Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute benim de şöyle bi yardıma ihtiyacım var.sizin fikrinizi almak istedim.Karşınızdaki insanı bişeylere ikna etmek yada sözünüzü geçirmek için hangi glifler daha uygun olur.Ben bunun başka yöntemlerini başka şekilde yaparım ama o yapacaklarım biraz mantığıma ve vicdanıma ters düştüğü için istemiyorum.Bana ikna etmek,sözünü geçirmek daha yapıcı geldi.

Alakan

Kayıtlı Üye
Ev sahibim evi satışa çıkardı. Biraz karışık bir durum aslında. Kendi oturduğu ev ve benim oturduğum ev her ikisini de satışa çıkardı acil paraya ihtiyacı olduğu için. İkisinden biri satılacak fakat yüzde doksan benim oturduğum ev satılacak gibi duruyor. Bunun için nasıl bir işlem yapabilirim? Göktürk'e baksam daha mı doğru olur Arakne daha kısa süreli kararsız kaldım.

Adamın işini engellemek istemiyorum. Gerçekten zor durumda. Sadece bu ev yerine diğeri satılsa daha mutlu olurum.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Alakan işin acil sanırım arakne daha uygun zaten kısa sürede durumu çözer ikisinden de birleşim yapabilirsin ama laa maşet mis senin işini görecektir.Telafuz ederken isteklerinizi işlem öncesi bi kağıda dökün sonra dile getirin derim farklı bi duruma mahal vermemek için.Daha sağlıklı oluyor ben karışık durumlarda bu şekilde yapmayı tercih ediyorum işlem esnasında ya bişey atlanıyon ya farklı bi kelime söylüyon sonra eksik kalıyor istedigin sonuç gelmiyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Alakan işin acil sanırım arakne daha uygun zaten kısa sürede durumu çözer ikisinden de birleşim yapabilirsin ama laa maşet mis senin işini görecektir.Telafuz ederken isteklerinizi işlem öncesi bi kağıda dökün sonra dile getirin derim farklı bi duruma mahal vermemek için.Daha sağlıklı oluyor ben karışık durumlarda bu şekilde yapmayı tercih ediyorum işlem esnasında ya bişey atlanıyon ya farklı bi kelime söylüyon sonra eksik kalıyor istedigin sonuç gelmiyor.
Benim de benzer durum iki ev var ikisi de satılacak dediler satışa çıktığı zaman sadece biri satılsın diye yaparım. Diğerini satmaktan vazgeçsinler de diyebilirim değil mi.

Alakan

Kayıtlı Üye
@nurumm teşekkür ederimm. Ben her işlemimde niyeti başka kağıda yazıp düzenliyorum net olması için (güven problemi hahahah)
@Rhea benim de aklıma takılan bu. Diğer evin satışı için mi yapmalıyım yoksa diğer ev satılsın bu ev satılmasın diye mi? Örnek bir niyet cümlesi fena olmazdı aslında

nurumm

Kayıtlı Üye
@nurumm teşekkür ederimm. Ben her işlemimde niyeti başka kağıda yazıp düzenliyorum net olması için (güven problemi hahahah)
@Rhea benim de aklıma takılan bu. Diğer evin satışı için mi yapmalıyım yoksa diğer ev satılsın bu ev satılmasın diye mi? Örnek bir niyet cümlesi fena olmazdı aslında
Gliflerin açıklamasına dikkat ederseniz anlayacaksınızdır.Ben burda size diğer ev satılsın diye uygun glifler yazmıştım :)

Örnek : Satılacak olan evlerden benim oturmadığım diğer ev satılıyor onu istiyorum öyle de oldu ;)

nurumm

Kayıtlı Üye
Benim de benzer durum iki ev var ikisi de satılacak dediler satışa çıktığı zaman sadece biri satılsın diye yaparım. Diğerini satmaktan vazgeçsinler de diyebilirim değil mi.
@Rhea sen sanırım burda tek değil de iki işlem yapman gerekecek senin durum az farklı alakana göre.1.karsı tarafın evin satılmasını dileyecek 2.kendi oturdugun evin satılmasını caydırmak için bi işlem yapacakasın.Önce hangisini uygularsın sana kalmış...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Rhea sen sanırım burda tek değil de iki işlem yapman gerekecek senin durum az farklı alakana göre.1.karsı tarafın evin satılmasını dileyecek 2.kendi oturdugun evin satılmasını caydırmak için bi işlem yapacakasın.Önce hangisini uygularsın sana kalmış...
Diğer ev boş aynı aileye ait ikisini de satmak niyetleri yani bu durumda ilana çıkarsa benim oturduğum evi satmaktan vazgecsinler diye yapmam lazım sanırım

Biz en iyi ortak rituel yapalım ev sahipleri evlerini satmaktan vazgeçsin eski kiracılarina sorsun diye :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Cadir için en uygun yeri bulma ritueli mi yapsak bi de ;)

nurumm

Kayıtlı Üye
Birde tutan bir işlemim hakkında bilgi vereyimMaşallah diyem bu arada nasıl bi işelm yaptıysam iki kişi arası açılması için yapılan bi durumdu öyle bir açmışım ki :) üstüne kadın başkasını bulmasına ragmen halen içinde duruyor uhtesi psikolojisi de pek normal değil sanırım bi açıyor sosyal medyasını gösteriyor 24 saat sonra geri kapatıyor bi süre geçiyor yine açıp kapatıyor :) evlilik teklifi almışın git evlen işte :) eski adam gel dese döncek pozisyonda gibi geldi bana.Bazen şey diyorum acaba zaten adam istemiyormuydu cidden bende ben yaptım ayrıdım sanıyorum :)
( çok daha hoş birini bulmuş bu arada, maddi yönden bilemem ama nasıl,ayrıldıgı oldukça zengindi :) )

Alakan

Kayıtlı Üye
@Rhea buraya kurtuluş parkına çadır atalım yazmıştım. Resmen manifestledim. Bu foruma ne yazsam oluyor bu arada. Öyle bir etkisi var. Bundan sonra yazdıklarıma çok dikkat edeceğim hahaha

Alakan

Kayıtlı Üye
Maşet-Fee-Dihal; bana başkaları tarafından yapılan işlemleri ortadan kaldırıp arınmak için. Başkalarını ekliyorum çünkü kendime yaptığım işlemlerin kalkmasını istemiyorum. Tarota işlemin sonucunu sorduğumda Tılsım Kraliçesi-Şeytan-Kılıç 10.
Gliflerin teker teker işlemdeki rolünü sorduğumda sırasıyla Kader Çarkı- Kılıç 10- Kule.

Fee uygun mu sizce? Ne dersiniz?

createtherules

Kayıtlı Üye
Maşet-Fee-Dihal; bana başkaları tarafından yapılan işlemleri ortadan kaldırıp arınmak için. Başkalarını ekliyorum çünkü kendime yaptığım işlemlerin kalkmasını istemiyorum. Tarota işlemin sonucunu sorduğumda Tılsım Kraliçesi-Şeytan-Kılıç 10.
Gliflerin teker teker işlemdeki rolünü sorduğumda sırasıyla Kader Çarkı- Kılıç 10- Kule.

Fee uygun mu sizce? Ne dersiniz?
Sanki bu "İşi yaparım ama seni de harap ederim." diyor. Çok ağır galiba kendi üzerinde çalıştırmak icin.

Alakan

Kayıtlı Üye
Sanki bu "İşi yaparım ama seni de harap ederim." diyor. Çok ağır galiba kendi üzerinde çalıştırmak icin.
Çok detay vermek istemiyorum ama bana da dediğiniz gibi geldi fakat güçlü bir şey gerekiyordu. Yapılan işlemin ne olduğunu bulamadım sadece varlıksız bir işlem olduğunu buldum. Fakat her ne yapıldıysa benim diğer savunmalarımı da kırmış ziyaretçi çekiyorum. Bu sebepten risk aldım niyeti dikkatlice bunu göz önünde bulundurarak düzenledim.
Yine de ev şartlarında denemeyiniz 🫠🫠
Teşekkür ederim yorumunuz için.

createtherules

Kayıtlı Üye
Çok detay vermek istemiyorum ama bana da dediğiniz gibi geldi fakat güçlü bir şey gerekiyordu. Yapılan işlemin ne olduğunu bulamadım sadece varlıksız bir işlem olduğunu buldum. Fakat her ne yapıldıysa benim diğer savunmalarımı da kırmış ziyaretçi çekiyorum. Bu sebepten risk aldım niyeti dikkatlice bunu göz önünde bulundurarak düzenledim.
Yine de ev şartlarında denemeyiniz 🫠🫠
Teşekkür ederim yorumunuz için.
Arındırma aşaması beni de hep en çok düsündüren. Orası yarım yamalak olursa gerisinin önemi kalmıyor.
Bence tekrar korunmaya gecerken Arakne yerine Göktürk veya Nordic rune kullan. Rune kullanırsan pus ekleyebilirsin ve yaptıgın savunmalar kırılmaz bu şekilde. Bunlar dışında pus büyüsü teknikleri de var ama daha çok script çalıştığını takip ediyorum.
Bence o işlem varlıksız değildir. Varlık kendini belli etmiyordur diye düsünüyorum.

Alakan

Kayıtlı Üye
Arındırma aşaması beni de hep en çok düsündüren. Orası yarım yamalak olursa gerisinin önemi kalmıyor.
Bence tekrar korunmaya gecerken Arakne yerine Göktürk veya Nordic rune kullan. Rune kullanırsan pus ekleyebilirsin ve yaptıgın savunmalar kırılmaz bu şekilde. Bunlar dışında pus büyüsü teknikleri de var ama daha çok script çalıştığını takip ediyorum.
Bence o işlem varlıksız değildir. Varlık kendini belli etmiyordur diye düsünüyorum.
Ben de şüpheye düştüm ama sorduğumda varlıksız cevabı aldım yine de rahatsız ediliyorum. Üstelik yanımda olan da ortalarda yok? Normalde bu işlemin beni hiç bulamaması gerekiyordu. Özellikle son iki gündür beni çileden çıkarmış durumda. Bu olay öncesinde evde de koruma vardı ve ben sebepsiz bir şekilde o korumayı bozup yenisini yapmayı erteledim. Tek işlem yapılmadı sanırım bana. Bir şekilde kendi elimle bozacak şekilde yönlendirildim. Aşırı derecede vesveseliydim ve zihin bulanıklığı yaşıyordum. O sorun çözüldü. Yoğun bir şekilde yanık et kokusu aldım. İlk defa başıma geliyor böyle bir şey. İşleme dair bilgisi olan çıkar belki diye yazıyorum bu detayı. İşlem iki taraflı diye düşünmüştüm ama sadece bana yapılmış gözüküyor. Karşı taraf için arınma işlemi yapılması konusunda olumlu cevap alamadım. Belki bu da hedef saptırma. Siz yazınca şüpheye düştüm... Biraz gözlemleyeceğim durumu.

Nordic ile enerjim pek uyuşmuyor Göktürk ile çalışma yapacağım sanırım. Pus fikri çok iyi, kullanacağım. İşlemi yapan kişiyi göremiyorum muhtemelen o da kendini gizledi. Sanırım tek işlemle olmayacak bir dizi çalışma yapmam gerekiyor.