapabilmesinin, bazılarınin da karanlik dehlizlerinde yönünü bulamamasınin sebebi bu.
Sen kendin için en iyisini en doğrusunu bilirsin tabi, benim ki naçizane tavsiye.

Arınma korunma çalışmaları, kişisel gelişim çalışmaları yapmak daha iyi bir seçenek gibi. Çünkü bu calismalar zihni, algıyı kontrolü ve aurayı guclendirir. Olimpiyatlara hazırlık gibi.
Hiç bu açıdan düşünmemiştim. Çok çaresiz bir anımda yapıverdim.

ramayana

Kayıtlı Üye
Aragne glifler cok ilgimi cekti. Ancak cok cok yeniyim ve tecrubesizim. Kendim yaparsam bir seyi yalnis yaparim diye cok korkuyorum. Baskasi bizim adimiza islem yapabilir mi? Eger evet ise ne yapmam gerekir.

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
Arachne Gliflerinin Pratikte Uygulaması

Bir glif kombinasyonu kullanırken çok fazla glif almamalısınız. 2, 3, 4, 5 glif alabilirsiniz.

Örnek 1 - İstediğiniz nesneyi, kişiyi, işi bulma amacınız var. Maşet - Mis. " Maşet ve Mis gliflerinin gücüyle, (aradığınız şeye) ulaşıldı ( bulundu)."

Örnek 2 - iki kişi arasındaki bir ilişkiyi yok etmeniz gerekiyor. Laa - Reko uyguluyoruz. " Laa ve Reko gliflerinin gücüyle, (isimler) arasındaki ilişki çok çabuk bozuluyor."

Örnek 3 - Herhangi bir alanda yetenek gelişimi için gerekli kaynakları ve bilgiyi elde etmek için Nudo - Hato'yu uyguluyoruz. " Nudo ve Hato gliflerinin gücüyle, gelişimine yardımcı olan ihtiyacım olan bilgiyi alıyorum (tam olarak greken)".

Örnek 4 - Ortak hedeflere ulaşmak ve bu birliği korumak için bir grup insanı tek bir ekipte hızla birleştirmek gerekir. Laa - Arett - Mis uygularız. Laa, Arett, Mies gliflerinin gücüyle, bu insanlar (isim listesi) yakında ortak bir hedefe ulaşmak için bir grupta birleşecekler."

Örnek 5 - Düşmanı panik haline getirmek, arabasını veya evini veya diğer değerli bir nesneyi yok etmek ve onu panik durumuna daha da sokmak için Bel - Reko - Bel'i uyguluyoruz. "Bel ve Reko gliflerinin gücü adına (düşmanın adı) panik halindeyken korku ve yıkım kaynağı olur, arabasını vurur ve böylece daha da büyük bir korkuya dalar ve panik ataklara maruz kalır. "

Örnek 6 - Zihin karıştırma büyüsü çıkarmak için, Maşet - Reko - Dikal gliflerini uygulayın. "Maşet, Reko ve Dikal gliflerin gücü adına, zihin bulanıklığı büyüsü kaldırıp kendimi temizleyerek, nazikçe zihin açıklığı geri kazanıyorum."

Örnek 7 - Acilen paraya ihtiyacınız varsa, Laa - Mis'i uygulayın. "Laa ve Mis gliflerinin gücüyle, bana herhangi bir kaynaktan çok hızlı bir şekilde para geliyor."

Örnek 8 - Satışta alıcıları - müşterileri çekmek için Arett - Laa - Maşet'i uygularız. " Arett, Laa ve Maşet gliflerinin gücü adına, ürünümle çok aktif ilgilenen alıcıları çekiyorum ve ürünümü satıyorum."

Örnek 9 - Bir kişinin komplekslerin üstesinden gelmesi ve istenen hedefe ulaşmasını engelleyen şeylerden kurtulabilmesi için, Maşet glifini merkeze, Kha - yukarıda ve aşağıda, Laa - solda ve sağda uygularız. "Maşet, Kha ve Laa gliflerinin gücüyle, (kişinin adı) , psikolojik engellerden kurtuluyor, irade gösteriyor ve savaşçı ruhu ile mücadele ederek bir an önce (nesini başaracağını söylüyoruz) başararıp amacına ulaşır. "

Örnek 10 - birinin açılıp, sizin hakkınızda düşündüğü her şeyi, veya ilginizi çekecek başka bir soruyu anlatması için, Nudo glifini ortaya, Vebru - yukarı ve aşağı, Laa - sola ve sağa koyarız. “Nudo, Vebru ve Laa gliflerinin gücüyle (kişinin adı), her şeyi (bilmek istediklerinizi) anlatıyor.

"Glifleri bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaklar ve görevi tamamladiklarinda çalışmaları durduracaklar" cümlesini eklemeyi unutmayiniz ...
Gliflerin operatörün enerjisiyle çalıştığını da hesaba katmak gerekir. Bu nedenle, kendisi için değil de başkası için glifleri uygularken, bu gliflerin uygulandığı kişinin gücü ve enerjisiyle çalışacaklarını belirtmeye unutmayınız.

Bu gliflerin çoğunlukla agresif amaçlar için kullanıldığını hatırlamakta fayda var. Hızlı çalışırlar, ancak aynı hızla işleri bitiyor. Kısa süreli uygulamalar için tasarlanmışlar.
Bir yıl bu evde oturuyorum. günü gününe bankaya ödüyorum kirayı. Bir yılım daha dolmadan nasıl çıkaracağıni düşündü. Çünkü kiralar yükseldi, yüzde yüz zam yapamayacağına göre çıkarmak için her türlü oyunu yaptı. Bu kez sahte tahliye kâğıdı ve imza düzenlemiş . Kuzenim avukat, davayı üstlendi. Bu Gliflerden hangisini ve nasıl hazırlayabilirim. Hayatını zehir etmek istiyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir yıl bu evde oturuyorum. günü gününe bankaya ödüyorum kirayı. Bir yılım daha dolmadan nasıl çıkaracağıni düşündü. Çünkü kiralar yükseldi, yüzde yüz zam yapamayacağına göre çıkarmak için her türlü oyunu yaptı. Bu kez sahte tahliye kâğıdı ve imza düzenlemiş . Kuzenim avukat, davayı üstlendi. Bu Gliflerden hangisini ve nasıl hazırlayabilirim. Hayatını zehir etmek istiyorum.
Adalet mı, intikam mı?